0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Sürekli ikinci çocuğu yapın ikinci çocuk ne zaman geç kalmayın bakın ikisi birden buyur çıkar. Her söylediklerinde daha düşünmüyoruz erken kızımız küçük diyorum hala israrla bak bunun ardı erkek ne küçüğü koca kız oldu diye söyleniyorlar bende en son dayanamadım ama çok sinir oldum tahammülüm kalmadı. Eşime hadi kalk su odada bir tane yapıp gelelim dedim. Herkes sustu o zaman ne yani susmaları için bu şekilde mı konusmak gerekiyor. çileden çıkarırlar sonra gelin suçlu olur. Kayınbaba erkek torun istiyormuş saçma saçma işler ya

13 Cevaplar

0 oy
(796 puan) tarafından
Cok istiyolarsa kendileri yapiversin cok kolaydi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsanlari memnun etmek imkansiz 14 senelik evliyim ilk ne zaman cocuk dediler yaptk kız oldu e erkek kardeşi olsun dediler yine yaptık erkek oldu e iki cocuk az bi daha olsun deyip durdular.Neyse yine oldu bir kızim daha bu sefer erkek eksik kaldi Allah'ım insanlari memnun etmek imkansiz 

Hayalimdeki çocuk sayısı yaşıyorum ama onlar memnun değil artik 50 yaşında bile olsa sorana sen yap biz sevelim diyorum 
0 oy
tarafından
Böyle diyenlerin ağzına ağzına vurasım geliyor sanki kendileri bakacak hay Yarabbim 
0 oy
(12,688 puan) tarafından
Iyi demişsin kız ben ne zaman falan demesinler diye ikinci çocuğu düşünmüyorum diyorum eşim bile istemiyorum sanıyor :) 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ben istemiyorsan kime ne ya ikinci çocuktan aynen askom ya iyi demişsin benim kaynanamda bana demişti bende gülerek sen dogurursan bende dogururm dedim ..( ama  o ay hamile kalmışım ;) ) ay bu durum kimseyi ilgilendirmez ki istersen 1 tane bile yapmazsın istersen on tane yaparsın sorsan evlattan dert yanar hepsi 
0 oy
(3,811 puan) tarafından
İyi demişsin valla :Ddd
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Hahaha ne güldüm jsjsjsj
0 oy
(119,070 puan) tarafından
uuu fena kapak olmus herkez derken kim kim vardi agzina saglik bu arada
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Susmayın kızlar konuşun laf sokun da bir daha demeye çekinsinler.
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Ay cevabına bayildim:) 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
K.babaya bak siparis veriyo yurtlar kimsesiz cocuklarla dolu cok merakliysa alsin bitane erkek bebek sacma sacma geline saldiracagina sevap islesin buyutsun hayra girsin 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hahaha iyi de işsin nekadarlık cocugun
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Valla kimse kusura bakmasın. Ben ikinci çocuğu istemiyorum. 1 taneye zor bakıyorum 

Bana da çok diyorlar ben direk istemiyorum çocuk diyorum. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 298 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 664 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 210 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 957 göst.