0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Lisede yakin oldugum bi arkadasim vardi benimle normal konusurdu ama baska arkadasiyla fotograf paylasrdi dogum gunu kutlardi benim dogum gunumu bildigi halde mesaj bile atmadi...dugunume cagirdim gelmedi simdide kendi istemesi oldugunda arkadaslarini cagirmis bende hayirli olsun diye mesaj attim ama 1 hafta sonra nişanı olmus herkesi cagirmis beni cagirmadi... alindim numarasini sildim sonra bana mesaj atmis ben 2 haftadr sana ulasmaya calisiyrm nisanima cagiracaktim telefonun cekmiyor mesajlarim gelmiyor dedi ama alindigimi bildigi icin boyle dedi.. bende soguk konustum simdi benim kizim hastanede yatiyor arada durum atiyorum bi gecmis olsun bile yazmadi ben onun kotu gununde hep yardimci olmaya calistim ona ama boyle yapmasi beni cok uzdu numarasini sildim sizce instagramdan cikarmali miyim cunku gordukce sinirleniyorum 

6 Cevaplar

+5 oy
(7,272 puan) tarafından
Ay bi banami  itici geliyor bana bu durumlar  yok o çıkarmış yok o cagirmamis çokta fifi

Senin şuan arkadaşını değil çocuğunu düşünmen lazım 

GEÇMİŞ OLSUN 
-Reklam-
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
Sil gitsin Allah askına anan mı baban mı ne bagım var arkadasmıs cok mu lazım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Aynı durumun bi benzerini yaşadım hiç bi yerden silmedim onlar durumları görür ben onların konuşmuyorum ama umursamıyorum da çok geçmiş olsun ayrıca canım
(475 puan) tarafından
Tesekkurler canim Allah Razi olsun
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Sinirleniyosan sil ama ben hiç böyle şeylere takilmam 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bu yüzden kaybediyoruz aslında takmamayi öğrenmek gerek...

Bence hiç silme dursun bırak ama öyle durumuna yorum vs bisey de yazma artık sende benim de lise arkadaşlarım var hiç konuşmam öyle dururlar sözde adı arkadas
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gördükçe moralin bozuluyorsa sil gitsin canim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 498 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 544 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 320 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu

378,967 soru

11,343,710 cevap

34,809 kullanıcı

...