0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Dün doktora gitmiştim bebeğim 139 gram bitane kadın aynı haftadayiz benim bebeğim 230 gram senin ki az dedi doktorada sormadim çok soğuk doktor ve ben iştahsızlıktan kusmaktan yiyemiyorumda  7 kilo verdim almadmda hiç sizin bu haftada nasıldı Hanımlar 15+4  . Ama ultrason da 16 haftada çıkıyo 

6 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Daha yolun başı. Doğuma kadar zaten büyüyecek. Bebeğin kilosu düşük olsa dahi doğunca alır inşallah. Yeter ki sağlık olsun. Daha şimdiden başlamayın kilo yarıştırmaya lütfen
(26 puan) tarafından
Evet canım da uygulama 100 gram arası diyo kadında öyle diyince doktorada soramadm bi danisiyim dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Az olsaydı doktor söylerdi zaten her bebek farklı gelişir sinir oluyorum kıyas yapan annelere az mış nerden biliyor az olduğunu belki onun ki aşırı fazla 
0 oy
(2,798 puan) tarafından
Muz kaşar peynir ceviz süt tüket boşver zayıf olsun dirençli doğsun sağlıklı olsunda 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben bosyere demiyorum kadının düşmanı kadın diye her bebek farklıdır ayrıca Allah aşkına daha çok küçük bnde son aylarda son sandjm şuan bebeğinin kilolu veya zayıf olduğunu anlayamazsın ki ayrıca onun kusmakla istahsizla alakası da yok bn iki gün yemk yiyemedigimj biliyorum koku hassasiyetinden oo bebiş seni her türlü kemiriyor sadece ben halsizz düşüyordum düşün bana hamileliğimde kadinlar yemezsen bebeğine bir şey olur dediklerini bile duydum o yüzden hiç aldırış etme 
0 oy
(113 puan) tarafından
Öncelikle sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi.. Her zaman her durumda kıyas yapan ,negatif insanlar olacaktır..hele ki bu dönemde duymayın onları siz bebeğinize, beslenmenize odaklanın.. Bulantılarınız fazlaysa eğer doktorunuza danışın bulantı ilacı talep edin.. zira uzun bir yolculuk onca ay bulantılarla yaşayamazsınız..

Bir de naçizane tavsiyem doktor soğuksa her şeyi özgürce sorup bilgilenemiyorsanız hemen değiştirin... 9 ay onunla yürüyeceksiniz.. Doğum ve sonrası süreç hariç.. En ihtiyaç duyacağınız birincil kişi doktorunuz çünkü.. 
0 oy
tarafından
Yok artik daha kucucuk kilo takibi yapilacak donemde degil ki boyle bilgileri de kimseyle paylasmayin doktorun zaten bi sorun oldugunda soyler

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 301 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 289 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 360 göst.
22 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...