0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar doğum yapali 7 ay oldu. Oğlum 7 aylık şuan. Smdiye kadar 1 kere adet oldum başka da olmadım.  Normal mi adet düzensizliği? 2 3 kere test yaptım hep boş çıktı ama hep korkuyorum. Bı ader olsam koşa koşa gidip sipral taktiricam ama olmadım. Neyse adetin düzensizliği normal mi? 

10 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından
Doğum sonrası adet düzensizliği normal diyorlar hemde eğer bebiş emiyorsa oda düzensizlik yapıyor ben hem emziriyorum hem spiral var bazen 45 günde. 45 bazen 30 bazen 28 günden güne adet oluyorum iki çocuğumda 40 çıktıktan iki hafta sonra hemen adet olmaya başladım şükür ki 
(200 puan) tarafından
Ya ne güzel bende bı adet olsam spral taktiricam ama olamadım hemuz.
(645 puan) tarafından
İstersen bı konuş bildiğim kadarıyla adet olmasan da takılıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet normal ama stres olursun böyle..spiral için adet şart değil adrt değilsen test yaparlar negatifse takarlar devlette ücretsiz saniyelik işlem
(200 puan) tarafından
Bugün yaptım testi negatif çıktı yarın pazartesi gitmeyi dusunuyorum inşallah.
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Normal canım doktorlar bir sene olağan bakıyor sonrasında sıkıntı olabilir diye düşünüyor. Benim bebeğim 11 aylık olacak iki üç seferdir eski düzenine döndü sayılır
(200 puan) tarafından
İnşallah ya neyle korunuyorsunyz
(3,743 puan) tarafından
Geri çekilme canım
0 oy
(1,780 puan) tarafından
O adeti lohusa dan ne zmn sonra oldunuz? 
(200 puan) tarafından
4 aylıkken falan
(1,780 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(7,842 puan) tarafından

Ben hamileydim dogumdan 3 ay sonra kalmisim haberim yoktu test yaptiysan duzensizdir belki:blush:

(200 puan) tarafından
Test yaptım 0 çıktı.
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Ben 6 ay sonra adet oldum sonra 14gun geçti bidaha oldum, galiba eski düzenli zamanları biraz bekleyecegiz..
(200 puan) tarafından
Ya benm 3. Çocuğum ama diğer ikisinde 4 ayda oldum sonra hep duzenliydi bunda da 4. Ayda bı oldum sonra gelmedi şüphe ettim hamile miyim diye gittim test verdim 0 cikti
0 oy
tarafından
Canim aynı şey benim başıma da geldi bende 1 defa oldum hiç olmadım düzensizlik olması normal hep korku olur içinde adet olmadığın sürece adet oldugun gibi bı koşu sprial tak çok rahat oluyo insan
(200 puan) tarafından
Aynen öyle zaten bı olsam hemen gidicem yaptiricam ama olmadım sites den de olamayabilir
0 oy
(122 puan) tarafından
Her şeyimiz aynı canım bende doğum yapalı 7 ay oldu bir kez adet oldum 5 aylıkken o zaman gidecektim spiral taktırmak için ama eşim izin alamadı iş yerinden neyse bi dahaki sefere gideriz dedik bir daha da adet olmadım test aldım negatif çıktı hep ama çok korkuyorum inşallah bir an önce oluruz da spiral taktırabiliriz
(200 puan) tarafından
Vallaha aynı işte bende öyleyim bugün korktumdan gittim kan testi verdim 0 çıktı.
0 oy
(622 puan) tarafından
Ben ilk adetimi 10. Ayda oldum sonra 13. Ayda oldum şuan 16 aylık kızım 3 aydır düzenli oluyorum adet duzensizligi ilk 2 yıl gayet normal 
(200 puan) tarafından
Ben 1 yıl diye biliyorum
(622 puan) tarafından
Medipolde gidiyorum doktorum ilk 2 sene normal dedi hatta ve hatta emzirmeyi kesene kadar gayet normal dedi ki zaten 13. Ayda düzene girdi benimde ama ilk adetim dediğim gibi 10. Aydaydi
0 oy
(12,744 puan) tarafından
Bende kırk çıkınca iki gün sonra oldum bi daha olmadım doğuma yaklaşık 5 ay oldu 
(200 puan) tarafından
Anladım canm normal o zaman

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asilim (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 290 göst.
0 oy
3 cevap 105 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Melisa1 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy