0 oy
120 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (220 puan) tarafından
Yine ben,

Sanırım sıkıldınız benden ama bu uygulama ile alakalı son sorum.

Gardropsta uygulamasında ayakkabı desi sınırı 2 benim satmış oldugum ayakkabının desisi 2,40 civarı benden ücret kesilecekse tahmini ne kadar ücret kesilir. 

Ona göre kargoya vereceğim de 

4 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
Kargo ucretleri yazar boyuta gore kargo kesiliyor az oncede yazdim 18 liralik buyuk kargoya ben orta boy 10 lira girdigim icin 10 lira alici 8 lira ben odedim gardoropsta asa yukari oyledir
(220 puan) tarafından
Kargo ücreti yazmıyor baktım ya da ben göremedim canlı destek olamadığı için de soramadım dakikam da yok arayamadim teşekkürler ama
(968 puan) tarafından
Yeni urun eklerken yazar o aslinda kargo boyutu seciyorsun ya orda gorunur yeni urun ekliyormus gbi yap yani dolapta oyle belki oda oyledir
(220 puan) tarafından
Sen yazmadan önce onu denedim ancak tüm kargolar bedava diyor fakat alıcı ürünü alırken kargo ücreti çıkartıyor bir de desiyi geçince ondan da ücret alıyor
(968 puan) tarafından
Bilemedim ozaman canm ya
-Reklam-
0 oy
(220 puan) tarafından
İyi günler herkese 
0 oy
(117 puan) tarafından
6,99 TL'den basliyor ve her bir fazla desi için 1 TL ekleniyor. 
(220 puan) tarafından
Çok teşekkürler
(117 puan) tarafından
Rica ederim. Bu bilgiler icin uygulamada sag alt kosedeki profile tıklayın, altlarda destek merkezi var, oraya tiklayip kargolama kismina tiklayin. O bilgilerin en altinda kargo boyutu hakkinda diye bir yazi var. Orada yaziyor.
(220 puan) tarafından
Şimdi bakayım uygulamaya baktiydim ama görememiştim
(117 puan) tarafından
Diger postunuzu simdi gordum. Siz aliciysaniz sizden kesilmez. Belirttigim tutar saticidan kesiliyor.
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Bugun gonderdim 35 desiymis sınırı canim 
(220 puan) tarafından
Nasıl yani ayakkabı da mı 35
(4,205 puan) tarafından
Yok yani gönderdiğin kargo en fazla 35 desi kabul ediyor gardolapsdan canim yani ayakkabiyi gonderirsin ucret alınmaz senden
(220 puan) tarafından
Ama ayakkabı için 2 desi sarti var benimki 3 yaklaştığı için ücret almazlar mi? Alıcı kargoyu aldıktan sonra
Üstelik üstte birisi 7 TLden başlıyor her bir fazla desi için ücret alınıyor yazmış
(4,205 puan) tarafından
Bugun biride ayakkabi gonderdi iki cift hic ole bisey demedi canim bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 184 göst.
17 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu