0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından
daha besikte yok ortada cantada yok eksiklerde var benmi agirdan aliyorum yoksa erkenmi

15 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Sorunlu bir gebeliğin yoksa riskin yoksa birkaç hafta sonra hazirlayabilirsin
(160 puan) tarafından
temizlik falanda yapcam daha
(537 puan) tarafından
Nasıl istersen öyle yap erken hazır olmasının zararı yok
(160 puan) tarafından
daha eksiklerim var onuda tamamlayp hazrlayim o zaman
(537 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
içinize nasil sinerse, zaten ne zaman geleceğini Allah bilir. Rabbim sağlıkla doğurmayı nasip etsin. 
(160 puan) tarafından
amin saol
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Tabi ki hazır la köşede dursun 
(160 puan) tarafından
daha cam kapi petekler dip köşe temizlemem lazim evimi mutfak dolablari falan temizlik en az 1 haftami alir agir agir yapcam
0 oy
(5,009 puan) tarafından
Evet canım artık ufaktan baslamalisin doğum bu ne zaman olacağı belli olmaz
(160 puan) tarafından
anneme dedim bakalm insallah gelir yanima
0 oy
(2,709 puan) tarafından
30da hazırladım herşey normal ken hep erken oldu iyiki hazırladım 
(160 puan) tarafından
evet üst üste getirincede insan yorgun oluyor temizlik yapcam daha
0 oy
(564 puan) tarafından
Çoktan hazırlıklarını bitirme aşamasına gelmiş olmalıydın canım. Bu haftalardan sonra ağırlaşıcaksın zaten pek bişey yapamicaksın. Bende ilk gebeliğimde ağırdan aldım 34+5 de az daha doğuruyodum çantam hazır değldi evde eşim hazırladı alel acele. Allahtan doğurmadım o gün de eve gelip kendim düzenledim çantamı. Beşiği zaten söylemiyorum bile 6 aylık hamileyken almıştık çoktan
(160 puan) tarafından
ilk oglum 39 ken dogdu buda oyle olur diye kendi kendime konusuyorum:)
(564 puan) tarafından
Orası hiç belli olmaz canım her gebelik farklı
(160 puan) tarafından
eşime dedim besik işini halletcem bu ay dedi
0 oy
(79 puan) tarafından
haftan yaklaşmış bence bir an once hazırla beklenmedik şeyler oluyor benim arkadasim cantani sonra hazirla esyalari sonra al dedi. ona uydum sona bıraktım her seyini almıştım ama elbisesi cok azdi rezil oldum keske dinlemeseydim alsaydim diyorum. Beklenmedik sekilde tanaiyon yukaekligiyle gittim doguma aldilar erkenden. besik falan yok diyorsun bence kesinlikle al. bunlari hallet sonra evinle ilgilen kışlık temizligini yapabilirsen yap kendink cokta yormadan. dolabkna da pratik seyler hazirlayip koy bence cocuk olunca cok ihtiyacim olacak
(160 puan) tarafından
ah kuzum bide 2 yasinda minigim var oda bana muhtac oncelikle besik ve cantayi halletmem lazim sonra temizligi yapcam hem acilmayada faydasi olur hareketin
0 oy
tarafından
artık hazırlığını yap 
0 oy
(16 puan) tarafından
33 haftalik  doğum yaptım kızımda sancım vs hicbirseyim sıkıntım yoktu bende çantayı hazırlamamistim erken diye dedim 34-35 de yapar bitiririm rutin kontrole gittim suyu bitmiş bebeğin birde plesanta yaşlanmış kansizligimdan da bembeyaz olmuş içim .direk doğuma alındım 3-5 kıyafet artık kayananmlsr katmış gelmişti . İkinci hamileliğimde 28 de tamamlamistim korkudan 
0 oy
tarafından
Ben doguma 1 ay kala hazirladim elbiseler haric onlar 32 haftada almistim. Cogunuda netten aldim magaza ile ayni fiyat ama kapiya geliyor artisi bu oldu.
0 oy
tarafından
Hazırla dursun cnm sonra zor oluyor ağırlaşıyor insan
0 oy
(5,540 puan) tarafından
Herhangi bi sıkıntılı durum yoksa erken çünkü çantada durdukça kokuyo ben ikisinde de 36 dan sonra hazırladım bu dönemde eksiklerini alıp yıkayabilirsin ondan sonra zaten denk gelir
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Canım ben erken doğum yaptım 3 gün içinde telaşa girdim. ... Hazırla kalsın tavsiyem yedek çantada hazırla çok işe yarıyor ekstra ihtiyaç olunca aramaya gerek kalmadan esin alıp gelir cantayi
0 oy
(1,122 puan) tarafından
29da hazır etmistim
0 oy
(114 puan) tarafından
Ben 34e kadar bekledim 34te çok ağırlaşmıştım hazırlarken çok zorlandım yani tam o hafta bi halsizlik çöktü. Ütüyü felan oturduğum yerden yaptım ama sürekli oturmaktan karnım hep kasılıyodu dinlene dinlene etiket kes yıka kurut ütüle 1 haftamı aldı. Ha şimdi bi dinginlik geldi şimdi daha rahat yapardım ama o zaman neden bu kadar geciktim diye kızdım kendime

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 457 göst.
0 oy
20 cevap 403 göst.

381,504 soru