0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Geçen gün oglum hastalandı 40 derece ateş titreme ishal filan çok kötü görünüyordu Allaha çok şükür şimdi iyi ama ben onun hastalandım üçüncü günü hafif boğaz ağrısı mide bulantisi baş dönmesi yaşadım bende oğlumdan bulaştı sandım pek onemsemedim. O günden beri boğazımda hafif bir ağrı ama boğazlarım temiz mide bulantim baş dönmem çarpıntım oluyor sürekli oğluma bisey olacakmış gibi korkuyorum ağlıyorum yada ağlamak geliyor içimden korku var içimde çok şükür iyi diyorum olabilir cocuk bu hasta olacak diyorum ama içimden o korkuyu aglama hissini atamıyorum carpintim oluyor başım dönüyor midem bulanıyor panik atak mı oluyor bu napmam gerekiyor doktora mı gitmeliyim

3 Cevaplar

0 oy
(1,376 puan) tarafından
Önce bir kardiyolojiye görün canm 
(863 puan) tarafından
Aslında çarpıntı için gitmek istiyorum beni rahatsız ediyor dogru
-Reklam-
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Canım seninki anksiyete atağı gibi görünüyor panik atak sebepsiz olur seninki sebepli olmuş. Rahatlamaya çalış dediğin gibi çocuk bu. Ama yine de bir doktora görün tabii çarpıntı falan diyorsun çünkü.
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Atak adı üstünde seni anlık bogar okadar uzun sürmez bitkin düşürür bogularak ölüyormuş sanki kalbin o an dıracakmıl gibi sanırım sendeki anksiyete bozukluğu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 218 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 348 göst.
0 oy
7 cevap 185 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,515 cevap

35,997 kullanıcı

...