0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar başına gelen ya da tanıdığında olan var mı almak el parmaklarında egzama var 2 senedir ne kullandıysam geçmedi kaç doktora gittim başka şehre bile gittim akıl tavsiye verecek olan var mı nasıl geçebilir çatlıyor kızarıyor kanıyor 

5 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Egzama karaciğerden gelen bir rahatsızlık, önce onu düzeltmelisin, dıştan ne sürsen fayda etmez canım 
(606 puan) tarafından
7 yıldır egzemam var özelinden devletine  bekli 20 den fazla doktora gittim kimseden böyle bişey duymadım alerji testi aldılar sadece neden oluyor diye benimki nikel kaynaklı çıktı yani metallerden kaynaklı sende bi alerji testi yaptır canm ona göre hareket edersin
(117 puan) tarafından
Testi nasi yaptilar canim
(3,451 puan) tarafından
Bi araştır canım benim dediğimi, sonra egzama üstüne yoğunlaşmış doktor bul ona git ona sor
(117 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(606 puan) tarafından
Gün verdiler gittim sırtıma bir sürü bamt yapıstırdilar altınada etken madde damlattılar 2 gün sonra gel çıkaracağız dediler gittim hangi bandın altında kizarıklık kabarma varsa o maddeye alerjin var.benim sadecw nikele çkt
-Reklam-
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Egzamaya dut iyi geliyor beyaz  dut kaynat soğusun her gün elini içinde beklet biraz 

Bazen yapısal oluyor mevsim geçişlerinde de çok artar egzama. 
(117 puan) tarafından
Denemediğim kalmadı bunu da deneyeyim bari hiç duymadım teşekkür ederim
(2,692 puan) tarafından
Eşimde egzametik elleri var ona yapardım
Ama dışardan halledilcem gibi değilse prof Saraçoğlu sitesine bı yazsan o fikir verir sana.
(117 puan) tarafından
Bakayim canim Allah razı olsun
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Dışarıdan Kullandığın takviyeler bir fayda vermediyse canım içten gelen daha büyük bir sıkıntı var demektir dahiliyeden randevu alıp bir git rabbim şifa versin inşallah 
(117 puan) tarafından
Allah razı olsun hamileliğimde başladı Oğlum şimdi bir buçuk yaşında
(4,426 puan) tarafından
Hamileliklerde genelde karaciğer enzimleri yükselir canım ama bilemiyorum sende de oldu mu oda direkt vücutta kaşıntı kızarıklık pul pul deri dökülmesi vs yapar dediğim gibi bir dahiliye ye gidip sorununu söyle canım fayda görürsün inşallah
(117 puan) tarafından
Gebelik kolestazi vardi canim
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Birsey sormak istiyorum sevdiğin birinden ayrildinmi ellerini tutan biri ölüm olabilir yada ayrılmak zorunda olduğun biri
tarafından
Ay bu oğlan neden uyumaz balım ya bence seni namaza uyandırıyor şuan aklıma geldi
tarafından
Sende  dinlen biraz uyumusken
tarafından
Veeey tavşan uykulu bu bebe kuzum ☺️❤️
(7,266 puan) tarafından
Kiz biliyom esmos
(7,266 puan) tarafından
Bir dusun bakalim ayrilik travmalarindada olabiliyor egzema
0 oy
(134 puan) tarafından
Kantaron yağı kremi deneyebilirsin şifa allahtan 
(117 puan) tarafından
Denedim onuda canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 108 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 685 göst.

380,295 soru

11,386,223 cevap

34,887 kullanıcı

...