0 oy
1,999 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Kızlar ya 6 yıldır evliyiz belkide sorun ediyordum ama bu kadar da kafama takmiyor dün  bilmiyorum. Çok özür diliyorum soracam daha da üstü kapalı anlatamıyorum kusura bakmayın. Şimdi bı erkek boşalmadan ilişkiden çekilir mi hayir e bayan için de aynı durum degilmi ben 7 yıldır orgazm olmadım hiç eşimin erken boşalma sorunu var afedersiniz ilişkimiz 1 dakika bile sürmez. Eskiden severdi sarılır di dert etmezdim şimdi işi bittigi gibi bitiyor yani hiç ilgilenmiyor da. O yüzden sorun ediyorum ne ilişkimiz düzgün nede ilgisi  nasıl bı yol izlemeliyim cideen kafama takıyorum 

38 Cevaplar

+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Bunu eşinle konuşup napabileceginiz üstüne araştırma yapın ilacı fln oluyordur bu durumların
(321 puan) tarafından
Çekiniyorum canm söylemek istemiyorm ama sorunun farkında oda
(31 puan) tarafından
Sorunun ne olduğunu söylemezsen içinde büyür ve tamamen tiksinti gelir. Esin sonucta onunla konusmayip kiminle konusucaksin. Bence konuşup halletmek daha mantıklı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir doktora görünsun eşiniz kabul etmiyor mu teklif ettiniz mi hiç
(321 puan) tarafından
Hayır canm ben utanıyorum ona söylemeye o sorun ettiğimi bilmiyor. Ama sorunun farkında
tarafından
Anladım ama altı sene geçmiş artık yani sorun olduğunu o anlamamış isede sen güzel dille kirmadan konuşmaya çalış bence.
0 oy
(2,449 puan) tarafından
6 yıldır evlisiniz şimdii sorun oldu ..

Neden doktora görünmediniz ki??
(321 puan) tarafından
Ona utaniyorm sorun ettiğimi söylemeye canm. Sarlmasi sevmesi ilgi göstermesi yeter diyordum ama artk beni takmıyor bile
(2,449 puan) tarafından
O zaman konuşma zamanı gelmiş,
0 oy
(221 puan) tarafından
Ayy benim eşim her gün bıkmıyo adam hamileyim idrar yolu enfeksiyonum var korkuyorum kaçmaya çalışıyorum :) benim eşimde iş bitti oyun oynar sarılmaz çok öyle :)))) sen söyle de ben rahatlamak istiyorum yoldan çıkar biraz :) 
tarafından
Ay yemin ederim postu açtım yazık kadın derdini anlatmış öteki de kendi kocasının marifetini anlatıyor ne meraklılar kocalarını gündeme getirmeye.. heeeee yaaa anladık en iyi koca sizin kocanız en mükemmel çift sizsiniz birde diyor kaçmak için yol arıyorum asahhahas ziyaaaaaaa :D
(875 puan) tarafından
kadın gelmiş onu üzen bir şeyi anlatıyor sende gelmiş kocanı övüyorsun benimki böyle benimki şöyle diye kadın sana sordu mu kocan nasıl diye
(66 puan) tarafından
Ay vllhı ya kdn üzüntüsnu dıle getryo bunlrda nsl yptklrnı anltyo
(553 puan) tarafından
Bu tip her postun altında bu tarz yorumlar bence bilerek yapıyorsunuz post sahibini kötü hissettirmek için bunun başka açıklaması yok. Yada empati sahibi değilsiniz
(1,255 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum kızlar sanki  bunların kocasını sormuş gibi cevap veriyorlar
0 oy
(11,268 puan) tarafından
Eşinle konusmalisin ya doktora görünsün ya da günde 2 3 defa tekrarlarsaniz sonrakiler gecikecektir diye düşünüyorum 
(2,449 puan) tarafından
2 gündür olmuyorsa kaçma artık hazırlanma bak:)))
(11,268 puan) tarafından
Kız yazık adam randevu alıyor bide  :D
Benim yaş 28 bebe olunca enerjim gitti önceden daha iyiydim en azından simdi de adam yorgun oluyor bakalım kışa nasip  :D
(221 puan) tarafından
Bende çocuk doğsun onu bekliyorum :)))
(11,268 puan) tarafından
Bi 50 gün rahat edersin  :D
tarafından
Şirin MAŞALLAH her yerde belirtmişsin kadın derdini anlatıyor sen her yorum da eşim den kaçıyorum niyetin ne
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Canm esinn haberi bile yokmus bu durumdan rahatsız olduğundan bence onunla önce bi konuş 
(3,389 puan) tarafından
Eşinin haberi olmazmı canım biliodur bal gibi de kadın ses etmeynce işine gelmiş
0 oy
(938 puan) tarafından
6 yıldır orgazm felan olmaman sorun olmamış şimdi niye dert ettin ki canim bu çok uzun bı sure yani 
(938 puan) tarafından
Bir yıldır evli olup öyle olmak çok mantıksız hiçbir erkek 40 yaşına felan gelmeden o kadar durmaz yani
(118 puan) tarafından
Yemin ediyorum size gerçekten bu şekilde bir rahatsızlığı vardır die bisy söylemiyorum tek söylediği yorgunum ...şu anda hamilelik var diye 6 aydr uzak
O bana yaklaşmak istedigi zman benim içim alacak mı bu kez
Gerçekten asıl yorgun olan benim bu durumdan
Kendimi kötü hissediyorum
Kişisel bakım ve temizliğime özen gösteriyorum
Güzel giyiniyorum
Ne yaparsam yapıyım olmuyor
Vazgeçtim artk o son sözden sonra
Onunda yanında yatmak benim için bir lütufmus gbi konuşması çok üzdü
(118 puan) tarafından
Eşim de bende 27 yasindayiz henuz
(938 puan) tarafından
Yani aklına sokmak istemiyorum ama dediğim gibi ya sagliksal bir problemi vardır yada baskasi
(118 puan) tarafından
Ewt canm bencede
0 oy
(15,697 puan) tarafından
Eşimden utanıyorum demissin yani kusura bakmada o işi yaparken utanma olmaz esinle konuş eminim etkisi olacaktır sen öyle alistirirsan oda seni obje gibi kullanır afedersin yani ama gerçekler bunlar 
(321 puan) tarafından
Bu ile o işi yapmak farklı ama kuzum söylemek beni çok utandırıyor
(15,697 puan) tarafından
Utanma işte o senin helalin eşin
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hıc bı erkek cınsellıkte kotu oldugunu düşünüp doktora gıtmez yada ılac kullanmaz !!!!

Genelde bu tarz yorumlara cok denk gelıyorm ama nadir bu tarz erkekler en güzelı oturup konusman canm utanıyorsan öesajda anlat yada ılıskıdeyken yönlendırmeye calıs şunu istiyorm vs sende de bısry görmeyınce ıhtoyacını giderip cekılıyodur dıkkatonı cek bakalm hala aynıysa açık açık konus
0 oy
tarafından
Seye takildim kusura bakma 6 yıldır evlisin 7 yıldır orgazm olmadım demissin ona 

Birde cidden evlendiğinden beridir hiç olmuyorsa bu çok büyük bi sorun sen cinsel obje değilsin esin sadece kendini düşünüyor bu çok yanlış 
(321 puan) tarafından
6 . Yilindayim ama 7 in icindeyiz ondan canm yani gün alınca yediden öyle diyorlar ya ondan farkında değilim kuzum
tarafından
Anladım canım tahmin ettim yanlış anlama olmasın diye yazdım ama esinle bu konuyu mutlaka konuş eşler arasında çekinme olmamalı , ve tek taraflı değil hiç bisey bugüne kadar konuşmaman bile hata
(321 puan) tarafından
Aslında ben herkesi kendim gibi sanıyordum. Ön sevisme olmalı diyorlar kadınlarda ama esim öyle değil işte kendini düşünüyor ön sevisme bile olmuyor bizde
tarafından
Hayır canım önemli olan o en çok bana göre çok yanlış çok eşinin yaptığı sen nasıl ses çıkarmadın buna hiçç
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Bunu eşinle konuştunmu canım 
0 oy
tarafından
Eşinin senin tatmin olmadığından haberi var mı 

Varsa ve 7 yıldır hiç bişey yapmadıysa bu konuda pwa diyorum yani 
0 oy
(147 puan) tarafından
3 yıla giricek valla başlarda sarılır dertleşirdi  konuşurdu ama bu sene heleki bebekten sonra resmen beni uykusu gelmesi için kullanıyo gibi hissettim ve bu biraz zoruma gitti iş bittikten sonra adam aekasını dönüp uyuyodu resmen orgazmımda kendi anlıyo ve beni rahatlatmadan boşalmıyo  yani o konuda bişey diyemem 
(321 puan) tarafından
Benimki de öyle
0 oy
(497 puan) tarafından
Konuşmalısınız bu durumu en açık detayına kadar cinsellik evlilik için en önemli kavram sevgi ve saygıdan sonra tabi kesinlikle konus tedavi olsun benim eşim 100 kere sorar 
(321 puan) tarafından
Ne güzel keşke benimki de kendi düşünse
(497 puan) tarafından
Kendi düşünemiyorsa yardımcı ol canım böyle olmaz
(321 puan) tarafından
Tamm canm teşekkürler sagolun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Esıne bu ıste memnunıyetın karsılıklı olması gerektıgını anlat.
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Tüm erkekler öyle sanırım 
0 oy
(683 puan) tarafından
Eşini rencide etmeden konus cnm utanck bsey yk senide düşünmesi lazım. Sen ses etmedkce sıkntı yok sanmış 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bu işlerde utanmayı marifet sanmayın derdinize çare arayın bu yüzden biten evlilikler var. Belli ki eşinin problemi var ve bu ona zarar veriyor o da bunun farkında belki de o yüzden uzaklaşıyor onunla konusmalisin çözüm bulmalısınız
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Yalniz değilmişim:)))
0 oy
(425 puan) tarafından
Önce sen sonra o zaman valla daha açık yazamam ))

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 696 göst.
0 oy
5 cevap 212 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asenat (666 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 255 göst.
27 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mirayin annesi (2,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,896 cevap

34,855 kullanıcı

...