0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar dün gün gidip spiral taktım biraz ağrım var ama kanama falan yok acaba iyi mi yaptım 

6 Cevaplar

0 oy
(7,951 puan) tarafından
İyi yapmışsın bence. Zamanla vücuduna iyi gelip gelmediğini daha iyi anlarsın.
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Nerde taktırdın acaba ve ne zaman yani  doğumdan hemen sonra mı kırklıyken mı 
(4,231 puan) tarafından
Ben hastanede taktirdim, kadin dogum doktoru takti. Dogumdan 5 ay sonra taktirdimm. Normalde adet doneminde olmak gerek ama benim doktorum takti adet olmadigim halde. Agri aci vs yok ,cok basit 1 dk lik bi islem
tarafından
Hormonlu mu  takdirdinz bakır mi birde kendimiz mi alıyoruz acaba spirali
(103 puan) tarafından
Test falan istemedi mi dr bende merak ettim
(95 puan) tarafından
Doğum yapalı bir yıl oldu eşim korunuyordu dün takmak kararı aldim evet kan testi aldı doktor sabah sonra öğleden sonra sonuçlar çıktı ebe takti hiç ağrı falan yok adetli değildim
(4,231 puan) tarafından
Bakir taktirdim, adetim yeni bitmisti, test falan istemedi, ben hastaneden aldim yani takma ucretinin icindeydi spiral parasida. Ama kendinizde alabiliyomussunuz.
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Agri 2-3 gun suruyo. Agir kaldirmaman lazim. 3 hafta iliski yasak. 1 ay sonra kontrole gitmen gerek. 6 ay okdu taktirali buyuk rahatlik. Ara ara lekelenme oldu normal dedi doktorum 6.aya kadar 
0 oy
(279 puan) tarafından
Adette düzensizlik yada kilo alma gibi sorunlar yaratiyormu bende takmak istiyordum ama esim istemiyor gerçi suan cocuk çalışmasından ama ilerisi için düşüne bilirim bir sorun yaratmiyorsa
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Iyi yapmışsın. Ağrın da zamanla geçer. Benim adet miktarını artırdı sadece onun haricinde bi ölümsüzlük görmedim. Ama kayma korkusuna eşim de korunuyo 
0 oy
tarafından
Hormonlu mu taktirdiniz acaba Hormonlu olursa kendimizin alması gerekiyormuş 
(95 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canin 10 yıllık ve bakırmış

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dyyg (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 446 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...