+1 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (192 puan) tarafından

image

esimin işi dolayısıyla 1 senedir doğuda yasiyorm ailem den uzakta kimsesiz gibiyim aynı orada hamileligim kötü geçiyor diye aileme gelmistim şimdi dönüyorum evime ama içim buruk .. eşimi orada yanlız bırakınca aileme gelince o zaman da buruk oluyorm kızken ki gibi olmuyo ailemi çok seviyorum ama öyle hissediyorum.ama ailemden evime gidincede bı parçam burda kalıyor sanki bilmiyorum alışamadım bir türlü 

7 Cevaplar

0 oy
(11,266 puan) tarafından
Gelin gidince hiç bisi eskisi gibi olmuyor gerçekten de ne kadarlık evlisin bazıları evliliğe kolay adapte olamiyor hele ki gurbettesin
(192 puan) tarafından
1 yıllık aslında evliliğe adapte olduğumu düşünüyorum ama ne orada kalabiliyorm nede burada .
(192 puan) tarafından
Bu sefer geldiğmde annem bile dedi eskisi gbi değilsin dye oysa sevgi aynı psikoloji farkli
(11,266 puan) tarafından
Evlilik öyle bi seyki insan değişiyor bana da çok derlerdi ben çok zorlandım ev yeni eşyalar yeni eşimden dolayı değil ama o psikoloji çok farkli
(192 puan) tarafından
Aynen öyle bazen öyle dendiginde kendimi sorguladgimda oldu eskisi gbi nasıl olunur bilemedim
(192 puan) tarafından
Evet bazen kendi rahatını istyor insan öyle olunca suçlu gbi hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
doğuda nerede,
(4,390 puan) tarafından
merkez mi?
(192 puan) tarafından
Cizre'de
(4,390 puan) tarafından
Anladim. ben merkez ve buraliyim
(192 puan) tarafından
Kendi memleketinde olmak güzeldir bazen dışarı bakıp ailem de burda otursa dye düşününce güzel geliyor cizre
(4,390 puan) tarafından
kimse aile gibi olmaz, olamaz ama arabayla yarim saat dilersen buyur gel =)
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Aynı durumdayım bizde Batidayiz eşim asker memleketten çok uzağım kimsesiz yalnız hissediyorum. 
(192 puan) tarafından
Batı yine iyi ben daha önce hiç doğuda yaşamadım doguluyum gezmeye bile gelmedim o da zorluyor bide bulunduğum yer Türkiye nin en sıcak yeri 50 derece falan idare etmeye calisiyorz
(192 puan) tarafından
Birkaç arkadaş edin en azından değişiklik olur bak o konuda şanslıyım birkaç asker eşiyle arkadaşım iyi insanlar Allah için
(1,753 puan) tarafından
Valla arkadaş olmadıktan sonra Doğu Batı fark etmiyor zaten evden de pek dışarı çıkamıyorum.
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Üzülme canım bebeğin doğunca kendini sadece bebeğine ait hissedeceksin.

Benim annem vefat edeli 3bucuk yıl oldu.3bucuk yıldır yüzüne kokusuna hasretim .Otobüse atlasan bir kaç saat sonunda kavuşabiliyorsun ne güzel .Beterin beteri var .Burdan teselli bul , olumlu düşünmen için böyle yazdım ;yanlış anlama kıskandığım için değil yani :)

0 oy
(2,688 puan) tarafından
Alisican canım öyle oluyor ama nerde yaşıyorsan oralı oluyorsun işte bende kendimi öyle hissetmiyorum ama alıştım. 8 yıllık evliyim 5 yıldır farklı şehirlerde yaşıyorum.
0 oy
(276 puan) tarafından
Konum olarak dis kapinin dis mandali yerleskemizde Ömur geciriyorum o da bisey mi bee..

Saka bi yana cocuk olunca nereye ait oldugunu anlayacaksin hemsire...

Ait olmalara doymayacaksin ..

Yetisemiyorum yaaaa ait olacagima ** gibi pismanim camasir utu yemek klozet temizligi gunluk yemek dusunnmek yetmiyormus gibi birde bunu pisirmek  telasesinde oldugun icin kendimi kaybettim postunu da okuyacagiz na buraya yaziyorummm...

:)))

Seni tatli kiz naif kiz ...ait olmanin dibini gorecek esini darlamak en buyuk hobin olacak ehehehhe
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben kendi evime kendimi ait hissetmiyorum kendini bilmez bir kaynana görümce yüzünden 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 516 göst.
0 oy
12 cevap 417 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 572 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 420 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu