0 oy
205 göst.
Moda kategorisinde (7,036 puan) tarafından

Kızlar yakın zamanda koltuk yıkatan varmı fiyat neydi ve temiz yikadilarmi bide ev çok kirlendimi benim oda parke yani şu dökülurmu çok çünkü parkeler sisebilir  

Burda bir yikacagiya sordum 250 dedi takımına fiyat uygunmu sizce 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla yıkattık bin pişman oldum. Kaça olduğunu hatirlamiyorum. Biz eşyalı eve girdik. Tekli koltukların kenarlarına bir attim elimi çerez kabukları para. Nasıl temizleme yaptılarsa haram zıkkım olsun. 
(7,036 puan) tarafından
Nelerden menun kalmadı. Canım mesela
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Uygun bence 3 sene önce 200 e yikatmistim
(7,036 puan) tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben temizlettim canım berjerler hariç iki kanepe 200 liraya yıkadı evet parkeler ıslandı ama adam bez isteyip siliyo ben hiç memnun kalmadım ama açık gri koltuklarım yıkandıktan sonra iyice kustu sanki kirini 
(201 puan) tarafından
Bir günde kurudu canım yanlız ben Antalya'da yım hava sıcaktı
(7,036 puan) tarafından
Bende urfadayim burda hava sıcak canım :)
(201 puan) tarafından
Ozaman bir günde kuruyo
(7,036 puan) tarafından
Ay iyi bari sabah yikatirim evden çıkarım gelince kurumuş olur inaallah
(201 puan) tarafından
Valla kuruyana kadar ben koltukları ittim bi köşeye yerede attım minder onun üstünde oturduk bir gün dede kurudu
0 oy
tarafından
Arkadaşım yatak yikatti 200 vermis
(7,036 puan) tarafından
Anladım canım ozaman fiyat normal
tarafından
Evet normal
0 oy
(940 puan) tarafından
Yanlış yorum yapmisim:))
(7,036 puan) tarafından
Ahhaha ne yazdın kız
(940 puan) tarafından
Bez sorusuna cevap yazmistim:)) pişik olmuyo falan diye:))))
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Yatagimi yikattim pisman oldum 280 aldilar ama hakkını vermediler koltuklari bilmiyorum 
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm sağol peki niye pişman oldun
(4,232 puan) tarafından
Guzel yikamadilar hala kir kaldi ve geri kustu leke olustu
(7,036 puan) tarafından
Hm anladım benim eşim başlarında duracak bakalım inşallah temiz yaparlar
0 oy
(598 puan) tarafından
Ben 2 sene önce 80 e yikatmistim zaten çok kirli deildi ama.1saat yıkadılar 
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
tarafından
Ben 4 gün önce yikattim balkon takımı ve koltuk takımı 350 TL ye çokta güzel temiz titiz çalıştılar yerlere falan hiç su dokulmedi iyi bir yer bulman lazım instadan bak hesaplarına nasıl yapıyorlar falan diye ben o şekilde araştırdım 
(7,036 puan) tarafından
Kuzum eşimin arkadaşları yıkamacı onlar yapacaklar inşallah temiz cakisrlar eşim başlarında durur büyük ihtumal ve dikkat eder
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Evin heryeri su oluyo yikattim bin pişman oldum  kanepe altlari hep sari sari duruyodu gorunen yeri yapmis gorunmeyeni birakmis bide viledayi al eline sil dedi kadin su basmişa dondu ev ben saniyordumki kanepeyi alip gidecekler :))) evin agzina ettilerr hemende kurumuyo oyle kullaniyorsan baya bekliceksin 
(7,036 puan) tarafından
Aboo kaç günde kurur canım
tarafından
Sabaha kadar kurudu bizimki size kötü yer denk gelmiş o zaman onunla geçmiş olsun:)
(2,687 puan) tarafından
Sihirlimom kapi pencere dayadim bir gunde kurudu canim
(7,036 puan) tarafından
Tamam cnm bende öyle yapım
(2,687 puan) tarafından
Black beauty saolasin canimmm :)) dahada tobeeee
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı yıkamacı o yıkadı 150 yok ye halıyı kaldırdık onlar.yere Koca Koca bezler havlular attılar dökülen akan suyu hemen çektiler benim koltuklarım açık gri baya kirlenmişti malûm 2 çocuk var tertemiz oldu hiç kendim uğraşmaya değmez 
(7,036 puan) tarafından
Kız kimse memnun kalmamış ya benimde 4 senelik koltuklar bu sene baya batilar ya 3 bebeyle
(9,007 puan) tarafından
Araştırıp güzel yıkayan yer bul cano illaki memnun kalan vardır
(7,036 puan) tarafından
Komşum yikati o çok memnun kalmış eşimde arkadaşına dedi onlar yapıyormuş onlar gekecekmis
0 oy
(11,274 puan) tarafından
Güvendiğin bi yıkamacı yokmuş annem halıları verdiği yere yikatti inşaat tozu idi bütün kanepeler mis gibi olmuş 
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum eşimin arkadaşları nasıl yaparlar bilmem ilk yikatacam daha
(11,274 puan) tarafından
Halıları onlar mı yıkıyor temizler mi güvenilir bi yerse bi dene derim bilmediğin yerden iyidir bence
(7,036 puan) tarafından
Evet onlar yıkıyor ve temiz yıkıyorlar
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Eşim halı koltuk yıkama dükyanı var kendi koltukları mızı yıkadık miss gbi oldu vallaha koltukların soba isinden rengi gitmiş meğer bir suyu döktük leşş gbiydi,,, ev batıyor maalesef 2 günde anca kurur koltuk baya ıslatıp köpürtğyor takımını 350 TL burda sizin oralarda bilemiyorm. 
(7,036 puan) tarafından
Analdim cnm teşekürler
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben 1 ay önce yikattim. 200 e yikattim takımı. Çok su dökülmedi ama, ne deterjanı kullaniyolarsa yerler hep yağlı gibi. 3 kere falan sildim ancak çıktı 
(7,036 puan) tarafından
Kız temiz olsunlarda hiç temizlerim bişi olmaz
0 oy
tarafından
2 koltuk ve l koltuk 580 e yıkadılar 
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm teşekürler
0 oy
(301 puan) tarafından
1 ay önce 400 e yikkattim canım istanbul 
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm teşekürler
0 oy
tarafından
Ev koltugu degilde araba koltugu yikatmistik 4 ay once fln 250 tl ödedik dısari ortam oldugu icin ortalik cok batti evde duzen nasil oluyor bilmiyorum 
(7,036 puan) tarafından
Anladım cnm sağol teşekürler
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Ben geçen sene yikattim. Bu sene 230 demişti sanırım. Yine o civarlar ya fiyat. Ve temiz güzel yıkadılar. İyi oldu 
0 oy
(288 puan) tarafından
Ben yikattim ama tuvalet eğitiminde çiş yapmıştı kızım o koku hala gitmedi ne yapabilirim o kokunun gitmesi için ben iki büyük iki küçük 200 e yikattim parkelere su gelince onlar viledaylq siliyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
0 oy
6 cevap 113 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Y.emin (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu