0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
dün ranza yataklari birde 4 kapakli gardolap sorduk 30 bin dediler cilekte cok pahalu geldi uyguna nerden alabiliriz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bende sordum 1 ay önce. 26 bin demişti çilek. Demekki dahada zam geldi. Arkadaşım benim sorduğum takımı geçen sene 5 bine almıştı.

Pierre Cardin biraz daha uygun 20 bine bulursun.
(6,827 puan) tarafından
insalalh canim cok pahali bu sene almazsak birdaha alamayiz
tarafından
Valla ben kızıma hamileyken 2 sene önce alacaktım. Herkes bişi söyledi. Yok modası geçer. Yok şimdiden ne gerek var.
Bizde almadık. O zmn Pierre cardinde 5 bindi . Bizim maasda 5 bindi düşun. Bu sene 16 bin dedi aynı takıma. Bizim maaş 10 bin. Aradaki farka bak. Çok pişmanım almadigima
(6,827 puan) tarafından
bende gecen sene almadigima pismanim valla esimin maas 7 bin odemeyi cikardi 4.500 arkamiza bakmadan ciktik
tarafından
Bizde öyle valla. Kaç aylık senin bebiş.
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Biz geçen ay bebek odası aldık ayrı ayrı yerlerden bizede en uygunu çilek geldi
(6,827 puan) tarafından
gercekten mi yaa bana cok pahali geldi bu sene aldik aldik seneye hic alamayiz
(5,220 puan) tarafından
Biz montessori yatak 3kapaklı dolap bide küçük çekmeceli şey adını unuttum 20küsür dedi ama dolabını beğenmedim oranın başka yerler en az 30dedi.ayrı ayrı aldık daha pahalıya çıktı. Ama bikere alıcaz diye içime sineni aldık. Geçen aydan bu aya bukadar farkettşyse seneye iyice uçar gider
0 oy
(1,271 puan) tarafından

4 kapakli dolap tek kişilik yatak baza başlik 8 bine filan geldi bana 

(6,827 puan) tarafından
nerden aldin baya uyguna gelmsiss
(1,271 puan) tarafından
Bizim burda büyük bir maaza var cnm bi kac yerde şubesi de var ordan aldim cnm sifonyer de alicam eşim maaş almaya başladığı zaman
(1,271 puan) tarafından
Yorumlara baktım da en uyguna ben almışım hemide taksitle
(6,827 puan) tarafından
evet baya baya uyguna gelmis sizinki baya arastorcam
(1,271 puan) tarafından
Resim ekleye bilirim cnm istersen
0 oy
tarafından
8 ay önce kızım dogmdn oda aldik 12 di genc odası diye geçiyor paylasmstim çoğu kişide genc odası dedi iyiki almsm
(6,827 puan) tarafından
postlarina bakayim bi
tarafından
Sildm ya bulabilrsem buraya atym canım
tarafından
Galirden de silnms canm istegram da video olark var di
0 oy
tarafından
Marangoza sorun ölçüleri ile fiyat alın öyle daha uyguna geliyor dışardan da yatak alırsınız sadece
0 oy
tarafından
Ben ider mobilyadan aldm ider mobilyaya bak canm en uygun orası ve ürünleride çok kaliteli
(6,827 puan) tarafından
burda yok ki canimm
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Çocuğun kaç yaşında? Çok küçükse takım almayıp farklı yerlerden işini görecek şeyler alabilirsin. Büyüyüp bir şeylerden anladığı zaman özene bezene beraber seçerek takım alırsınız olmaz mı? 

Benim iki küçük çocuğum var. İki tane montessorie yatak, 2 tane ortopedik yatak 5400 e geldi. Dolaplar da 1500e iki tane aldık ama o geçen seneydi. Bu eşyalar bayağı yıllar götürür bizi. Zaten şuan farkında değiller. Hopla zıpla kalemle çiz su dök falan :D

(6,827 puan) tarafından
canim surekli alamayiz ki uzun yillar kullanmasi lazim olmusken maddi yonden yenileyemeyiz
(2,692 puan) tarafından
Yok canım ben de öyle düşünüyorum tabi ki. Ama misal oğlum 3 yaşında 10 sene bunu kullansa diyorum misal. Sonra bazalı yatak genç odası falan alınır sanırım. Şimdi bazada yatamaz. 10 15 yaşına gelince mecburi bi değişiklik olacak sonuçta onu kastediyorum.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.

380,175 soru

11,381,182 cevap

34,874 kullanıcı

...