0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
2 gün kaldı 40 haftalık olmaya kızlar ilk gebelik 40 kadar bekledim oğlum kakasın yedi 15 gün küvezde kaldı 2nci gebeliğim suni sancı istesem verrilermi devlet

9 Cevaplar

0 oy
(375 puan) tarafından
Eğer sancin gelmezse zaten verirler
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Ben ucunude suni sancıyla doğurdum ama benim sancım vardı istedim yaptılar birde şart koştum kesmeyin ben doğum yaparım dedim ikisine de sagolsunlar çok iyi insanlardi Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin 
0 oy
tarafından
Canim haftan dolması lazım bana 41+5te sunni agri verdiler. 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Gerek gorurlerse zaten verirler de tavsiye etmem çok pis bişi 
(15,294 puan) tarafından
Benim de düşük sanırım epidural verdiler. Sancıdan ölüyodum yine de. Ebe de belki aci eşiğin düşüktür dedi
(6,672 puan) tarafından
Ben ilk doğumda suni aldım olucektim nerdeyse 2. De sırf suni almmak için evde cektim sancimi son 1 saat dayanılmaz oldu çok kötüydü son sancılar ama 1 gün boyunca sancilandim asla suni ile bir degildi
(15,294 puan) tarafından
Anladım dostum sağol cevap icin
(6,672 puan) tarafından
Rica ederim kolay gelsin
tarafından
Benimde öyle oldu suniyi söktüm attım dedim heralde dininin etkisidir diye saat 3 den 5 42 ye kadar felaket sancı cektim sonra suyum patladı açılma oldu
0 oy
(486 puan) tarafından
Gerek görülmediği sürece vermezler
0 oy
tarafından
2.doğumda verdiler bana suni ama benim hafta çok geçti 42yi geçtim ama hep kontrollü gittim iki günde bir giderdim sen daha doğurmadın mı diye sorardı doktor..bir gün kendi isteğimle gittim günü çok geçti yatırın diye.yatırdılar bir gün beklettiler suni vermediler sürekli kontrol ettiler..baktılar gelen giden yok suni verdiler 8 saate doğdu
0 oy
(938 puan) tarafından
Bence sen iş güç gör sancın gelsin diye çabala kendin sancinin 5 katı sunisanci yanibence isteme öyle bişey 
0 oy
(68 puan) tarafından
 hiç sancıyı hisetmiyordum kendi sancımı sonra suni sancı verdiler 1 damlası bire öldürüyor ben dedim çıkartın istemiyorum çıkarmadılar dayanamadım dedim lavaboya gidicem serumu lavaboya döktüm hemşire geldi sok oldu dedi bu kadar cokmu akti bebeğe bir şey olur dedim hayır lavaboya döktüm oda güldü dedi ilkez böyle bir şeyle karşılaşıyorum dedi sana daha takmicaz sen kendi sancınla doğur dedi linçlemeyin lütfen 
0 oy
tarafından
Sen istemeden verirler :D 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 318 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 343 göst.
0 oy
26 cevap 476 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba006 (65 puan) tarafından soruldu

381,184 soru

11,411,362 cevap

34,953 kullanıcı

...