0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Ben o zamanlar bekardim ve aciktim. Açık renk bi kapri giymistim sanırım altima.

Otobüse bindim oturdum yolda adet olmamayayim mi :/ Allahım napcam bilemedim inme vakti yaklasti içime korkular doluyor..

Sonra elimdeki çanta ile arkamı kapattım indim o şekilde yürüyorum dusunsenize :(

Sonra bi kızi durdurup sordum geçmiş mi diye o da evet dedi de factodan aldığım bi elbiseyi değiştirmeye gidecektim hemen bi wc girdim o elbiseyi giydim bu da böyle kötü bir animdi.

12 Cevaplar

+2 oy
(3,187 puan) tarafından
Ne gerek vardı ki şimdi böyle bir anıya :D :D
tarafından
Bilmem şu an aklıma geldi ama bu kez siyah giydim :D akillandim
(3,187 puan) tarafından
Haha iyi bakalım.. :D
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Allahim cok zor bi durum kiz
tarafından
Aynen yerin dibine girmek istedim o an :)
0 oy
tarafından

Ben adet günüm yaklaşınca giymiyorum açık renk:)

tarafından
Aynen ya ne cesaret krem rengi bendeki cesarete bak
0 oy
(15,797 puan) tarafından
Heralde bi kızın başına gelecek en kötü şey budur 

O yüzden pedimi asla çantamdan ayırmam illaki bulundururum
tarafından
Pedim vardı olmasa da alırdım sorun bir gece ansizin gelebilirim:D
(15,797 puan) tarafından
Ay evet sende haklısın
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Korkulu ruyam :(((
tarafından
Allah korusun :/
0 oy
(9,326 puan) tarafından
:) olan elbiseye oldu desenize değiştiremedinz

Nyse ki yanınzda elbise varmş yoksa napcaktınz
tarafından
Aynen arkadaşım da diyor o elbiseyi ömür boyu kullan seni çok zor bi durumdan kurtardı:D
(9,326 puan) tarafından
Hahaha bncede :Dd
0 oy
(1,616 puan) tarafından
En korktuğum anlardan birisi :) 
tarafından
:) evet ya bi kadın için çok zor bir durum
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Kız bende okuldayken yaşadım onu 1 tane ped almıştım yanımda ama malesef sızdırmış bende ceketimi arkama bağlayıp gelmiştim eve :D

tarafından
Benim kuzenimde ilk adet olduğunda beyaz etek varmıştı durakta otobüs beklerken Allah'tan yanında teyzem varmıştı kazağını çıkarmış vermiş beline bağlamış öyle gelmiş eve  :D
(1,816 puan) tarafından
İyi ki teyzen varmış yoksa rszil olurdu
tarafından
Aynen bide ilk npcagini da bilemezdi
(1,816 puan) tarafından
Aynen yaa en bütük korkulu rüyam
tarafından
Tam da rengi :))
0 oy
tarafından

Bende birgün okuldayım tabi ilk kez başıma geliyoya bir karın ağrısı ama sanki orada ölcem beden dersiydi hocadan izin aldım dayanamıyorum dedim çıkışda eve gittim akşam ders yapıyodum karnım ağrıdı lavaboya girdim anam birde bakdımki regl tabi ozamanları nerden bilecem ben bir ağlıyorum bana bişey oldu kimseye diyemiyorum anneannem dediki yoksa hasta mi oldun dedi anneanne bilmiyorum ben bana ne oldu dedim anlattı durumu hepsini allah razı olsun ondan sonra içim rahatladı okadar korktumki o günü hiç unutmam 

tarafından
Ilk olduğum günü ben de unutamam ya 12 sene önceydi vay be:))
tarafından
Dimi yıllar nede çabuk geçiyo
tarafından
Ahhh benim de başıma geldi
Okullar yeni açıldı 6. Sınıfa başladık ve etek giyiyorduk ve adetin ne olduğunu pek bilmiyordum ama arkadaşım öbceden olmuş ve ilk ders din dersi öğretmen bi sinirli bişey demeden çıktım sınıftan neyse ilk okul öğretmenime dedim bayandı eve gittim
Evde de babam var ayağı kırıktı trafik kazası geçirmişti yatıyodu sessizce girdim eve babam uyandı tuğçee dedi efendim baba dedim noldu kızım niue okuldadeğilsin dedi ısrarla soruyo yanına çağırıyo ağlayarak baba ben şey şey olmuşummmm dedim babacazım o kırık ayağınla kalktı yanıma geldi bana sarıldı ağlama dedi elimepara verdi git kendine ihtiyacını al dedi
Ben ne biliyim o peddn alınacağını ahahhaa gittim kendime bissürü yicek aldım o gün okula gitmedim eve geldim banyoya falan girdim babam anneme söylemiş annem o zaman çalışıyo evde değil ya işte sonuç ilk babama söyledim :)) :((
tarafından
Yaaa kıyamamm napcan işde bilmeyince bende ilk aklima gelen acaba artık kız degilmiyim ben ayy neler nelerrr geldi aklıma anneanneme detaylı anlatınca onunla onun arasındaki farkı anlamış oldum yani
tarafından
O yüzden bütün ilklerimi babacazımla paylaşırım hamile olduğumuda ilk ona söyledim :)))
0 oy
(406 puan) tarafından
Ayyy benim eski günler geldi aklıma. Kursa gidiyordum, kursun bahçesinde kızlı erkekli oturuyorduk birden adet oldu pembe etegim vardı ve geçmek ne kelime etegin arka kısmı kıp kırmızı olmuştu resmen 2 elim kadar yer. Neyse yerimden kalkmadım erkekler kalktı allahtan bende hemen arkadaşımın hırkasını aldım belime bagladım öyle eve gittim çok zor utanç verici 
tarafından
Allahım ya ne çektik kız:))
tarafından
Erkekler görse dalga geçerlerdi iyi ki gtmisler
0 oy
tarafından
Kadın olmak gerçekten çok zor ya 
0 oy
(193 puan) tarafından
İyiki elbise warmis yaninda

İlgili sorular

+1 oy