0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çocukluğumuzdan beri hiç anlaşmadıgımız gibi büyüyüncede evlendikten sonra daha beter oldu ruh hastası ben daha lisedeyken ben hastanedeyken o anne  babamı arayıp kızın biriyle elele çarşıda oturuyo onu öldürcem okuldan aldrcam bilmm ne hastanede oldugum için belgelerle yalanını çıkardım evlendim ilk evliliğimde babaevine gittim döndüm karısının yüzüklerini satmıştı karısı farkedince benim çaldıgımı iddaa etmişti karısı çıkardı gene iftirasını ortaya eşim gecenlerde iki tane yüzük almıştı bana bende yengeme attım anneme göstermesi için eşimde gecen ay annemden bin TL borç almıştı kredi ekstresi için annem dedi paramı yollama ceviz yolla bana tm dedi gerizekalı bugün eşimi arıyo hayırdır milyonermi oldun bize bin TL borçlusun gitmiş karına iki yüzük almışsın bu ne rahatlık demiş eşimde tamam kardesim yarın paranı göndericem demiş kapatmış tlfonu dedim niye ağzının payını vermedin parasını omu ödüyor yüzüklerin kaynanam ceviz istemiş deseydin altta kaldıgı için çok kızdım eşime bidaha sana bişi aldıgımda onlara söyleme dedi kimseye hesap veremem dedi çok sinirliyim suan abim olucak adiye ağır Bi mesaj atmak istiyorum ne yazim bilmiyorum 

9 Cevaplar

+2 oy
(2,132 puan) tarafından
Kardeş her zaman destek olmuyor işte böyle köstek olanlar var. Sürekli kardeş yap yalnız kalmasın, tek kalmasın vs diyenler okusun bu yazdıklarınızı. Sadece yalnız kalmasın diye kardeş yapmak doğru değil. 
tarafından
Böyle kardes olucana hiç olmasın ya çocukluktan beri ailemi suçlayıp duruyo kızınızı daha çok seviyorsunuz bana destek olmuyorsunuz annem Bi kurus para verse hemen ben piçmiyim bana niye yok diyip duruyodu
(2,132 puan) tarafından
Bunu yapan kuzenin, komşun, arkadaşın olsa hayatından çok rahat çıkarırsın ama kardeş olunca bir şekilde bağlantın oluyor. Allah yardımcın olsun
tarafından
Aynn ne yazıkki istesende kurtulamıyosun
-Reklam-
+1 oy
(175 puan) tarafından
Adama sormuşlar düşmanın varmı diye yok demiş kardeşinde mi yok demişler senin abinde o hesap
tarafından
Kesinlikle bugüne kdr hiç Bi düşmanım onun atttıgı iftiraları yalanları atmadı üstüme eşimin ne aldıgından sanane ya sana ne girip çıkıyo
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Benim gözümde abiligin falan kalmadı.  Bin yabancı senden daha iyi niyetlidir de valla.
tarafından
Benim mutlulugum kudurtuyo resmen ya
0 oy
tarafından
Sen de yengene nispet yapar gibi neden resmini atıyorsun ayıp yani parmağına tak görüp soran olursa söyle 
tarafından
Yok cnm yengemin ztn annem ona düğünümde aldı yüzüğüde var zinciride annem fotosunu at bakim dedi tlfonu yok yengeme attım göster dedim birlik yasıyolar ailemin durumu iyi
tarafından
Zaten paraları olan coşuyor boşver sen de eşine de başkasından alsın borç ailenden almasin
tarafından
Eşim başkasından alcaktı ztn kendine iş yeri açıcaktı mermere demir yaptırdı kredi ekstresini adama verdi eli sıkıştı bende anneme söyledim kimseden almasın dedi ben yollicam ona ceviz hasadı yapınca o parayla ceviz yollasın bana tamam dedim yolla eşim asla kabul etmez borç almayı ailemden ***** abimnde annemin yaptığı anlaşmayı bilmiyo bize borcun var sen gidip yüzük alıyosun demiş
tarafından
Valla cevizin kilosu 70 TL
tarafından
12kg verse karsılıyo ztn annem ısrarla ben vericem dediği için eşim tm dedi iki gün sonra anne yolluyor dedi hayır dedi
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Yaptıkları bayaga düşmanlık insan kız kardeşine iftira atar mı bariz kiskanc
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yazsanda anlayacağını sanmıyorum canım o kapasite yok belli ki
tarafından
Yok cnm biliyorum o kapasite yok o yüzden ne yazıcam bilmiyorum ne desem anlamicak üste çıkıcak
(1,569 puan) tarafından
Allah'a havale et canım boşver böyleleri ne kadar uzak o kadar iyi
0 oy
tarafından
Düşman başına böyle abi
tarafından
Hiç düşmanım olmadı abimden baska 10tane üvey kardesim var biri bile bana zararı olmadı bu sözde öz ama düşmandan beter söyler yasattı bana
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Anlamadığim şey eşin parayı annen den almış abin ne alâka yani. Annenle birlik mi duruyorlar. Annenin size borç verdiğini abin neden biliyor ki. Bence hem annenle hem abinle konuş. Anne biz senin paranın üstüne yatmadık abim ne hakla böyle konuşuyor diyebilirsin. Abine de hayırdır bizim sana ne borcumuz varda gönderecez de. Ben senden para almadım annemden aldım o da annemle bizi ilgilendirir de. 
(2,165 puan) tarafından
Okuduğum en mantıklı yorum
tarafından
İkisi birlikte yasıyorlar babam emekli abim sdce kendi çalıştığını eşine çocuklarına harcar annem ztn eşim iki gün sonra verckti annem yollama dedi ceviz ayır bana o parayla demişti abimin bundan haberi yok anne babamın okuma yazması yok annem parayı abime vermişti git onlara yatır diye bu*****k abimde kendi parasıymış gibi dayılık taslamış eşime eşim verememiş cevabını ben yazdım ona kimin parasıyla kime ayılık yapıyosun haddini bil birdaha ne beni ne eşimi arama hadsiz
0 oy
tarafından
Ne bizim bu ailelerden çektiğimiz evlenip defolup gidiyoruz gene kurtulamıyoruz
tarafından
Aynn yanlarındayken cektiklerim yetmedi evlendim 700km uzaga gittim hala kurtulamıyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
0 oy
6 cevap 223 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,058 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nazan-12 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde Melda85 (34 puan) tarafından soruldu