0 oy
313 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (67 puan) tarafından
Sezeryan olanlar kaç günde toparlandiniz ? Sezeryan olalı 4 gün oldu uykuya hasretim sırtımda iki yastıkla sabaha kdr oturarak uyuyorum doğrulamiyorm sanki hiç düzelmiycek gbi hissediyorum önerebileceğiniz ne var çabuk toparlamak icin

9 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bol hol yuruyus cnn
(67 puan) tarafından
Uyumak istiyorum azcık siz sezeryan mi oldunuz yan yatabiliyormuydunuz yanlış hareket yapmaktan korkuyorum
(3,024 puan) tarafından
Evet sezeryan oldum bak kalkma metodu soyliyim sana sag bacagini kendine ice dohru buk bacaginda tut kalk ben oyle oyle kalktim kendim bebegin disinda bisey kaldirma
(67 puan) tarafından
Çok tskr ederim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben ilk geceden başladım kendim baktım bebeğime hemen kalktım bol bol yürüdüm uyku tabi yoktu emzirmek için ama boş buldukça uyudum valla o kadar özlemiştim ki haha 1 hafta olmadan yüz üstü yattım 
(12,777 puan) tarafından
Sağ sol birden yapınca Birax yanıyordu ama baya kötü o kadar başka Bi şey yoktu
(67 puan) tarafından
Yok artık yuz üstü mu
(12,777 puan) tarafından
He valla yattım
0 oy
tarafından

Yürümeden düzelmen zaman alır acı verir bunun dışında soğuk bişey yiyip içme yaran enfeksiyon kapar 

(67 puan) tarafından
Haklısınz tskr ederm
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Bende sezaryan olacagim O kadar zor mu 
(67 puan) tarafından
İlk iki üç gün zor degl cnm narkozun etkisi geçtikçe bel iğnesinin ağrısı artıyor o kdr
tarafından
Neşe zor falan değil neden kendini korkutuyosun bişey olmaz sen bol bol yürü dipcik gibi olursun 10 güne kadar bak benim 2 ay olacak ağrı sızı hiçbişeyim yok çünkü yürüyüş yaptım bol bol biliyosun hastaneye gittim geldim birde yürüdüm yolu uzattım tek ilacın yürümek kendini sıcak tutmak birde 1 ay falan soğuk yiyecek içeceklerden uzak duracaksın bol bol sıvı tüketirsen kabızda olmazsın kabız olunca yaraların sızlar çünkü benimki yapıştırma içerdeki dikişler var sadece
0 oy
tarafından
1 haftada toparladım cnm tek yolu bol yürüyüş 
(67 puan) tarafından
Haklsnz vallahi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benimde boyun  ile kaburga  kemiğinin  ortası  öyle agriyirduku  ben iglesemicem  dedim hüngür  hüngür  ağladım ama geçti  ama anestezi  diz kapakları ma  indi oturup  kalkmıyorum  doktor a da gifememdim 
(67 puan) tarafından
Bende yarın kontrole gidicegim bebeğimle onu düşünüyorum
(12,264 puan) tarafından
Bende bebekle  dışarı  çıkamıyorum  havalarda soğuyor  ALLAH  şifa versin  inşallah canım benim ❤
(67 puan) tarafından
Amin ck tskr ederm cumlemize
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu kişiye göre hastaneye göre değişiyor bence benim arkadaşlarım 4 gün sonra herşeyini yapıp gayet rahat uyuyorlardı
(67 puan) tarafından
Hyattan sogudum resmen
0 oy
tarafından
Kuzum ben hastanedeyken toparlandim sezeryam oldum akşamına kantinde çay sigara yapıyordum doktor yakaladı sana yol göründü sabah cikariyorim seni dedi 1 gece yattım sadece hastanede. Nasıl oldu dersen sürekli yürüdüm ayağa yürütmek için kaldırdılar birdaha oturmadim o gece bol bol yürü başka cagresi yok inan
(67 puan) tarafından
Büyük yanlışı orda yaptm haklsinz
0 oy
(148 puan) tarafından
Evet ilk baslar da yatıp uyumak cok zor oluyor ben yatağa yatardım geri de kalkamazdım allahım ne zor günlerdi gece olmasın derdim artık ama geçiyor hemen hemen 1 ay buluyor rahat uyumak için sabret canım daha cok yeni ameliyatın 
(67 puan) tarafından
Çok tskr ederim ya benim gbi biri varmış RABBİM hepimizin yardımcısı olsn
(148 puan) tarafından
Sağol canım bol bol yürü Bn cok yürüdüm cabuk toparladım sadece geceleri yatmak işte sıkıntı oluyordu

İlgili bir soru bulunamadı

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,863 kullanıcı

...