0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından

14 haftalıkken çıkıntı var erkek dedi. bı hafta sonra gel netleşir dedi bugün gitim kız dedi kafam karıştı benim gibi yanılma yaşayan oldu mu. Bide sizinde

image

tahmininizi alıyım 

11 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
 Simdi resmine bakiyordum yorum yaomisin canim kız hissediyorum yazicakdim postun geldi önüme ☺❤
(99 puan) tarafından
Ahahh öyle mi teşekürler canım. ☺️
(5,954 puan) tarafından
Rica ederim saglikla gelsin  hayırlısı olsun hakkinda canım❤
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bana da kız gibi geldi canım ilk çocuğun mu 
(99 puan) tarafından
Yok cnm.ilk degil
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Canıö kucukken kızı erkek görebiliyor doktorlar. ARKADASIM oyle oldu. Bende bundan dokayı 2. Oglan benim. Ayrıntılıya kadar kimseye demedik oglan dönüyor diye 
(99 puan) tarafından
Ayrıntılı yok bizim burda özele sordum onlarda yapmiyomus. Yane kaldık öyle
(10,871 puan) tarafından
Aa sen nerdesin canım.
(99 puan) tarafından
Siverekteyim cnm
0 oy
(565 puan) tarafından
12 haftalikken kanamam olduğu için özele  gitmiştim kiz demişti 14 haftalikken kontrole gittim kesin kiz dedi. 20 haftalikken devlete ayrıntılı ultrason gittim erkek dedi ve oğlum oldu :D sen acele etme ayrıntılı ultrasonu bekle canım. Tahmine gelirsek ayy hiç dediğim çıkmaz o yüzden bisiy yazmiyim ben :D sağlıkla gelsin kuzucuk :))
(99 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm.iste insan merak ediyo evet ilk değil ama her çocuk anne için birer ilk. ☺️
(565 puan) tarafından
Tabi canım orası öyle:D
0 oy
tarafından
arkadasima 8 ay kiz dediler 9. ayda farkli dr. erkek dedi oglu oldu :) bazen bilemiyorlar hakkinizda hayirlisi
(99 puan) tarafından
İnşallah Allahım gonlumuzdekini hayırlı bı şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.
0 oy
tarafından
Erken söylediklerinde yanılıyorlar.  Kızıma 13 te erkek kesin dediler 16 da gittik kiz dediler.  Hatta cinsiyet partisi yaptık şok olduk kiz görünce 
(99 puan) tarafından
Banada ilk çıkıntı var dendi 14 haftalıkken. 15 haftada da kıza benziyo dedi yane net bişey söylemediler. Şimdi 18 haftaligim doktora gitmedim merak ediyorum ☺️
tarafından
Kızdır canım o
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bazen yanılma olabiliyor 
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Bencede kıza benziyor ilk çocuk mu sağlıklı olsun yeterli 
0 oy
tarafından
Ayy yorumlarını okudum 4 kızın varmıs gonlunde erkek avrdır emınım ne dıyım hayırlı evlat olsun
(99 puan) tarafından
Evet 4 meleğim var çok şükür. Erkek çocuk istememin sebebi. benim  ikinci çocuğum erkekti 1 aylıkken öldü. Onun için bir erkek evladım olsaydı belki biraz olsun sancısı dinerdi. Ondan sonra da kısmet bı türlü olmadı. Oglumdan sonra 3 kızım oldu. Eşim oğlum öldüğünde pisikolijisi bozuldu.1 yıl boyunca antidepresan ilaç kulandi. Arada bahsederiz yaşıtları 2 sınıfa gidiyo. Diye kısmet yinede şükür...
tarafından
Cok uzuldum ne dıyeyım nasıbı yokmuş Rabbım acınızı dındırsın
(99 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım normalde çok şey paylaşmam burda. İlk defa dertlestim burdan biriyle.ben eleştiriyi çok takan biriyim. O yüzden belkide
tarafından
Bende normalde kız degıl erkek ısteyenlere kızarım :) ama bak nerden bılıcekgım 4 kızın varmış ıstemek tabıkı hakkın hemde neler yasamıssın, Rabbım gonlune gore en hayırlısını versın
(99 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm anlayışın için. Ben zaten kız delisiyim ilk bebeğim kız olsun diye her gece dua ediyodum çok şükür oldu zaten.☺️
0 oy
tarafından
Banada o haftandayken kesin erkek dediler ama 18 haftada kesin kız olduğunu öğrendim 
(99 puan) tarafından
Bende şimdi 18 haftaligim ama daha doktora gitmedim
tarafından
Gitsen kesin belli olur
0 oy
(3,503 puan) tarafından

Bana erkek demişti Dr kız olduğunu 20. Haftamda öğrendik :D

(99 puan) tarafından
Yanilan oluyo işte

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 150 göst.