0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
Sürekli moraraıyr bir yer bitiyor bir yer başlıyor çürümüş gibi ve aşırı kilo kaybettim 47 e düştüm siz altı da çok morarıyor ama genelde diz üstü çok morarıyor ve hiç geçmiyor her seferinde farklı yer 1 yıldan fazla var yaşayıp doktora giden var mı

13 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Bence doktora git canım herkesin farklı oluyo tahlil ver en iyi sonuç odur
(2,011 puan) tarafından
3 tane çocuğum var kuzum ya zorlanıyorum
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bir an önce doktora gitmen lazım 
0 oy
(219 puan) tarafından
Bende de oluyordu ve zaman kaybetmeden doktora git aksatma. Bir sürü tahlil aldılae. Ama benim diz aldıydı. Sakın ihmal etme. 
(2,011 puan) tarafından
Ne çıktı kuzum
0 oy
tarafından
Çok anormal  bir durum canım doktora git bence hiç vakit kaybetme 
0 oy
(439 puan) tarafından
Normal değil hmn hastane git bı kanda bksnlar
0 oy
(938 puan) tarafından
Kansızlık vardı bende canım üst üste doğum yapmıştım bide ondan sonra olmuştu kan ilacı içiyorum baya farketti doktora gitmen gerekiyor ben dahiliye ye gitmiştim 
(2,011 puan) tarafından
Randevu alayım dahılıye
0 oy
tarafından
Kan degerlerin ile alakalı. Hemen doktora gitmelisin. Plt degerin kac tahlik vs yaptirdin mi yakin zamanda ? 
(2,011 puan) tarafından
O şikayete gittim yaptırdım çok hafif kansızlık var önemli değil oda dedi öyle özel tahliller hastaneye gitmelisin burda yapılmaz dedi
0 oy
tarafından
Bi tanidigim aynen boyle de dilim varmiyo hastaymis sende git lutfen cok gecmis olsun cnm allah sifa versin
0 oy
(663 puan) tarafından
Kesinlikle doktora gitmen lazım diş eti kanıyor diye doktora çocuğunu götürüp kanser olduğunu öğrenen kişiler var bir hastalık mutlaka belirti veriyor tavsiyem yarın ilk işin hastaneye gitmek olsun
0 oy
tarafından
ihmal etmeyin lutfen en kisa zamanda dr. gidin tum tahlillerinize baktirin benim kardesimde oldu oyle neler yasadik. Allah size yasatmasin insallah bisey yoktur.
(2,011 puan) tarafından
Neler çıktı ki kuzum
tarafından
losemi malesef :( ama baska birsuru seylerdende oluyor insallah ciddi bisey yoktur sizde gidin bi tahlil verin baska bi tanidikta da oldu kullandigi bir ilac yapmis ona mesela
0 oy
(811 puan) tarafından
Herkes yazmış ben de yazmak istiyorum hemen doktora gidin en acilinden.
0 oy
(537 puan) tarafından
Doktor olduğunu sanmıyorum burada şimdi uzaktan röntgen falan da cekemeyiz ki 
(2,011 puan) tarafından
Ne alaka ya ne kadar saçma sapan yorumlar rahatsız oluyorsan yorum yazma belki bu durumu yaşayıp doktora giden vardır diye soruyorum
(636 puan) tarafından
Bu manyak banada saçma sapan yorum yapmış millete sarıyor ters ters yorum yaparak
(2,011 puan) tarafından
Hasta mı ne ya sanki bacağımda kırık var mı diye soruyorum elbet bunu yaşayan vardır bende de vardı gittim şu rahatsızlık var diye yaşayan vardır sordum tövbe ya
(636 puan) tarafından
Manyak kardeş bu benim postumada saçma saçma yorum yapıyor
0 oy
(1,165 puan) tarafından
En kısa zamanda kan değerlerinize baktirin. Adet kanamaniz fazlaysa da olabilir kansızlık gelişmiş belli ki serumla takviye gerekebilir. İhmal etmeyin. Bu kadar zaman hiç mi doktora gitmedim tahlil falan vermediniz. 1 sene çok uzun bir süre 
(2,011 puan) tarafından
Bir kaç ay önce bu şikayetler gittim sağlık ocağına bu özel testler burda yapılmaz sadece kan değerine bakıcam dedi baktı çok hafif kansızlık var çok hafif önemli değil deedi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 410 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde oykununannesii (24 puan) tarafından soruldu

380,366 soru

11,388,747 cevap

34,894 kullanıcı

...