+1 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Sen atacaksın evdeki işler senin işin diyo oda senin görevin diyor 

58 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benimki de zorla yaptırıyorum,:/
(7,121 puan) tarafından
Ben yaparım senin işlerini can  paremmmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İsine oyle geliyo demek ki evden cikarken alip ciksa eline yapismaz herhalde
(877 puan) tarafından
Yapışırsa diye ondan korkuyor heralde
0 oy
(546 puan) tarafından
Evde is yapar ama cop atmayinca benimkinede garip gelirdi önceden sen at diye :D bende hayatta atmazdim sen atcaksin diye :D simdi alıştı artik onun gorevi bebeden cop atmaya filan cikamiyorum istesemde 
(877 puan) tarafından
Evde çöp koksa yinede atmaz
(546 puan) tarafından
Aa atmiyosa mecbur sen atican baci :D
(877 puan) tarafından
Atiyom valla :D
(327 puan) tarafından
Aynen bizmkide ole
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Valla bazı erkekler ne kadar düşüncesiz hödük ya o çöp gece çıktı diyelim gece gece sen mi çıkıp atacaksın o yan gelip yatarken valla bazen çamaşır toplamaya çıkacak oluyorum eşim sen üstünü giyme iki saat ben alırım iki dakikada diyor hani kadın işi olarak göreceklerse her şeyi işimiz var 
(877 puan) tarafından
Gece gece ben çıkıyorum atmaya adamda hiç rahatsiz olmuyo çöp öyle bir kokuyo ki adam kokudan rahatsız bile olmuyor
(4,196 puan) tarafından
Yani gece sen çöpe çıkıyorsun o da bundan rahatsız olmuyor öyle mi pes valla iti uğursuzu önüne çıksa Allah korusun o zaman ne yapacak acaba
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Evin dışındaki işler senin deseydin sende. Ne saçma bir düşünce bu. Bi de çöp atmak niye insanlara bu kadar zor geliyo anlamıyorum. Zaten evden çıkıp gidiyo en fazla 2 dk sonra atıcan zaten çöpü. Neyin tribi bu anlamıyorum 
0 oy
(61 puan) tarafından
Bence alakası yok her gün eşim atar çöpleri bana izin vermiyor yeri gelir bazen ev işlerinde bile yardım ediyor 
(877 puan) tarafından
Helal olsun enişteye
(61 puan) tarafından
Allah razı olsun ♥️
tarafından
Allaha  şükür benim kocam da öyle canim. 2 gündür birsey için uzak davranıyorum. Yinede sabahları  çöpe bakar tuvaletinkine  bile bakar doluysa alir doker
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kocam görmesin her sabah 6 da ise gidiyor valla bir hafta boyunca istisnasız eşim atar evin önünde çöp yinede veriyorum 
(877 puan) tarafından
Eline veriyorum sonra atarım dio kalıyor ben atıyorum yine
(1,248 puan) tarafından
Ay yuh gerimi veriyor
0 oy
tarafından
Benimkidee bir ara takmıştı bana 

Çöpü neden atmiyon herseyi benden bekliyon diyee . 

Hamile halimlee çöpe inecekmissiim her gunn cikiyorsun dışarı giderken al götür nolcak sankii 

Bendee o oyle diyincee  aldim çöpleri  indim attim geldimm . Hamile oldugum icin normal olarak nefes nefese kaldim oldumu mutlu oldun mu sen evde otur ben ataym bu halimde dedimm .  Birdaha o olduu simdii  gidip kendi atiyorr
(877 puan) tarafından
Hamile halinle bide :(
tarafından
Evett ilk baslariydii hamileligiminn pek karnim yoktu suan imkani yok ztnn inemem dee atamam da bardagi mutfaga götürürken  ölüyorum resmen
(877 puan) tarafından
Ağır oluyor haliyle
0 oy
tarafından
Ne alakaymis

Yani o çalışıyor sende evdesin durum böyle ise evet ev isini biz yapıyoruz ama görevi vs derken?

Eşim işe giderken çöpü veriyorum giderken at diye bazende ben dökerim ille kadın yapacak diye bir şey yok ki
(877 puan) tarafından
Keşke eşimde anlasa bu durumu
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Hiçbir şey hiç kimsenin görevi değil. Evlilik hayatı birlikte paylaşmaktır. Yeri gelir erkek işsiz kalır kadın evi gecindirir. Ayıp kocanın dediği. İnsan eşine yardım etmeyecekte kime edecek. İşte aile nasıl yetiştirirse öyle gider..
(877 puan) tarafından
Kesinlikle aileden gelen rahatlik
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Esım onca ıse yardım eder evde, çöpümüzüde bı dıs kapıya koyuyoruz bina görevlisi alıyor onu bile esım yapar ben atmam ben demeden kendisi koyar dısarı
(877 puan) tarafından
Ne kadar düşünceli
0 oy
(315 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun canım burda öyle postalar görüyorum ki canım kocamm benim kıymetini anlıyorum her seferinde :)))  
(877 puan) tarafından
Ne güzel işte canim
(315 puan) tarafından
Çok şükür ama üzülüyorum sorunları olan bayan arkadaşlarıma Allah herkesin yuvasına huzur versin
(877 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Görev diye bişey yok.Yeri geldiğinde koca çöp de atar , salata da yapar sofra da toplar.Vur terliği ağzına :)

(877 puan) tarafından
Terlik az gelir
0 oy
(3,858 puan) tarafından
Eşim bırak sadece çöp atmayı kendi toplayıp hazırlar işe giderken atar ben söylemeden. Kim demiş kadının görevi diye 
0 oy
(9,025 puan) tarafından

Az önce konu oldu bizdede tam atmaya gidecektim eşim nereye geç ben atarım dedi:)

Bence erkek kadın işi değil kim boşsa o atmalı hem ev işi daha çok senin görevin diyip hepsini yikmasin sana

0 oy
(48,967 puan) tarafından
çöp vergisini sana ödesin o zaman ne saçma 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
O çöp u onun kafasına gecir 
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Dışardaki işler de onun o zaman, adam akıllı yapabiliyor mu senden hiç bişey beklemeden? 
0 oy
(15,814 puan) tarafından
Eşimin de şu sözü çok meşhurdur bizim evde. Evlilikle ilgili en sevmediğim şey şu çöp dökme işi der hep. Zor geliyo. Ama her sabah hazır çıkıyorlar. Ativerseler ne olur. Ben de yüzüne gülüyorum tutusturuyorum eline. Bazen kaçar gider dokmemek için 
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Öyle mi onu da poşete koy at ne ile yarıyor sanki

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 376 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 587 göst.
0 oy
5 cevap 191 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu