0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ay bu benim kızım hiç laf söz dinlemiyor anliyorda ne demek istediğimi kaç defa çıkma deidm indirdim en son geriye doğru düştü sandalye ağladı ama birşey olurmu böyle sandalyeden düşen varmı çocuğu kafasını vurmadi :( normal sandalye geriye doğru yatık düştü 2 yaşında kızım 

4 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kafasını vurmadığına emin misin
tarafından
Evet çok zor canm onu yine yiyor benimki onuda yemiyordu azcik meyve yerdi insAllah düzelir canm
(5,220 puan) tarafından
İnşallah canım saol
tarafından
Senin oturduğun yerde havalar nasıl kar vardı bir ara çatıya kadar sanki yalnismi hatırlıyorum :D
(5,220 puan) tarafından
Kız sen hülyayı diyosun heralde. Dicle kuşum kullanıcı adı. Beb izmirdeyim :D
tarafından
Ay kız karıştırdım ben heralde vannlıydı Amasya'da yaşıyordu herkes nickini değişmiş bir ben değişmis :D
-Reklam-
0 oy
(6,236 puan) tarafından
Sandalyenin arka tarafı ful kapalı mı yoksa açık mı 
tarafından
Galiba öğlen uykusunu bırakacak benim kızım canım kimi zaman bütün gün uyumuyor akşam 9da yatıyor kimi zamanda böyle gündüz geç yatiyor akşamda geç yatiyor oyuzden
(6,236 puan) tarafından
Düzen oluşturman lazım canım hep kendin hem kızın için
Kac yaşında
Ona göre gündüz uykusunu düzene koy sabah mesela7 veya  8 de uyandır oynasın yorulsun bu kez de öğlene doğru uyut bir kaç saat daha sonra akşam uyur uykusu gelince
Benimkiler öyle 6.5 7 uyanırlar 11 de uyur 1 de uyanırlar birde akşam 8.5 9 gibi uyurlar maşallah
tarafından
Canım ben hiç öyle uyutmadim kızımı gelip yatmaz yanımda kendi kendine uyur sallamadim da hep emzirir uyuturdum oda öyle yatardı sabah uykusundan ben kaldırdığında gün boyu huysuz oluyor ya öylemi yapsam
(6,236 puan) tarafından
Olsun cnm bir iki bir iki alışır ben öyle alıştırdım yoksa bu böyle devam eder
Biraz zorlanirsin ama en azından en fazl 1 haftaya düzeni oluşur
Tuvalet eğitimi.gibi düşün üstüne düşüp belli bir süre zorluğunu çekmeden olmuyor ne yazikki
tarafından
Evet canım insAllah duzelir öğlen uykusunu bırakmasını istemiyorum sahsen
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz kontrol et hatta en azından bi saat uyutma insaallah önemli bişey yoktur 
tarafından
Uyumuyor zaten ki uyumayinca yaramazliga vuruyor hep kendini ne yapacağını sasiriyor uyku saatinde koltuk tepelerine masa üstüne çıkıyor ne yapacağımı şaşırdım
0 oy
tarafından
Kafasını vurmadigina eminmisin 

Çünkü kafasını vurduysa hemen uyutma zararlı diye biliyorum çok geçmiş olsun dikkat et prensese
tarafından
Yok canım vurmadi kafasını dahi tutmadı vursa kafasını tutar heralde kusma felan de olmadi
tarafından
Dikkat et canım kafasını vurmadiysa birşey olmaz
tarafından
Yok canım :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...