0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Kızlar A101e cv verdim sonra çağırdılar evrak topladım sağlık raporu ikamet diplama vs çağırmalarını bekliyorum biri çıkarsa yada ihtiyaç olursa çağıracaklar 

japonum var bi tane bilenler bilir kayınvalidem bakacak ona da. Çalışanlar sizden tecrübelerinizi anlamanızı istiyorum şimdiden teşekkürler ☺️☺️

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
A101 de 1 sene 

Bimde 3 ay 

Şokta 7 ay 

Çalıştım :D
tarafından
Maalesef canım a101 e girmek için baya uğraştım ama giremedim ;)
(2,244 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum benim ilk iş deneyimim olacak olursa evlenir evlenmez hamile kaldım doğum çocuk büyüsün derken bu zamana kaldı ☺️
tarafından
Hayırlısı bu zamanmış canım çalışma arkadaşların ve bölge müdürün kıl birileri değilse rahat edersin A101 de yükselmekte çok kolay ben tam mağaza müdürü oldum ama çıktım oda bir inat uğruna :)
(2,244 puan) tarafından
Şuan 8.buçuk alıyo mağaza müdürü primlerle arıyordur eminim
tarafından
Evet canım çok iyi ben çıktığım sene 1800 dü düşün :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşım çok yoruluyordu onu biliyorum sadece :D
(2,244 puan) tarafından
Yorucu olmayan iş yokta zamanında tarlada bile çalışmış kişiyim tarladan daha zor olacağını sanmıyorum ☺️
tarafından
İnşallah olumlu haberler gelir ❤️
(2,244 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,039 puan) tarafından
A101 de 2 sene çalıştım asla disiplinli bir magzaya,bölge sorumlusuna ve mağza müdürüne denk gelmedim saatin geçtiği halde çıkarmaz üstüne de çıkmış gösterirler

Kasa hep ortaktır açık sana ait ama vs vs 

Binde 1.5 sene çalıştım magzada çalışanlarda çok iyiydi hiç hak yenmesi bir gün fazla kaldiysam öbür gün erken cikardi

Bir mağazada çalışacaksınız ve a101 bim seçeneği varsa kesinlikle bim
(2,244 puan) tarafından
Malesef bimde tanıdığımız yok almıyorlar kolay kolay ki ben ilçedeyim belirli sayıda varr
(1,039 puan) tarafından
Valla benimde tanıdığım yoktu ilk başvuruda aldılar bence biraz size bağlı görüşmeye gittiginizde ikna edebilirsiniz şöyle düşünün a 101 daha çok eleman alıyor ve sürekli değişiyor çünkü kimse dayanmıyor BİM'in elemanı daha seçici
0 oy
(233 puan) tarafından
A101 de çalıştım a101 pişmanlıktır ya çok yoruluyorsun saatleri desen çok kotu sabah 8 de giriyorsun 5.de çıkıyorsun akşam vardiyası da 1 de geliyorsun 9 da mağaza kapanıyor ama kasayı kapat sonra müdür vs kasayı sayıyor topluyor derken en erken 9.40 da çıkıyorsun eve gel yat sabah tekrar git ölüyorsun haftasonu izin yok hafta içi bir gün 2 ay çalıştım evliyken çok kötüydü 
(2,244 puan) tarafından
Hadi yaa
0 oy
(813 puan) tarafından
A101’de bir ay 

Bimde 3 sene çalıştım 

Bence bim daha iyi maaşın gününde ödenir 1 gün gecikmez hafta sonuna denk gelirse Cumadan yatırırlar 

Çalışma şartlarına gelirsek bana göre A101 daha ağırdı bence BİM’e de başvur 

Ben başvurduktan 3 ay sonra beni işe aldılar evimin hemen yanındaki BİM’de çalıştım A101’de iki otobüse binmek zorunda kalıyodum evimin yanında da vardı ama beni vermediler oraya 

Her işin zorluğu olduğu gibi bununda var tempolu bi iş ama ayda 181 saat çalışman gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam günlük 7buçuk saate denk geliyordu ama bazen fule bırakıyorlar tüm gün orada oluyorsun yanı bazende 4-5 saat çalışıyosun çıkıyosun

İyi bi Mağaza sorumlusuna denk gelirsen düzgün ayarlar saatlerini 
(2,244 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hakkımızda hayırlısı ilçede oturuyorum 2 bim 3 A101 var kısıtlı sayıda olduğu için sanmıyorum
(813 puan) tarafından
Yine de şansını dene bence ben A101’de bir ayda mahvoldum afedersin k.çımız yer görmüyordu ayak baş parmağımın tırnağı düştü hatta o sıra
İşe girince bana koca dolabı temizlettiler hemen
Bide sevkiyatlar akşam işten çıkarken falan geliyo bir saatte onunla uğraşıyosun ama o mesaine işlenmiyor
(2,244 puan) tarafından
Hadi yaa korktum şimdiden
(813 puan) tarafından
Ya her mağaza aynımıdır bilmiyorum canım senide korkutmak istemem ama iki mağazada çalıştım bir ayda ikisi de aynıydı
Bide yukarda bi arkadaşta demiş kasaya ortak bakıyorsun ama açık senin adına yazılıyo diye o da doğru
Bimde asla öyle bişey yok senin kasana senden başkası bakamaz biri bakarsa da açık ortak ödenir
Bim daha disiplinli bence ama bu disiplin daha rahat bi çalışma ortamı sağlıyo
0 oy
(449 puan) tarafından
A101 de 4 sene mağaza sorumluluğu yaptim. İlk zamanlar tabi ki zorlanacaksin kolay iş yok bu devirde. Ben hakkımı tamamen aldim. Maaşım yüksekti sigorta ödemem yüksekti. Sorumlulugum coktu ama çalışırken zaman çok hızlı geciyordu. İlk etapta kasa mağaza düzeni öğretirler sana. Yani sana tek tavsiyem madem cocugunada kaynanan bakacak yerinde sayma. İşi iyice öğren hiç bi zorluğu yok kasa bağlamanın sipariş girmenin bilgisayar sistemi çok kolay. Bunları öğrenmeye kısa zamanda yükselmeye bak. O şekilde olursa keyif alirsin çalışırken hemde eline daha çok para geçer. Benim bebeğim daha küçük ilerisi için yine olursa yine çalışmak isterim açıkçası. Hayırlı olsun Bu arada:) 
(2,244 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim şuan içimi rahatlatan destek olan bi sen varsın rabbim sana da güzel işler nasip etsin ileri ki zamanda ☺️
0 oy
(297 puan) tarafından
Bimciydim bim diyorum başka bişi demiyorum a101 den çok personel geliyodu bıktık bizi buraya alın diye
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Pastane de 2 yıl 

Çağdaş markette 2 yıl

Yunus markette 4 ay çalıştım kasiyerdim ama bekarken sonra evlendim evlendikten 1 yıl sonra tantunici de çalıştım ama 2 gün dayanabildim evli olunca zor geldi hem evde git yemek yap yorucuydu dayanamadım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.
0 oy
9 cevap 559 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,096 cevap