0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar hazır sütte yoğurt olur mu acaba aranızda yapan var mı 6 aylık bebek için 

6 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hiç denemedim 
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Bende denemedim ama mümkünse bilinen yerden açık süt al mesela peynirci bana yada koparatifden. Ben kartal tarafindayim burda çok hayvanları olanlar var onlardan alıyorum ve mayasını da veriyorlar yada istiyorsun ev yogurduna alışınca diğer yoğurtlar çok farklı geliyor. Bence yoğurt çok önemli ya herkes mümkünse alıp yapmalı ve çok lezzetli ❤️
0 oy
tarafından
Olsa bile güzel olmaz bence açık süt bulmaya çalış canım 
0 oy
(113 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

bebeğiniz çok küçük.. bizim doktorumuz asla açık sütü önermemişti... ne kadar kaynasa da bebeğe iyi gelmeyecek bakteriler oluyor içinde.. benim oğlumda 18 aylık biz hala daha günlük cam şişe ''pastörize'' 1 lt.lik sütlerden alıyoruz yoğurdu için.. ve artık içmeye de başladı.. diğer kutu sütlerinde çok besleyici özelliği yok dedi doktorumuz bebek için...maliyetli evet ; maalesef şişesi şu an 30-32 bandında.. durumunuz el veriyorsa doğrusu bu...

açık süt , hazır yoğurt asla kullanmayın; nihayetinde 6 aylık bebekten bahsediyoruz..net bilgisi olmayan ,büyük insanlar yiyecekmiş gibi yorum yapmasınlar lütfen.. çok önemli böyle konular..
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Olmuyo canım ya hazırlardan hiç bişi
0 oy
(43 puan) tarafından
Gunluk sutle yapiyorum cok da guzel oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nagiii (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
28 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zeynep hanim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...