0 oy
495 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından

7 aylik cikarmaya calistim yuttu bisi olurmu kakasinda cikarmi suan cok paniqim n yapcam:'(

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
112 yi arayıp sora Bilirsin canim onalar gerekli bilgiyi verir ama korkma sakin ol çok geçmiş olsun 
-Reklam-
+1 oy
(253 puan) tarafından
Canm buraya yazicagina hastaneye götür bilemeyiz şimdi götür baksinlar onlar size gerekeni der yapar burda ki cevaplar sizi doktor kadar rahatlatmaz kimse emin olamaz röntgen çekerler bakarlar burda kimse doktor degl bu yüzden mutlaka çik acile 
0 oy
tarafından
İnsllah bir şey olmaz canım götür yine de sen doktora bı . Kızım da yutmuş haberim olmadı sonra bezinden çıkınca gördüm ama nolur nolmaz yuttugunu görünce insnain içi rjaat etmez 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
En yakın hastaneye götür muhakkak
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Benimki de küçüktü daha 1 yaşında bile değildi kulaklığımın kafasını yutmuştu o pamukçuğu var ya onu yutmuştu arıyorum arıyorum yok neyse dedim kesin düşürdüm akşama kakasından çıktı altına yapınca iyice bak çıkar 

Olmadı acile git 
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Kızım tesbih boncuğu yutmustu.Cikti kendiliğinden ama bilmiyorum 
0 oy
(119,392 puan) tarafından
durum nedir haber verirmisin
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Benmkide yutmuştu yaa küçük lastik tokalardan sabah kakasindan ciimisti
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Mideye yapışır birsey olur doktora sor acili ara 
0 oy
tarafından
Canım ne duruyorsun hastaneye gitsenee
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Gittin mi Dr a
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bizde yazın kaybolan bir esyamdan şüphelenip götürdük. Dr dedi ki, nefes almasında, yutmasnda sıkıntı yoksa, ateş, kusma, tıkanma vs yoksa korkmayın dedi. O zaman inmiştir mideye dedi takip edin dedi. Çıkmazsa eğer gelin dedi. Röntgen felan çektirmiştik yoktu midesi ve diğer organlarda 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Eğer yutmayı başardıysa yani boğazına falan takılmadıysa bir şey olmaz bildiğim kadarıyla kakasını takip et
0 oy
(397 puan) tarafından
Arkadaşın oğlu parmak kadar kemikli oyuncağı yuttu kakasindan çıkmıştı normalde boğazına falan takılmasıyla bise olmaz canım kakasını takip et için rahat etmezse götur yinede doktora
0 oy
tarafından
Bebek bakimna bak kadnn çocuğu 1 yaşında kocamn balon yutms cikarms sok icindeym esimle konusuyodk bide bunu gördüm acile gidin bir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 377 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 936 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
7 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 1,637 göst.