+2 oy
1,401 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ya anlamıyorum sizi kadincagiz kimseyi kırmadan üzmeden kötü yorum yapanlara bile kırmadan cevap vermiş eşi inşaatan düşmüş yazık günahtır kadincagizin postunu kapattirmis fatoo adlı editör fakat kendisi 2 yaş kıyafet lazım yardım edin diye post atıyor gerçekten mide bulandıricisiniz. Siz iyilik nedir bilmezsiniz .insan kime iyilik yapacağını şaşırıyor sizin yuzunuzden . O kadincagiza gerçekten helal olsun sizin gibi keyfinden istemiyor en azından 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

25 Cevaplar

+5 oy
(133,631 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kimseye iftira atmayın. Bir editör yasak olan postu kendisi açmaz. Burada yardım adı altında onlarca dolandırıcı tespit ettik. İhtiyacı olan devlet kurumlarına başvuru yapabilir. Biz kullanıcılarımızın aldatılmasını istemeyiz. 

Bu arada kime iyilik yapacağını şaşırıyor insan demişsiniz, çok haklısınız. İki hesap açıp editörümüze iftira atarak karalayana mı yardım etsinler, başkasını savunuyormuş gibi davranan iki yüzlülere mi?

Cevap verebilir misiniz?
(9,544 puan) tarafından
Allah aşkına bu tür insanlar engellensim burda  yasak post ayrıca iftira atıyor
tarafından
Fatoo bu hikayede yanan sen olmuşsun.
Post kapatmadan önce fikir al sjsjsjsj
(7,036 puan) tarafından
Ahhahah Allah'tan Fatma'nın 2 yaşında bebesi yok yuh artık ya
(13,824 puan) tarafından
Fatooo fatooo insanlar kötü kalpli olmuş fato
tarafından
Bende diyorum ne kadar iyi yürekli insanlar var postu kapatani bile araştırmış ihtiyaç sahibi için:D Dünya bizler içim yaşanması çok zor bir yer:))
-Reklam-
+4 oy
(15,644 puan) tarafından
Birincisi benim kızım 6 aylık. 

İkincisi çok şükür ki yardım isteyecek durumda değilim 

Üçüncüsü ya başkasıyla karıştırdın yada gerçekten Allah tan korkun yok iftira atıyorsun. Bence kendinize gelin hayır kurumu değil burası kimsede yardım etmek zorunda da değil. Yardım isteyen benim Multi hesabimdan yazdım da kapandı de sen şuna. Tuba hanım çok da güzel vermiş cevabını iftiranın da bu kadarı ! 
(7,036 puan) tarafından
Sıkma kız canını baksana Tuba hanım vermiş ağzını. Payıni susturmus Allah'tan 2 yaşında bebben yok tanıyıp biliyoruz seni kuzum boşver sen onu
(15,644 puan) tarafından
Takmıyorum bunun gibiler çok herkes haddini bilsin biraz
(7,036 puan) tarafından
Herkes haddini bilse bunun gibiler tunemezki üstüne utanmadan bide iftira atıyor
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Fato denilen editör ne yaa biraz düzgün konuş önce ,sana ne oluyor ki.ayrıca avukat mısın ? Böyle postlar yasak ona özgün değil ..  açsa bile postu kimse güvenip yardım etmez
(38 puan) tarafından
O niye açıyor o zaman öyle bir post avukat hanim
(1,271 puan) tarafından
Kendini savunan zavallı başka hasapla kendi için post açıyor bide yalancı
+1 oy
(15,824 puan) tarafından
Kız iki hesabından da yardım ediver o kadar aciidiysan.......Millete iftira atmaaa
+1 oy
(5,259 puan) tarafından
Saçmalıyorsun yalan yerede yemin ediyorsun. O editör kapatmak onun işi. Ayrıca öyle bir postta açmadı fato benim yakın arkadaşım bildiğin yalan söylüyorsun 
+1 oy
(1,706 puan) tarafından

Ben 3 yıldır burdayım fatoyu da tanırım öyle ihtiyacı olan birisi değil ki kızı daha 6 aylık :) ayrıca o postlar yasak kimse açamaz. O kadar dolandırıcı var burada kimisi yardımı alıp satıyor kimisi sırf parası gitmesin diye alıp giydirip parasını altın yapıyor neler neler var burada :ermm: bilip bilmeden araştırmadan iftira atma insanlara

+1 oy
(7,036 puan) tarafından
Sen kime iftira atigina dikkat et önce konsufugun kusiyide aratitirip tanımdan kimseye laf etme fatmayi hepimiz ta jyiruz senin gibiler onun bir saç teline kurban olsun kadının kime ne kötülüğü dokundu kapatmak zorunda tabi onun görevi o ve o asla böyle bir post açmaz şükür muhtaç değil aksine çokta cömert bir insandır elinde ilanı paylasmayida bilir daha geçen yardım sahibi bir ablamiza oğlunun kiyafetlerini gönderdi ya utanın azıcık utanın 
0 oy
(2,830 puan) tarafından
Yasak post ama. Burda kime nasıl inanabiliriz? 
(38 puan) tarafından
Yasak postsa kendisi neden atıyor
(2,830 puan) tarafından
Öyle bi postu yok hani nerde ki aynı fato dan bahsettiğine emin misin? O isimde kullanıcılar var.
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Adamına göre muamele var demek ki 
(1,271 puan) tarafından
Fato icin iki hesabı var denmiyor zaten cnm postu acan kişinin iki hesabı varmış
(9,544 puan) tarafından
He pardon canım yanlış anlamışım
(1,271 puan) tarafından
Yok kuzum bu bayanın 2 hesabı var fato editör zaten
(6,669 puan) tarafından
Biliyorum postu açan kisnin iki hesabı varmis
(6,669 puan) tarafından
Gelde yardım et böylesine şimdi :#
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Nerden blysun yanindamisin 
(38 puan) tarafından
Kadının postu denk geldi bir bakdim post kapandı fatoo adlı kişi tarafından .yeniden gezinirken bu seferde fatoo adlı kişi yardım istemiş  kapattirir kapattirmaz kendisi yazmış .benimle kavga edeceğine git onla dalaş
(13,824 puan) tarafından
Ki fato ne yardımı istemiş gerçekten ihtyci olan burdan istemiyormus cnm satiyorlarmis oyizden hemde yasak post kimse guvenemiyor yani
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Nerden biliyorsun yalan söylemediğini. Burda herkes mağdur olduğu için kapatiyorlar o postlari. Yoksa gece gündüz sadece yardim isteyen insanlar türüyor. 
(38 puan) tarafından
Yardım edecektim çünkü kadın bana durumunu anlatti  özelden numaramı attım bayana bende büyük kıyafetler olmadığı için bayana bende fazla mama vardı mama yolladim evlerinin halini istedim emin olmak istedim onuda attı çocuklarınida attı bana emin olmadan kimse keriz değil sonuçta aptamil mama yolladim 2 kutu 1 kutusu 200 TL ye almıştım
(13,834 puan) tarafından
Kusura bakma yada bak bilemiyorum ama sende biraz şizofrenlik var sanirim. Ben 2 yildir burdayim ve itham ettiğin kişiyle alakali öyle bir post asla görmedim ama sen 3 haftada neler görmüşsün. Tedavi şart!
(1,271 puan) tarafından
Kendine kendi numaranimi attin zavallı yalancı
(13,834 puan) tarafından
Diğer yardim dilendiği hesap 2 günlük bu hesabi 2 haftalik. Nasil bir hayal gücüne sahipki 2 günde yardima ihtiyaci olduğunu tespit edebilmiş ve mama bile yollamiş. Jet hiziyla yalan uyduruyor ********.
0 oy
(279 puan) tarafından
Bende onun postunu okuyordum canim Fato dogum yapmış
(7,516 puan) tarafından
Hahaha eski post deilmi o
(38 puan) tarafından
Doğar doğmaz 2 yaş giydiriyor galiba
(279 puan) tarafından
Ay nebilim kim altına yorum yaptıysa gün yüzüne cikmis :) tarihine bakmadım bile
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Bence sen biriyle karistiriyorsun fatonun bebek iki yasinda bile degil diye biliyorum niye istesin ki hic görmedim arti burada yardim postu acmak yasak o yuzden kapatmak zirundalar o yuzden kapatiliyor 
0 oy
(353 puan) tarafından
Ciddden o kadar hakslisin ki bide yapmak istemiyorsun anlamıyorum da ama neden başkalarının yapmasına engel oluyosn düşünsenize yalan söylese kaybedecegimiz en fazla iki üç eski pisku elbise ama ya doğru söylüyorsa yüzde bir ihtimal onun vebalini engelleyenler o yükü nasıl taşır anlamıyorum bi ara isteyen biri vardı yorum öyle berbattiku kendimden utanmıştım neymiş dolapta satiliyomus ya ben 50teleye marka elbise atıyom satamiyorm kim napsin ne diyim neyse.
(1,271 puan) tarafından
Çünkü burda çok kişiye yardım yapıldı toplandı hep dolandırıcı çıktılar
(353 puan) tarafından
Olabilir bu herkesi dolandırıcı yapmaz..
(38 puan) tarafından
Bu herkesin kötü niyetli olduğu anlamına gelmez ben kızımı yenidoğan üstlerini  bu uygulamadan birine verdim kadının durumu yoktu gerçekten halende bayanla konuşuyoruz.herkedi bir keseye katma
(48 puan) tarafından
Aynen bende sabah yazdım benim eşimde ceza evinde küculenleri giydiririm küculenide bende olamayan birine veririm
(1,271 puan) tarafından
Kiz yalan bak sayfa kurucusu yorum yapmış kendi post açıp kendi ni yalandan savunuyor
0 oy
(7,516 puan) tarafından
Yarfimda bulunmak isdiorsan ozelden yaz fatma editor kurallara uymayanlari kapatiyor
(38 puan) tarafından
Kendisi yardım istiyormuş
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm burda adamına göre muamele davranırlar bu bır ıkıncısıde kımseye sanaldan ınanıp güvenıp yardm yapamazsın cevrendekıler dururken burdan bılmedıgıne etmek cok sacma yardm derneklerıne basvursun çevreden muhtarlıktan ıstesın kiiii hele hele inşaatten düşmüşse şirket ona yüklü bır tazmınat ödemek zorunda kalr bıraz bence sızde gözünüzü acın vıcdanınızla oynamasınlar yanlş anlamayın lafmıda lütfen 
(1,018 puan) tarafından
Her yorumu okusun seninki gerçekten çok doğru heleki sigortasız ve iş guvenlihi göz ardı edildiyse baya para alır ins yalandır istemem ihtiyacı olsun vebaline girmem ama o konuda doğru diyosun
0 oy
tarafından
Be  o editörün bir kere bile postuna denk gelmedim

Kadın 3 senedir burada 3 hafta önce hesabını açıp bunu  tasasini çekiyor olman garip 
(1,271 puan) tarafından
Uyarı ver kiz kapansin engel yesin
(4,426 puan) tarafından
Admin gereken cevabı vermiş kızlar
(1,271 puan) tarafından
Gördüm cnm
tarafından
Uyarı verdim bu post kapanmıştı.
(1,271 puan) tarafından
Admin açtı cnm
0 oy
(169 puan) tarafından
Sen lafları g..ünden mi uyduruyorsun bir kere fotonun 2 yaşında bebeği yok ayrıca yardım postları yasak burası hayır kurumu değil kimsenin yardım derneği değil herkesin ihtiyacı var kimse ekmek alabilecek durumda bile değil artık fiyatlar uçmuş gidiyor insanlar markete çıkmaya korkar olmuş kimse kimseye yardım edebilecek durumda değil ve fato öyle bir post açmaz sen ya Rüya görüyorsun ya da uğraşacak birileri arıyorsun önce konuşmana dikkat edeceksin gereksiz insanlarla doldu burası ya
(38 puan) tarafından
Gözüme mi inanayim sanami vardı ve silmiş yemin de ederim bu konuda
0 oy
(2,136 puan) tarafından
O arkadaşın bebegide 10 aylık 6 kilo.

Tesadüf seninkide 10 aylık 6 kilo.

Aynı kişi olabilir misiniz acaba?
(1,271 puan) tarafından
Aynı kişi cnm
(2,136 puan) tarafından
Belli zaten canım burda bazı insanlarin kurduklari senaryoları görünce çok saf olduğumu anladım valla.
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Fato yu üye olduğumdan beri bilirim  hiç haksız yere post kapatmaz. Diğerleri de öyledir ama genelde ona denk gelirim. Yardım etmek istiyorsan mesaj atıp yardım edebilirsin o kişiye.
(1,271 puan) tarafından
Kiz 2 hesap açmış insanları kekliyor bide numarası ni atmış diye yorum yapmış kend numarasını kendine atmış yalancı
(6,721 puan) tarafından
Allahım ya rabbim hiç işleri güçleri yok mu bunların
(1,271 puan) tarafından
Yok belliki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 346 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 382 göst.
0 oy
5 cevap 222 göst.
0 oy
12 cevap 1,299 göst.
16 Haziran 2019 Diğer kategorisinde 1kız1oğlan annesi:) (673 puan) tarafından soruldu

378,988 soru

11,344,202 cevap

34,809 kullanıcı

...