0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (1,977 puan) tarafından
Günaydın hanımlar, bebeğimin şimdiye kadar düzenli bi uykusu vardı. 3 aylık olmasına 1 hafta var şu an. Gece 1 yatmadan ,2 kere de uyku arasında emerdi. Bir kaç gecedir karnını tek sefer doyuruyor uyanmıyor. Hele dün gece 12de emziririp yatırdım gözümü bi açtım sabah olmuş saat tam 7. Aklım çıktı bişey oldu diye kaldırdım emzirdim. Keyfide yerinde görünüyordu. Bir ağlasa ben hemen duyuyorum ama ağlamadığı için uyanmamışım. Sizce normal bi durum mu, alarm kurup kendim mi uyandırsam ?

8 Cevaplar

0 oy
(15,821 puan) tarafından
Artık kendisi acikirsa uyanır hasta falan değilse gece gündüz ayrımı başlamış artık gündüz az uyur 
(1,977 puan) tarafından
Hastalık yok şükür, acıkmasını mi bekleyeyim  ?
(15,821 puan) tarafından
Yani benim kızım iki aylıktan beri acikirsa kendisi uyanıyor
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Ayyy canim benimde ayni sorunum var gece 2 kere emerdi bizimde 3 ay dolmasina 1 haftamız var 21 temmuzda doğduk, bende 2 gündür 12 gibi yatırıyorum 8 de uyandi eşime dedim alarm kurup ben uyandirayim ac ac uyumasın diye ama normal artık diyorlar 
(1,977 puan) tarafından
Doktora mı sordun kim normal dedi canım. Şimdi ki doktorlara böyle bişey sorsam gülerler heralde bende sormadım :)
(390 puan) tarafından
Evet canim doktorumuz öyle söyledi artik buyuyor dedi :)
0 oy
(2,454 puan) tarafından
Bizimki hep gece 1 kere kalkar akşam 9.30 yatırırım gece 3 4 gibi emer bide sabah 7 de normal yani kilosu kadar uyuyabilrimiş bebekler bizimki 7 kilo 6 saat filan uyuyo
(2,481 puan) tarafından
Bunu da ilk defa duydum kız:)
(1,977 puan) tarafından
Bende ilk defa duydum valla, kilo arttıkça daha mı çok uyuyacak yani normalde tam tersi olur da  :)
(2,454 puan) tarafından
Valla öyle duydum bilemem artık bizimki ne kadar uyursa karışmıuom ben :))
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Burak uyusun cnm isterse kalkar 
0 oy
(2,481 puan) tarafından

O ayda bi süre oğlumda gece uzun uyuyordu. Doyup uyuyordu. Normal yani. (Bende endişeleniyordum) Şimdi 6 aylık sürekli uyanıyor. Huyu değiştiği için olabilir. Daha çok hareketlendi dönüyor uykusunda o yüzden uyanıp duruyor. Tadını çıkar şimdi :D

(1,977 puan) tarafından
6-7 saat uyur muydu böyle
0 oy
(17 puan) tarafından
Benimki 4,5 aylık  gece hiç uyutmuyor 40 dk da bir uyanıp duruyor bir iki emiyor uyuyor tekrar uyanıyor galiba doymuyor o yüzden uyanıyor benimkide napacagimi bilmiyorum biberonuda tutmuyor kaşıkla gecede çok zor oluyor 
(1,977 puan) tarafından
Farklı biberon başlıkları denedin mi canım.
(17 puan) tarafından
Ewt denedim
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Çok normal artık kendisi uyanır bişey olduğunda 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
5 saate bir doyurman lazım o da en fazla 5 saat doktorum geçirme 5 saati dedi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu