+1 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Benim düğünüme arkadaşlarım katılamadı kuzenlerim kıskançlık yaptığı için dugundeydiler ama benle hiç ilgilenmediler kız kardesimde onların yanındaydi düğün videolarımi izleyince ağlarım hep kimse yanımda yoktu benimle kimse ilgilenmedi diye hani ne bilim her kız düğününde özel hissedilmek ister ama ben hissedemedim şimartilmadim sizin düğününüz nasildi

17 Cevaplar

+1 oy
(2,132 puan) tarafından
Kardeşlerim, arkadaşlarım, akrabalarım vardı ama kimse şımartmadı. Özel bir ilgi de görmedim. Bunu düşünüp dert etmiyorum yani bunu bir sorun olarak görmüyorum. İnsanlar benim peşimde dolaşmak, şımartmak zorunda değil. Bir isteğim varsa söylerim zaten 
(679 puan) tarafından
Herkesin hayata baktığı pencere farklıdır
-Reklam-
+1 oy
(48,693 puan) tarafından
genel olarak herkes vardida bir arkadasim iyi ki var kızkardeş gibi hep gözü bendeydi gelip terimi siliyodu su veriyodu biseye ihtiyacin varmı diye soruyodu canim kardesim benim 
(679 puan) tarafından
Herekse lazım bı arkadas
0 oy
(454 puan) tarafından
Garip gbydim başka şehire kaçtım kimsem yoktu .düğünmde oynamaya çekindim resmen :( 
(679 puan) tarafından
Çok kötü bı his bilirim
0 oy
(108 puan) tarafından
Kaçtım için oylediydim bir yanık bosluktaydi :((
(679 puan) tarafından
Çok üzücü
0 oy
(108 puan) tarafından

Kaçtım için oylediydim bir yanık bosluktaydi :((

0 oy
(986 puan) tarafından

Benimde Bir ablam vardı.

Ama düğünüm çok güzel geçti herkes çok ilgilendi <3

(679 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(7,300 puan) tarafından

Düğün yapmadım ;)

(679 puan) tarafından
En iyisi
0 oy
(119,342 puan) tarafından
arkadaslarin neden gelmedi hani biri ikisi gelmezde hicmi gelen olmadi
(679 puan) tarafından
Üniversite arkadaşları hep başka şehirlerde olur zaten çok arkadaşımda yok
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Değildim çok şükür 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Düğünümde eşimden başka kimseyi gözüm görmedi kendimiz eğlendik daha çok kim eğlendi kim oynadı umrunda değildi  :)
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bizde tüm ilgi gelinde olur. 3 ablam 2 yengem kuzenlerim ve çok kalabalık bir arkadaş ortamım vardı çalıştığım iş yeri komple gelmişti müdürüme kadar. Bana zaten bizimkilerin kalabalığı yetmişti ablamlar bir an olsun ayrılmadı  hatta hala düşünürüm arkadaşlarımdan ihmal ettiğim oldu mu diye 
0 oy
(5,917 puan) tarafından
 Benim düğünüm bile olmadı Bi kuru nikah kıydık onu da eşim yüzünden ağlaya ağlaya evet dedim zehir etti bana ilerde çocuklarıma gösterenilecegim mutlu bir tane bile fotoğrafım yok
(6,367 puan) tarafından
Aa çok üzüldüm madem ağlattı neden evet dedin ki
0 oy
(16 puan) tarafından
Benimde ne kınamda ne düğünümde arkadaşım kuzenim kimse yoktu. Düğün neyse de kınada çok üzüldüm herşeyde kendi kendimeydim kına videolarımı izlemek bile istemiyorum konu komşu pek kimse de gelmemişti koca salon bomboştu. Eşim de oynamayı bilmez kınada da düğünde de kendim çaldım kendim oynadım çok utanmıştım. İnsanın içinde kalıyo her zaman 
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Pandemi nedeniyle ailesi bile düğününe gelmeyen ben :(
0 oy
tarafından
Tek bir arkadaşım benimle çok ilgilendi ama ne zaman brn düğün videomu izlesem gülüyorum çünkü eşime çok sinirliydim halayda arkadaşı aramıl telefonla konuşmaya çalışıyordu düğün boyunca moralimi bozacak hareketler yapmıştı şimdi herşeye gülüyorum en son zaten ailem gelmişti abilerim beni ortalarına almıştı çiftetelli oynadık bi orası güzeldi 
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Hiç de aramadım arkadaşım yok diye illaki bi şeyleri yapan birileri çıkıyor tabi bizimki mahalle düğünü salon düğünü değil öyle organizasyon falan bana saçma geliyor 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ne ailem ne arkadaslarim ne akrabaıarim herkes gelmek istedi ama yoldan dolayi gelemedi bilmem belki cok isdeseler gelerlerdi.ailem haric cunki ailemle kusduk.nisanlima kacmistim ben sorunlar oldu ayrilik filan israr edilince.dugunum kinam hepsini nisanlimin ailesi yapti.icten ice boynum bukukdu ailemm bile yoktu .yuksek tepelere sarkisi calinca hickimse gorrmedi ama gulerek agladim ben.dugunumde kizim sarkisi calinca yuregim paralandi(...hic unutmuycam o gunlerimi..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 469 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 815 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 293 göst.