0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (488 puan) tarafından
Ya butun gun aktivite oyun hersey yapiyoruz bir dk durdurmuyor bizi anlamiyoruz babasi ayri ben ayri tahammulu yok hic sabrimizda kalmiyor artik oynamasak tamam dicem her dkda oyun olmazki neden yapiyir bu cocuk bole anlamiyoruz

9 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Gayet normal çocuk bu benimki de öyle. Kreşe başladık gün boyu o kadar yoruluyor ki eve gelince uyuyakalıyor
(488 puan) tarafından
Cok israr ediyor hic bir is yapamiyorum yapmasam dedigini aglio ole bi aglama yok yani normalde aglayan bi çocuk degil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı durum bende de var. Asla bitmiyor enerjisi. Butun gun hareket etse dahi yorulmak ne bilmiyolar.
(488 puan) tarafından
Oyy napcaz bunlarla :/
0 oy
(199 puan) tarafından
Tek başına oynuyormu?

Kreşe yazdirin isterseniz yaşıtlarıyla oynasın 
(488 puan) tarafından
Tek basinada oynuyo ama yeterli gelmiyor kres etrafimda yok malesef 45 dk.mesafe var kreslerle aramda birde alti bezlenio diye almio hicbiyer anlamiyorum bende almasi gerekmiyormu
0 oy
tarafından

Hepsi aynı anacim meşhur bi doktor vardi mfk yöntemi yapan o diyordu erkek çocuğu evde beslenmez diye o hesap canları saolsun ne diyelim 

Mesela bizde gece bi kriz yaşadık 4 yasindakiyle benim birde ikisi oğlan 
Allahım bol bol sabır versin 
(488 puan) tarafından
Ayy evett yazin bu kdr enerjik degildi daha gecen gun ole bir kriz yaşadıkki aglamaktan sesi kisildi sebebide eve niye girmisiz ben ayri kaynanam ayri disarda oynattiik yine eve girmek istemiyor
0 oy
tarafından
Bu yüzden kreşe verdi ablamla. Bir dakika yerinde durmuyordu yeğenim. 
tarafından
Evet ilk hafta delirdi gitmicem diye. Annem bakıyor ona. Eniştemde gitmezsen ananen bir daha gelmicek ve burda kalmicak dedi. Mecbur korkudan gitti :) ara tatilde baba tatil yapmasam olmaz mı dedi o zaman da devam ettirdiler.
(488 puan) tarafından
Kac yasinda peki yemesi nasil bizimki kendi yemiyor yemekleri
tarafından
3 yaşında başladı. Şuan 4 yaşında. Yiyordu kendisi döke saça işte. Zaten yemekle arası yok kendinin
(488 puan) tarafından
Anladimm iyi geldi herhalde dimi onada
tarafından
Hemde çok. Eniştem asla şiddet yanlısı değil ama adam bile delirmişti. Belki inanmazsın karşıdan koşup koşup gelip buz dolabına tırmanmaya falan çalışıyordu.
0 oy
(267 puan) tarafından
Bende dahil bütün 3 yal annelerinin isuanda olduğunuz görüyorum 2 yaş hiçbirşeymşl asıl sorun 3 de başladı 
(488 puan) tarafından
Ah ah 2 yas ne ki valla 3 yas daha yeni girdik semptomlar bi aydir var bezdirduu :)
0 oy
(920 puan) tarafından
Çizgi flim durduruyo bizimkini sadece 
(488 puan) tarafından
İnanirmisiniz cizgi film aciorm yerinde durmuo ayaklar eller hic durmuyor dikkatini veriyor hiperaktivite degil ama tam da durdugu soylenemez
0 oy
(17 puan) tarafından
Benim yeğenim de aynı sizin ki gibi doktora götürdüler psikiyatriuye doktor öğlen uyutma bide anaokuluna verin dedi 
(488 puan) tarafından
Ama uykusunu alamazsa aksama kdr daha hircin oluyor 3 yasinda daha :/
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı. Biraz oynuyorum yaninda çok oturamiyorum oda kalkıyor benimle sonra ağlamaya başlıyor. Bugün canima okudu resmen akşama kadar herşeye ağladı.:( Boyama , oyun bazen çizgi film bakiyor yine sıkılıyor. 
(488 puan) tarafından
Ayni aynii ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 578 göst.
20 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 353 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy