0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Nasil gecer neler yaptiniz ilac disinda cnku ne kadar ilac kullansakta gecmiyor  ayni basa sariyoruz bildgnz cay vs baska bisi ise yarayan varmi 

7 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Niye kimse bsi dememis  ki 
-Reklam-
0 oy
(8,853 puan) tarafından
Kaç yaşında benim kızım 6 buçuk yaşında iç çamaşırı parça gibi koyu sariydi korktum kızım bı yerin agriyo mu dedim bende hastaneye götürecem evde ne yapılabilir ki
(1,264 puan) tarafından
1 yasind kizum dogdundan beribbole
0 oy
(544 puan) tarafından
Idrar yolu enfeksiyonu için dut kürü araştır canım. Kulananlar çok faydası varmiş diyorlar. Bende gördüm bir yerde aklımda bulunduruyorum kızımda olurda denicem kesin 
(1,264 puan) tarafından
Dut kurumu nasl tarifi cnm
0 oy
(1,169 puan) tarafından
kac yaşında 
(1,264 puan) tarafından
Kuzum benmki de arastrma hastaneside sey. Ultrason filmini cektik.ilacli olani sukur onda bisi.cikmadi
(1,169 puan) tarafından
bu ikinci kuzum ilqc biraktirma islemini ona gore bisey diycek ondan
(1,264 puan) tarafından
Hmm anldm cnm gcms olsunn sanada
(1,169 puan) tarafından
tesekkurler sana da gecmis olsun ama ihmal etme
(1,264 puan) tarafından
Yok cnm ihmal etmiyorum zaten goturcem.persemeb randevymuz varda hani olurdq gecmezse diye aklimda bulusun yazilanlar
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sürekli tekrarlayan bir enfeksiyon varsa çocuk nefrolojisine bir götürmen gerek böbrek rahatsızlığı varsa o sürekli enfeksiyon tekrarlar ne kadar dikkat etsende
(1,264 puan) tarafından
Goturcemde bulundgm sehirde yok bobreklerine kacak yok sukur onwa baktrdm nefrolji kldi
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yaşa göre degısır 5yalından kücükse bişey diyemem ama buyukse bagzı kürler var aktarlara sorarsanz önerirler sıze verırler.Ama benım bıldıgım yetişkin tavsıye ve tecrubeler maydonoz suyu sogan bunlar antibiyotık etkısı oldugu ıcın içerdekı pisliği söküp atıyor duşta oraya köpük lif vs bişey sürmeyecek ic camasırlarını ütüleyeceksın cunkı ılaclara ragmen geçmiyorsa ya kalabalık pıs tuvaletlerı kullanıyodur ya ıc camasırı hijyenık olmuyodur kullandıgınz deterjana kumas kalıtesıne kadr degısıyor.Bırda buharlama var büyükse cocugun uygula her gun mutlaka maydonozu kaynatıp suyunu maşraba gibi bişeye koyup üzerinde beklıycek o buhar rahmı acıyor ıcını temızlıyor bır ay düzenlı yapıldıgında muhteşem etkısını görüyosun hıcbısı kalmıyo içerde
(1,264 puan) tarafından
1 yas kuzum
(2,704 puan) tarafından
O zaman baya kalıtelı bez kullanman lazm:( ıslak mendıl kullanmıycan kakada dikkatlı temızlemen lazm tüh ya cok kucukmuş
(1,264 puan) tarafından
Cok dikkat ediyorum gene oliyor
(2,704 puan) tarafından
Benımkıde bır yasında bı kere oldu ama kısa surdu bol soganlı maydonzlu seyler tükettı bıde cok sıvı ıcırdım sükür atlattı hemen
(1,264 puan) tarafından
Benmki cok su iciyor.habire. Ama.yok.gecmiyor.gene.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
22 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 58 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (202 puan) tarafından soruldu