+3 oy
1,784 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar cok kotüyüm eşimle konusmuyorz yatagi bile ayirdi bu soz konusu kadın liseden arkadaslariymis 3kişiler eşim bir baska erkek ve bu kadın surekli bir araya gelmek.istiyorlar kadinin her isine kosturuyirlar biz diger arkadasinin esiyle bu isten sikayetciyiz onlar bosanma.asamasina geldiler ama yok hem.esim hem arkadasi kadinla gorusuyir kadini eve bile geyiriyirlar bem.hamileyim hic bir sorunumuz yok esimle bu kadin disidna buda yetiyir artiyor bile ben hastaneden imza atip eve geliuorm kucuk cocugum war die esim beni eve birakip onlarla bulismaya gidiyir 2gün once usyen donmesini bekliyirdm aradim nerde kaldin die sevgiyi almaya gidiyorm dedi dedim ne alaka bize gelcek.dedi kadi  geldi posete pijamalarini koymus bize yatiya gelmis esim.haftabsonuda kal die israr ediyor birde kadina evde olanalri anlatiyormus kadin bana gelip gulerek bunlari anlatiyor esim onun önünde dolapta unuttugum curumus inciri cikardu bu ne dedi bagirdim insanalrin onundr benim dolabimi nedrn dokuyorsun die ikisi otutuyor ben kahve cay misir patlat hizmet et sonuc olarak beni misafire rwzil ettinndedi kadinida aldi.cikti gitti neymis o onun bacisiymis asla birakmazmis akliminyitirecegim aileme acacagim.konuyu ama olaylar farkli boyutlara tasinacak ben ne yaapyim siz diyin aksam eve gelmedi aradim cocuk ateslendi die yalanci senin isin gücün yalan die telefonu yuzume.kapadi bende arkadasimi aradim gelirmisin acile gitmemiz lazim cpcugun atesi war die Alalh razi olsun ates dusurucu getirdi atesi dustu hastaneye gerek.kalmadan aahb.kizlar ahhh 

69 Cevaplar

+13 oy
(2,291 puan) tarafından
Senaryo yazmışsınız, yoksa bu kadar ezik değilsinizdir. Aksini düşünmek istemiyorum. 
(15 puan) tarafından
Peki.siz oyle.dusunun
tarafından
Kesinlikle katılıyorum bu kadar ezik olunmaz ortalığı ayağa kaldırıp o kadını saçından sürükleye sürükleye atarım evde o adama da burnumun ucunu bidha nah gösteririm
(1,375 puan) tarafından
Gercektn okuduğunda yalan olduğunu düşündüm bir kadın bu kadarını kabul etmez yani
(179 puan) tarafından
Şahsen bende yalan olduğunu düşündüm. Gerçeği Allah bilir ama
-Reklam-
+2 oy
(4,953 puan) tarafından
Bu gercekmi ya ,eşin kadını eve getirince sen niye hizmetçilik yapıyorsun kovsana evinden ,kadın o kadar yüz bulmuski senin dolabını bile karıştırıyor bunuda ilkkes duydum pes artık hergun burda dahada şaşırıyorum 
(6,441 puan) tarafından
Ailene neden anlatmıyorsun işte böyle anlamıyorsunuz sonra tak diye ben boşancam diyorsunuz onlarda kabul etmiyor başından beri annene bahsetseydin bari şimdi kayınpedrin ailen birleşir bi yoluna sokarlardı
(4,953 puan) tarafından
Bence git kaynanana kayınbabana anlat,kocam üstüme kuma getirmeye kalkıyor eve kadın getiriyor,de susarsan daha getirmeye devam eder bı olay çıkar bakalım belki biraz korkar da eve orospuu getirmeyi birakir,betiz bencede kocası biliyor ne b .k yersem bu kadın susuyor,o yüzden iyice yüz bulmuş eve kadın getirmeye kadar gelmiş olay bildiğin dostunu eve getiriyor olay bu
(6,441 puan) tarafından
Tabiki bende altta onu yazdım abla falan değil sevgilisi yani
(588 puan) tarafından
Hanımefendi lütfen yanlış anlamayın birde hamilesiniz birde bir çocuğunuz daha var anladığım kadarıyla ama şöyle söyleyeyim size benim kocam benim onaylamadığım görüşmesini istemediğim bir erkek arkadaşı ile bile gorusemez bırakın kadını... Lütfen bu kadar aciz duruma düşmeyin bu erkekler.konusunda. Ne demek ya ne cesaret o kadindaki yuzsuzlukte pes. S.ktr git.diyemediniz mi? Yapmayın artık Allah askina ezdirmeyin kendinizi ve evlatlarınizi kimseye. Bunun için evliliğin bitecekse de bitsin olmaz olsun öyle evlilik.
(1,975 puan) tarafından
Merve hkli bncee
+2 oy
(7,950 puan) tarafından
Ayy ben ne okudum ya:( ne hayatlar varmış.
+1 oy
(15,212 puan) tarafından
Yani söylemek istediğim çok şey var ama büyük konusmak istemiyorum. Aşıri aşırı ters bir durum
+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Şuan ben bunları ceza evinden falan yazıyor olurdum herhalde o kadını da o adam i da boğarım aslanlar gibide gider cezamı çekerim hayır la hayiirrrdddiiirrr oggglluuummm kimin yürreğni yemiş bu yiğit eve geldiği gibi o pijamaları götüne sokar camdan aşağı atardım onu net
(4,953 puan) tarafından
Allah seni ne etmeye yorumana gülmekten yarıldım:))))
(4,426 puan) tarafından
Çok sinirlendim "D hsjsjsksjshs
+1 oy
(2,618 puan) tarafından

Sende erkek arkadaşınla görüş eve getir yatılıya kalsın eşin size hizmet etsin oh mis eşin anlayışla karşılar emin ol :D

(4,953 puan) tarafından
Kız Allah seni sende bunları tam grup yaptın:))))
(2,618 puan) tarafından
Ama şekerim herife baksana ne geniş
(4,953 puan) tarafından
Evet herif zaten tam şerefsizz, ama arkadasta fazla saf
(2,618 puan) tarafından
Aynen aşırı hemde ben asla böyle bişeye izin vermem
+1 oy
(16 puan) tarafından
Bu duruma nasıl sessiz kalabiliyorsun .adam bildiğin dost edinmiş herşeyi de yapmış itiraf mi bekliyorsun .birde hizmet etmişsin ona kendine acı kardeşim kendince sence öyle birinden sana koca cocuklsrina baba olurmu birde karnında var onlara aci kendine acımıyorsan bu aşk üçgeninde anne tek kalan üzülen baba hovarda eve gelip giden kadın var bu ortamda büyümesi daha mı iyi sence inceldigi yerden kopsun şöyle ailene. Bence .susarak düzelecek mi . Hergun kendini yiyip bitirmene değer mi .o kadın sana kurban olsun o kovanda sana kurban olsun aslan gibi evlat vermişsin birde değer bilmiyor sen ailene sığın canım şuan belki göremiyorsun gerçekleri ama ilerisini görmek için müneccim olmaya inan gerek yok böyle koca vakaları çok dinledik televizyonda komsularda vs
+1 oy
tarafından
ne saçma bir durum.seni asla yadirgamiyorum kimin ne şartlarda neye boyun eğdiğini bilemem.ama lütfen bu kadar sizi yok saymasina musade etmeyin ya lütfen.kim ki bu kadın allah aşkına senden üstün görüyor bu kadar.bu duruma bukadar şikayetci oldugun halde bir de evine yatıya gelme cesaretinde bulunuyor.esin çok suçlu ama senin de bence sesini daha gür çıkarman lazım.ne haddine yani.cok sinirlendim su an gerçekten.
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Valla böyle kocanın yanında 2 dk durmam ya onu eve alma ya da kendin git soncuta aralarında bi bağ olmadan bu kadar yakın olmaları bana ters
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eşinin niyeti belli canım tavrını koy ailene anlat 
0 oy
(920 puan) tarafından
Yani tamam yakın arkadaşı olur onu anlarım da her şeyin bir sınırı var sonuçta sizin önünüze geçiremez. Geçiriyorsa da seçimini yapsın madem öyle
(15 puan) tarafından
Aynen oyle helimkz.lise okuduk uni okuduk calsitik kardes olduk arkadas olduk ama beni is yerimdeki.mesai.arkadaslarimsan kiskanirken bu kadini getordi basima ne musabet ya hala anlamiuorm annem babam ariyor aksamlari eşin nerde.diyorlar diyemiyorm sevgiye gitti evini tasiyormus yardima.ihtiyaci warmia yad.keyfe keder gidiyorlar batak oynuyorlar viskiler iciliuor
0 oy
(7,300 puan) tarafından
O kadın sizin kuma niz olmuş resmen 
(15 puan) tarafından
Yok.kumam  degilmis görümcemmis bacilariymis
(7,121 puan) tarafından
Nur eda canım çaresiz sen sözüm yok yani ya böyle çekeceksin ya gideceksin adamda kadında arsizligin dibine vurmuş
(15 puan) tarafından
Walla biyere gitmem alirim.uzaklastirma gitsin kalsin bacim dedigi kadini  evinde defolsun yüzujü gosyermem cocuklarin artik bicak kemige dayandi gudecek biri warsa o
(7,121 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum sen aileme açacağım konuyu dediğin için git dedim yoksa o def.olsun gitsin ... Kapıyı kitle eve alma
(7,300 puan) tarafından
Sakın gitme onu ginder sen gidersen o ev onlara kalacak
0 oy
(48,683 puan) tarafından
abi ayağı bilmem ne ayagi demisler benimde kankalarim var da evlenince samimiyeti azalttim kestim hatta kadinda.yuzsuz esin davet etse bile gelmemesi lazim esinde kafa yok evine getiriyo buluşuyor al birini vur ötekine Allah sabir versin 
(48,683 puan) tarafından
bide hizmet etmesene sende
(15 puan) tarafından
Kalk kendin al.dedim sabahta kalkip.kahvalti hazirlamadim resmen kadini kovdum esimle tartistm zaten sonra cikip gitti elimden bi kaza cikacak artik az kaldi
0 oy
tarafından
Bırak onu git babanın evine onlar ne poh yiyolarsa yesinler 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Eşinin ailesi yokmu onlara anlat durumu yada kadına de senin yüzünden boşanacak uzak dur bizde. Kadının ailesine ulaş durumu anlat onlar sahip çıksınlar kızına 
0 oy
(812 puan) tarafından
Çok özür dileyerek yazıyorum bunu o orsb.u güle güle anlatıyormus bide grup yaptırıyor herhalde 

Kocan olacak şerfsiz sizi kaale bile almıyor  ailen sahip çıkıyorsa onlara anlat daha fazla alışmasın o i t versinler azının payını 
(15 puan) tarafından
Kovdurdu zorla.kovdurdu kendini yani illa olay cikarmak gerwkiyirmus demekki
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hırsızın hiç ki suçu yok olayına girecektir de önce o kadın kapıdan girerken şöyle bir elime dolardim .... Dayak karşıti ben ne olursa olsun dayak asla .... Önce o kadını saçından tutup dışarı atardım daha sonra evdeki beyzbol sopamla o suratsız kocamın yüzüne bir tane geçirirsin görürdu bacım demeyi ...... Arkadaşlık olabilir belki sınır ve kalıplar olmalı bu arsız bir kadın bide çay mısır mi dedin  ... O mısırın kasasesine gömerim ikisinide tövbe Yarabbim ya 
(15 puan) tarafından
Ben esime hep.dedimki ok arkadasin elbette yardima.ohtiyaci.oldugunda et ama bazi seyelrin kakasini cikarmaya gerek yok.bak rahatsiz oluyorum.artik olmaz etik.degil yoldan birini cevir sor sana iyi ediyosn demez benimde arkadaslsrim.vardi evlendim mesafe koydum yaoma etme gitme getirme tanistik.kadinla ben dier arkadasinin esi 3umuz tanistik ok tmm ama uzak dur mesadeni.koy bizim.kocalaromizin senin evinde tek basina ne.isi war dedik e onlar.benim.akrdrsim geliyoz diyorlar gelmeyin diyemiyirm dedim.diceksin ondan sorna.e hadi artk.tamistimiz diyip.kadini bi bana bi yasemine getirmeye basladilar
0 oy
tarafından
Ben ne okudum ya eşin ve kadın diğer adam gurp seks yapıyor bncee yerin varsa ,yoksa bile koşarak kac ,
(812 puan) tarafından
Kız Bende yazdım aynı yorumu ikimizde aynı kafadayiz bu itinn yanında 5 dk durmasın haketmiyor çünkü
tarafından
Allah yardım etsin valaaha empati yapıyorum ona bile dayanmdi ince ruhum
(812 puan) tarafından
Kız kadını kullanıyorlar hizmetçi yapmışlar haberi yok o önü merdiven atmamış ben delirdim okurken yaa

Allah yardımcısı olsun yazık valla
tarafından
İnan benimde aklıma bu geldi adamlarda kızladı bacımız diye kandırıyor bunlarda inanıyor
0 oy
(119,334 puan) tarafından
bu nasi is laa 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ya sen çok safsın yada safsin yani arkadasim niye hizmet ediyorsun elin karisina niye evine sokuyorsun sen erkek akrkasini getirsen evine kocan ne dicek bunu jasil bu akdar sessiz kalabiliyosun aklim almiyor aç gözünü ya biraz uyanik olun hic ki haber tv izlemiyosun kocanin o kiza arkadas gözüyle baktigina emin misin cidden...

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 617 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 976 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 689 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 404 göst.