+21 oy
1,125 göst.
Moda kategorisinde (1,074 puan) tarafından
Kizlar lincliycek olan hic gelmesin 

Bi kiyafet bi usturuplu tsort bakmaya alisveris sitelerine giriyorum hep gobegi acik hep crop tarzi bi magazaya giriyosun dogru duzgun giyicek tsort yok moda ayagina insanlari acikliga surukluyolar kizlarimiz cocuklarimiz bunlara ozeniyo halbuki kadin kadina bile gobekle diz kapagi arasini gostermesi gunahken nereye gidiyoruz cok cok uzuluyorum 

48 Cevaplar

0 oy
(49,771 puan) tarafından
cok dogru diyorsun duzgun kıyafet kalmadi bide yakisan da giyiyo yakışmayan da herkesin gobegini gördük 
-Reklam-
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Haklısın valla adinada yalandan crop diyorlar onun adi sütyen sütyen kibarca crop diyorlar
0 oy
tarafından

Özgür bir ülkeyiz biz özgür

Anlayan anladı 
0 oy
(402 puan) tarafından
Çocuklara bile kışlık birşey alamıyorum. Hepsi kısa biz uzun uzun alırdık belimiz yanımız kapansın açılmasın diye. Alanlar alabilir tamam ama en azından yarı yarıya olsun yani yok her şey crop.
0 oy
(12,454 puan) tarafından
Crop un ne olduğunu geçen gün arka sokaklardan öğrendim inanır mısın 

Gercekten abarttılar biz elimizden geldiğince eğitimi vericez çocuklarımıza ama özenmek diye de bisi var çok haklısın yanımızdayken izin vermezsek bizden uzakta daha da abartirlar yasak olan her şey tatlı geliyor maalesef
0 oy
tarafından
Haha aynı sorun benim için de geçerli.  Arkası uzun olsa onu açık, onu kapalı olsa arkası dantelli, heryeri düzgün ama göğüs bölgesi acayip....

Bikeresinde gez gez yoruldum en son bi mağazada kız gösteriyor bu var o var vs... dedim normal bisey yok mu şöyle insan gibi bi bluz!!! Kız baktı tip tip bunlar ne oluyor , dedim bunlar anormal insan dışı bana gire:)))))

Bikere de pazardan pantol bakim dedim adam tutmuş bana tayt gösteriyor bunlar moda falan.. dedim abi giymem böyle normal kot falan yok mu abooooll diyor siz de iyice yobaz oldunuz ne var bunda niye giymiyorsun!!!! Dedi... ben de sinirlendim sen karına giydir o zaman al da dedim. Hatta giydirme çıplak gezdir dedim suratına fırlattım tayti:)))))
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Yemin ederim hislerime tercüman olmuşsun kız mağazalarda neye elimi atsam göbek üstü düdük gibi abi herkes öyle giymek zorunda mı valla sinir oluyorum bende 
0 oy
tarafından
Valla dün soğukts bile mini etekle şortla geznleri bir görsen haddi var hesabı yok güzellik bir yerini açıp göstermek sanıyorlar halbuki herkes özelini görüyor hele zaten onların babalarına eşlerine diyecek söz bulamıyorum 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Soğuk havalarda ten çorap kısa etek giyenleri anlamiyorum, crop ince geörektne anlamiyorum insan kendine bunu neden yapar 
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Kız 2 yaş kız tişörtleri bile aynı, bıktık yemin ederim, benim evde giymeye utandığımı millet sokakta giyiyo 
0 oy
(4,857 puan) tarafından
En çok yakindigim şeylerden birisi daha geçer gittik arkadaşımla çarşıya herkesin üstünde krop mağazalarda aynı şeyler sürekli krop bı eşofman takımı beğendim üst kısmı göbek açık model yav mecburmuyim giymeye değilim hep göbek açık giyinen kere göre yapılıyor bizi düşünen yok
0 oy
tarafından
Aynen katılıyorum göbek mahrem yerdir 
0 oy
tarafından
Ahh ahhh. O kadar haklısın ki.

Malesef çoğumuz gidişatın kötü olduğunun farkında değiliz 
0 oy
(626 puan) tarafından
ben yeni teseddüre girdim daaha öncesinde açıktım ama asla böbeğimi açıp dışarda gezmedim açıklara uggun bol kıyafetler yok denecek kadar az peki ya kapalılara çoğu kıyafet ya göğüslerini belli ediyo ya kalçayı ya bacakları bi elbise istiyorsun belden oturmalı çoğu göğüsler meydanda tunik pantolon alacaksın kalçan meydanda kapalıya da doğru düzgün kıyafet yok bacım 

biride benim kardeşim oda kapalı ama das dar pantolon giyiyo das dar bluz giyiyo yapma günah diyorum doğru düzgün kıyafet yok ki diyo
0 oy
(508 puan) tarafından

Erkek giyime bak canım :)erkek tshörtleri daha güzel 

0 oy
tarafından
Vallah herkesin düşüncesi farklıdır sırf crop giymek için diyete girdim :)
0 oy
(272 puan) tarafından
Y evet maleseff üç yaş kızıma bile zor buluyorum uzun Tshirt. Ayrıca bütün açıkların fiziği de göbek açmaya müsait değil ki yani yakışan var yakışmayan var. Bunu da hiç düşünmüyorlar. Tek tipleştirmeye çalışıyorlar herkesi :(
0 oy
(537 puan) tarafından
Normal bir kıyafet bulursak enteresan durum olmuş olur artık 
0 oy
(19,702 puan) tarafından
Ay evet aynı dertten kızkardeşimde muzdarip sorma
0 oy
(11,930 puan) tarafından
Kız mavide var ben sevıom. Mangonun da vardı baya bu yıl. Onlar da onu giyıyo bacım napak. Ben açamam hayatta üşürüm :) 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 340 göst.
9 Ekim 2023 Moda kategorisinde Zamane annesi (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 825 göst.
1 Aralık 2022 Moda kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 424 göst.
26 Mart 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
15 Nisan 2022 Moda kategorisinde Gerigelen (29 puan) tarafından soruldu

396,397 soru

11,857,332 cevap

35,954 kullanıcı

...