0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizim 9ayina girdi yengem kuaklarini deldir simdi zaman li hemede acimiyicak dedi  düşünüyorum da buyuyunce deldirsek acir simdi uygunmu sizce ?

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla kızım şuan 14 aylık deldirmeyş düşünüyorum babam kuyumcu kıyamam ben ağlamasına dayanamam küçük daha diyor bakalım
tarafından
Ya evet bende korkuyorum buyuyunce aciyorsa aglar bende aglarim diye
tarafından
Ben ağlamazdım da ne bilim deldirmekte istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
8 ve 3 yaşındalar hiç istemiyorlar korkuyorlar küçükten yapmak lazım
tarafından
Bende öyle düşündüm
0 oy
tarafından
İlk kizimi 8 aylikken 

İkinci kizimin daha deldirmedik bklm 13 wylik oldu
tarafından
Zorlamadimi yatarken sapka giydirken sizi
0 oy
tarafından
7 aylıkken deldirdim ben 
tarafından
Zorlamadimi sizi hic yatarken şapka giydirirken?
tarafından
Hayır hiç zorlamadı canım
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(863 puan) tarafından
13 aylıkken deldirdim
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Valla bende 1 yaşında falan deldirdim ama rahat durmadı sürekli cekistirdi oynadı iltehap kaptı bende çıkardım attım şimdi 4 yaşında tekrar deldirmeyi düşünüyorum hatta altın küpe aldı anneannesi direk onu taktiricaz 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
4 aylıkken deldirdim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya cekerse. O yüzden az daha beklıyorum
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Şimdi acımaz derken? Tabii ki acır ne saçma düşünce bu. İltihap kapsa ne yapacaksınız? Kulakta birçok akupunktur noktası var hem, kim bilir hangi organı nasıl etkilenecek, almaya değmez o riski. Büyüyünce kendisi isterse deldiririz bebekken yaptırmam, kıyamam. 
0 oy
(474 puan) tarafından
Kizim 2.5 yasinda daha deldirmedim asılır yara yapar diye tedirginim biraz buyusun bakalim 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
10 aylik daha deldirmedim istiyorum ama bakalim
0 oy
(11,166 puan) tarafından
5 aylık artık deldircem ben kulaklarını keşfetmeden yoksa zor olur
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de 6 aylık. Şuan acı eşiği yüksek ken deldireyim diyiyorum. Sonra büyüsün isterse kendisi deldirsin diyorum. Karar veremedim bir türlü 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Kızım 2 yaşını bitirmek üzere deldirmeyi düşünmüyorum. Zaten 4 yaşından önce önerilmiyor. Sırf insanların gözüne güzel görünecek diye deldirmem. Kendi ne zaman isterse o zaman deldiririz. Ayrıca şimdi ne kadar acıyacaksa 18 yaşında bile deldirse aynı acı olacak
0 oy
tarafından
Deldirmeye goturdum ılk knce ben deldıreyım bakayım acıyomu dedım 15 gun uyuyamadım agrıdan sonra şişti cıkarttım kupelerı, tovbe ettım yaptırmam buyuyunce kendı deldırsın
tarafından
Evet benimkide 6ayda bitti yarasi bebek ya kucuk cani acimaz due dusundum bilemedim
tarafından
Yok gercekten gerek de yok 28 yasındayım 5 kere kupe takmamısımdır kulagıma sevmedım hıc ısterse kendı deldırsın
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Deldirmedim deldirmiyycem benim fikrim 
0 oy
(747 puan) tarafından
21 aylikken deldirdim:)
0 oy
tarafından
27 aylık geçen ay deldirdim pişman oldum sürekli oynuyor kulağıyla ya annem altın küpe aldı geçen baktım oynaya oynaya çıkarmış elime verdi anne bak küpe dedi vidasını arayıp durdum pijamasına girmişti annem aldı diye çok üzüldüm kaybolursa hani altın sonuçta hergun oynuyor ağlarken otururken oyalaniyor sanki bu günlerde gidip gümüş alacaz altını da kaldıracam sende vala deldir büyüdüğü zaman anca 5 6 yaşı bekleyecen ki uğraşmasin
0 oy
(479 puan) tarafından
Kızım 3,5 yaşında geçen ay deldirdim ilk başta açıyor sonra geçiyor merak etme 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben 8 aylık falandı deldirdim kayınpederim erkeğe benzio dedi :) gittik heveslenmişken küpe aldı deldirdi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 129 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ecrin sena (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
113 cevap 1,206 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

378,438 soru

11,327,787 cevap

34,781 kullanıcı

...