0 oy
1,147 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Yaa surkli birşeyler öğrenmek peşinde ağzımı arayıp duruyor saçma sapan sorular soruyor.

Dün çocuğun odasını ayır işte yanında mi oluyor fln diye soruyor.Daha önce abdestle ilgili biseyler sordu.Duymamazliktan geldim cevap vermedm ama anlamiyorsa 

40 Cevaplar

+5 oy
(9,560 puan) tarafından

Ay kaynsnamm sürekli anlatır menopoza girecek giremiyor 15 gün adet görüyor yok baban çol istiyor durmuyor çamurlu diyorum anlamıyor yöne yarabbim kuscam hatırladıkça :'(

(1,368 puan) tarafından
Yaşlanınca daha çok dusuyolar  :D geçen gün eşime dedim ki acaba ne zamana kadar oluyosa dedim o da döndü ne zamana kadar olacak ölene kadar diyo  :))
(2,787 puan) tarafından
Tobe yarabbim ayy yaşlanınca insanın gücü dermanı kalmaz
(9,560 puan) tarafından
Ayy benim şimdiden dermanım yok yaşlanmışım hiç istemiyorum :D
(302 puan) tarafından
Çamurlu
(6,210 puan) tarafından
Hdhshsh bizde öyle diyoruz görümcemin gelini ramazan da dedi oruç tutamiycam tarla yine çamur şakalaşırız hatta normal zamanda tarla sürülmez şimdi diye hdjdjdj yani.iliski olmaz jdjdjd☺️
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Sormadı ama evliligimizin ilk 6 ayı içindeydik sanırım. Sende kadınsın bende sen benim evladimsin şiddet sadece dövmek sövmek değil, bağırmak çağırmak da cinsel şiddet de kadınların kimseye söyleyemediği bir şiddet türü.  Böyle bir şeyi oğlum bile yapsa kimseye diyemezsen gel bana her zaman senin arkandayım demişti rahmetli 
tarafından
Allah razı olsun mekani cennet olsun inşallah
(208 puan) tarafından
Amin Allh mekanını cennet etsin inşallah
(12,952 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin böyle kaynanalar erken ölüyor işte   maalesef :( ne güzel insanmış Rahmetli
(6,210 puan) tarafından
Ahhh be ne güzel kadınmış
tarafından
Öyleydi anlasamadigimiz noktalar da çok oldu ama kendi elleriyle beni oğluna aldı yerine yerleştirdi gitti
+2 oy
(10,878 puan) tarafından
Bu da sanırım edeple alakalı. Rahmetlik kayınvalidem ben evlenirken bile aizaymırdı vallaha billaha bir kere boyle laf işitmedim agzından. Kadının aklı gitti edebi gitmedi
+1 oy
(119,248 puan) tarafından
post tutar surda yerimi aliyim
tarafından
Hahahhahaha olay var diyorsunn
(119,248 puan) tarafından
var kiz cekirdegi al gel sigara kola benden
(208 puan) tarafından
Valla bende böyle post açmak istemedm ama merak ediyorm bı benim kayinvalidemdemi bu sapıklık var
tarafından
Hemen sevdoşş geliyorumm ☺️☺️
0 oy
(454 puan) tarafından
Ne münasebet . :D kaynana dedgn mesafeli olck 
(208 puan) tarafından
Mesafeli olamıyorum ben mesafemi koyuyorm ama kendi dengesiz ve seviyesiz bir insan
0 oy
(912 puan) tarafından
Oha cusss ben olsam bana sorma bunları çok merak ediyorsan git oğluna sor de manyak mı ne bu yeni bir fatazi mi 
(912 puan) tarafından
Tövbe tövbe nasıl normal ya ben mce eşine de kaynana da sert bir tepki ver bu nasıl bir saçmalık dır arkadaşım
(208 puan) tarafından
Gercektn bende anlamiyorm eşim hiç birşey soyleymiyor annesine birşey desem işte meraklıdır kotulugune demez o ne var bunda fln diyo
(912 puan) tarafından
İyi merak ediyorsa gelsin yanında yapalım  yazık anacigina de
(147 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde bana sürmüştü neyle korundugunu ben sesini cikarmadum ama defalarca sormustu
(912 puan) tarafından
İğrenç ya gerçekten
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız aynısı ya kendide anlatır konuyu kapatırım yine aynı ya ee aklı yetiyo yanında yapmayın soyler o şimdi yazıo dili açılınca öter en az 4 çocuk yap korunma istediğini seksle yaptır falan
(208 puan) tarafından
Gercektn oda bana anlatıyor sormuyormda sapik midir nedir yaa 7 sene çocuğu olmamış yok bacaklarimi diktim yok şöyle yaptm anlatır sanki sorduk ben utanırım o utanmaz
(4,938 puan) tarafından
Oo senin kaynana çok açık konuşuyor betiz
(6,441 puan) tarafından
Meryemnisa Ya kayınpederimi anlatıyor adamı görünce aklıma o geliyor eşimin ikinci evliliği ilk karısıyla ilişkisini anlatıyor o salalta bununla konuşuomuş heralde açık açık ıyy bi ara eşimden tiksinmiştim annemin yanında bile bana sen onun gönlünü hoş et o istediğini yapar baba oğul öyleler falan diyo bende son bi kez tersledim baba öyle olabilir eşim öyle verince herşeyi yapanlardan değil diye ya annem bile şok ağzıda bozuk konu komşu ver kaynanan baksın diyo nasıl vereyim güvenip kızım çişe alıştı diyoki şeyi seninkinden büyük ay ağzım açık kaldı benimkini nerde gördün ya bi daha derse annemde tersle eşine söyle dedi elalemin yanında da diyecek daha 55 yaşında yaşlıda değil ki desem ondan ayrıca eşimin üvey annesi ona rağmen her konuya vakıf olması sinir ediyo beni ya
(4,938 puan) tarafından
Betiz seninkide edepsizmis gerçekten bu kaynanalarin bir ortasi yok vallaha,benim kaynanamda çok gaddar bizden hiç haberi yok aynı apartmanda oturmamiza rağmen ve çok kıskanç kız ben hamile kaldım diye kadın bana Trip atıyor sana ona kuma gelmişim ,
(6,441 puan) tarafından
Benimki diğeriyle bebek yarışına girmiş ya süşük yapmış sonrada ameliyat olmuş şimdi iyiki olmuyor yoksa hala yarışırdı aşırı terbiyesiz bide egeli eşim ben doğuluyum tam sığ yetişmiş tövbe haşa kocayı allah snanlardan ilişkiyi falan herşeyi hani şu açıklar orospudur diyenlerden benim annem açık kaç yaşına gelmiş kapanmıyor diyo birisi için ama anneme bakarak sanane mesela kendi kızları da açık ama bana günahmış doğurda kapan diyor
Ay bitmez bunlar mesafe iyidir
0 oy
tarafından
Yok kiz bi cok atesliyiz cocuk sesine uyanir diye baska odaya yatiriryoruz deseydin :)) sen merak etmee deseydin..
(208 puan) tarafından
Hayatta diyemem :)Soruyu sorduğunda bile ben utaniyorm kadın sapik midir nedir anlamdm valla
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah 
0 oy
(181 puan) tarafından
Kimene benim özelimden kayınvalidem sormaz soramazdan
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Bana soran olursa kendi annem dahi olsa cevaplamak ve uyarım sevmem bu konuları
0 oy
(12,952 puan) tarafından
Hiç sormadı ama sorsa mutlaka terslerdim benim bu tarz konulara hiç tahammülüm yok e yatak odamızı da merak etmeyin derim yani ben 
0 oy
tarafından
Ayy yok asla öyle şeyler sormaz karismazda konusuda acilmwz
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Ayy kız benim kaynana Karşı dairemde oturuyor ölsek gelip sormaz 
(208 puan) tarafından
Şanslısın. Ozaman benimki karşımda otursa bizden çıkmazdı gece gündüz eminim gelir kapıyı dinlerdi
(4,938 puan) tarafından
Yok canım benimki fazla gaddar bizden hiç haberi yok geçen acillik oldum eşim götürdü hala niye gittihimizi bilmiyor o kadar
(208 puan) tarafından
Tam ortası olması gerekiyor gercektn benim kayinvalidem 3 saat aramız var diyor aynı şehirde olsaydık keşke her gün gelirdim diyor içimden Allh korusun diyorm biliyorm bizden cikmazdı hersyee karışırdi
(4,938 puan) tarafından
Aynen canım bu kaynanalarin ortası pek yok bence
0 oy
(938 puan) tarafından

Benimki bı ara nasıl korunuyorsunuz demişti sanane napacan dedim nolacak canım soruyorum diyor bide tovbesstfrullah:angry:

tarafından
Benimkide sormuştu duymamazliktan geldim
0 oy
tarafından
Sormaz soramaz öyle bişey sorsa cevabını misliyle alacağını bilir neden bu cesareti veriyorsunuz kaynanalara anlamıyorum 
(208 puan) tarafından
Terselesemde anlamiyor cevap vermesemde anlamıyor duvar anlar o anlamıyor 1 saat sonra yine aynı laf anlamıyor yani zatn aklı yerinde olsa bunu sormaz
(2,787 puan) tarafından
Kimisi anlamıyo canım ne yaparsan yap bana geçen kayinbabamn yanında telefonda konusyo ben evimdeym 5 haftalık hamileyim beraber olmayn diyo sanane bundan yani cahil deglz bilyz
(208 puan) tarafından
Gercktn tuaflar yaa
(2,787 puan) tarafından
Boş işler müdürü hepsi
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ay yok kendi olaylarini anlatirdi ama :))
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Ay yok çok şükür bırak cinselligi hastalığımı dahi bilmez bisi de sormaz
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Benimki eşimin yanında bile konuyu açar bi tarafların şişmesin oğlum falan der .başbaşayken de soruyor değişik sorular . Ben cevap vermiyorum yada geçiştiriyorum 
(208 puan) tarafından
Bı taraflarin sismesin derken ne anlamda :)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kendisinin anlatır laf açılınca ama bana soramaz. 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 552 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 963 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,064 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 346 göst.