0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Vdjslalskxhxhekskxkxnxbdjskxkxb

9 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Oyy kuzum birsey olmaz Allahin izniyle,  Rabbım sana bağışlasın 
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Dogustan oluyor canim benim abiminde iyleydi 1 aylik ameliyat oldu simdi iyi 1 bucuk yasinda
0 oy
(1,678 puan) tarafından
Benim yeğenime de ameliyat demişlerdi babası araştırdı biraz yaptırmama kararı aldı suan gayet sağlıklı 
tarafından
kaşık fıtığı miymis geçti mi fitgi
(1,678 puan) tarafından
Evet kasik fitigiydi geçti suan biseyi yok
tarafından
geçtiği nasil anlasildi acaba ultrasonla mi baktılar bizde elle muayenede anladi iki dr da kasik fıtığı oldgunu
tarafından
bir de su fıtığı varmış o kendiliğinden gecebiliyormus acaba sizinki oyle bisey miydu
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda iyileşir canım benim üzülme senin güçlü olman lazım yoksa bebeğine kim bakacak Bi kaç Dr götürün araştırın inşallah bişeyi yoktur 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benim oğlumda bir aylıkken olmuştu doktora götürdüm ameliyat dedi 1yasina gelince yapılır dedi ama hamdolsun geçti bence acele etme
tarafından
kasık fıtığı miydi
0 oy
(48,785 puan) tarafından
geçmiş olsun canim
tarafından
sağol
0 oy
(9,671 puan) tarafından
Ne nazarı kız doğuştan oluyor benimde vardı çocuk yaşta amdlşyat oldum 
tarafından
geçti mi iyilesti mi
(9,671 puan) tarafından
İyileştim kız
(9,671 puan) tarafından
Hemde iki taraflı oldum
tarafından
geçmiş olsun zor oldu mu ameliyat
0 oy
(142 puan) tarafından
benim oglumda 40 ni cikarmadan ameliyat olmustu gazli bebekti ikinmaktan olmustu suan 11 yasinda ayni gun taburcu olmustu minicik oluyo zaten iki gunde geciyo bile korkma
tarafından
doğduktan snra mi.oldu bize doğuştan olduğunu soyledi zaten orda delik olup doğduktan snra da fıtık çıktığını
(142 puan) tarafından
dogustan demediler bize kolik gaz sancili bi bebekti bnm bebegim fazla ikinmaktan olmustu 40 gunluktu ama ameliyati zor degil cok gecmis olsun
0 oy
(437 puan) tarafından
Benim kızım 4 yaşındayken tek taraflı fıtık ameliyatı oldu çok çabuk iyileşti hiç yatmadı bile.

İlgili bir soru bulunamadı

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...