0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bebeğim 17 aylik ne zaman kesmeli miyim??

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende iki yaşına kadar emzirmek istedim ama geceleri uyutmuyordu sabaha kadar memedeydi belime ağrı giriyordu 20 ay dayanabildim sadece 
(3,895 puan) tarafından
İyi olmuş.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tam isabet.
-Reklam-
0 oy
(13,838 puan) tarafından
İki yaşında kesiliyo  emiyorsa neden kesceksim keşke benimkide emseydi
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
..........
(1,076 puan) tarafından
İki yaşına kadar hakkı var diye anlat canım
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Bence sen kendini ne zmn hazir hissedersn en iyisi
0 oy
tarafından
Emiyorsa kesme 17 aylık olabilir ama anne sütü gibisi yok 
0 oy
tarafından
Ben 22 aylıkken kestım sımdıkı aklım olsa 1 yasında keserdım uzadıkca sakız gıbı bırakmıyo cocuklar
(3,895 puan) tarafından
Evet yaa bnde alişmasindan korkuyorum.Eşimde büyüdü falan diyor.Şu mübarek 3 aylar girmeden bıraktırayım.
tarafından
Aklın varsa kes ınan hıc ıhtıyacları bıle yok ek gıdaya gectımı cocuk bıttı yanı, emse nolur emmese nolur burda hep yazıyorum mama verıyorum dıye uzulenler var bu anne sutu cok buyutıluyo
(3,895 puan) tarafından
Evet ilk zamanlar da anne sütü önemli oluyor ama çocuğum 17 aylık fasulye pilav diger yemekleri yiyor.Elma gibi sert yiyecekleri de eline verince yiyor bunların yanında anne sütünün besleyiciliği olmuyor ilk zamanlarında önemliydi şimdi değil.
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Durup dururken ne diye keseceksin. Hakkıdır çocuğun elinden alma bence. Ele avuca gelir sebebin de yok. Anne sütünün içeriği muazzam, sırf karın doyurmak beslemek değil ki mesele, anne sütündeki enzimleri hormonları kök hücreleri, hamlet hücreleri vs nasıl telafi edeceksin, normal şeyleri ömür boyu yiyecek zaten, hiçbiri anne sütünün yerine geçmez. Bir damlasını bile ziyan etme derim. 
0 oy
(13,392 puan) tarafından
2 yaşına kadar hakkı sana zor gelmiyorsa çocuk emmek istiyorsa bence bu hakkı elinden alma ha emdiği için yemek yemez gece uyumaz sorun olur o zaman kesersin öbür türlü hakka girmek olur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 188 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bodrumlu (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
8 cevap 127 göst.

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...