0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Arkadaşlar ilk oğlumda eşim babasının adını ısdedı yanınada Efe koydu kendi şimdi de erkek bebek beklıyoruz İlk oğlumun adını koyduktan sonra hıc gormediğim olen bır abım vardı adi Yusuf ruyamda görmuştum yaşıyordu pişmanlık oldu ıcımde koyamadım adını dıye, buna koyayım dıye düşündüm. Akşam ustu annem abim kızkardeşim geldi, oturmaya neyse isim konusu acildi Talha koyucam yusufta kararsızım dedım, abimde ya babanın adını koy yada Yusuf Talha dedı laf arasında kendıne düşer babamın adını koymak ama bana yıkmaya çalışıyor galiba,

Annem de sen ne dersen o karar senin dedi kızkardeşim de ben iki tarafı da koymam kendım secerım dedi, bir an koymasammı kendım sade talhamı koysam dedım 

5 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben ölmüş birinin adını koymazdim niye bilmiyorum ama öyle bir takıntım var 
(97 puan) tarafından
Zor durum
(802 puan) tarafından
Aynen. Neyse ki bana birsey olmadi. Gonlunden gecen ismi koy icinde kalmasin
(1,248 puan) tarafından
Bende koymam saçma buluyorum neden yani devam ettirmeye çalışıyorsnuz ki
(1,336 puan) tarafından
Aynen
(1,336 puan) tarafından
Ruyayla amel olmaz , ama yine sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Benmde esimin ablasi olmus bebekkem kubraymis koymadim sahsen ben Allah gostermesin annemin babamin adini falan koymam seslenemem herhalde zorunlu hissetmeyin 
(97 puan) tarafından
Ruyada gordum dıye koyucaktım
(968 puan) tarafından
Daha once dusundun mu bu mevzuyu piskolojik olarak ruyanada girmis olabilir
(97 puan) tarafından
Hayır dusunmedım
(968 puan) tarafından
Sen  bilirsin yusuf guzel ama  agir bi isim zaten tek basina koymayacakmissin gerci
0 oy
tarafından
Ben hic bu kargaşaya girmeden oğlumun adına kocamın adını ekledim kendi isteğimle.  Diğer ismini de ben seçtim:)) gerçi 2 çocuğuma da kendim seçtim eşim sen taşıyor doguruyorsun senin hakkın dedi hic karismadi
(97 puan) tarafından
Eşimde bu sefer bana bırakıyor
tarafından
İçinden ne geçiyorsa onu koy. Kimsenin tesiri altında kalma sonra pişman oluyor inşa yaş ilerleyince ben niye karıştırdımnki diye üzülüyor
(97 puan) tarafından
Üzülmek isdemem
0 oy
tarafından
Ya gerçekten kimsenin adını koymayın ozelliklede ölmüş birinin kaderi benzer Allah korusun 

Yinede karar sizin 
(97 puan) tarafından
Allahım yazdıysa bozsun yok koymaycam galiba
tarafından
Aynen canım eğer abinin adına birşey yapmak istiyorsan mevlüt okutabilirsiniz ölüm yıldönümünde
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İsim kaderi diye bişey var başkasının adı koyulmamalı Allah korusun aynı yaşta vefat bile olabiliyormuş aynı hastalıklar gibi ayrıca babamın adını abime koymak düşer demişsin ne münasebet böyle saçma sapan adetler üretmeyin kimse kimsenin adını koymak zorunda değildir bide abim bana yıkmaya çalışıyo diyosun 
(97 puan) tarafından
Evett cunku 1 ay once ye kadar ben koyucam dıyordu babamın adını
(7,768 puan) tarafından
Vazgeçmiştir olabilir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 190 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy