0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
İstanbul anne kartım vardı geçen komşum istedi bende verdim  metroda yakalamış kartımı almistilar bende bugün gittim  gene kartımı çıkartmak işin  600tl cezası.  Var dediler  çok üzüldüm ne yapmam lazım şimdi 

8 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
Anne kart sadece size aittir nasıl başkasına verirsiniz 
(153 puan) tarafından
Sürekli istedi bende ilk kez verdim ben ylr oldu
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Komşuna şöyle bence istemeyi biliyorsa ödemesini de bilir herhalde 
(153 puan) tarafından
Aradim zaten gerek yok cukartma dedi bende dedim çıkartcam sende yardım et bişey ver bende üstüne koycam cikartcam dedim
(3,681 puan) tarafından
Nasıl gerek yok çıkartma dedi ya o senin hakkın olan birşey keşke vermeseydin  bence tamamını ondan işte eşim kızdı de
0 oy
(283 puan) tarafından
Keşke vermeseydin ödenmeden vermezlerde 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kız ekmek verilir su verilir yemek verilirde kişisel kart verilir mi:( üzüldüm belesci şimdi onun yüzünden olduğu için 600 lirayida ödemez :) sana kaldı yine 
(153 puan) tarafından
V
Vermiyecem canm çok para İstanbul otobüs nekadar  alıyor  yol parası ne kadar
(7,121 puan) tarafından
Hiç binmedim asko ya :):) bizim araba var gündüzde hiç binmedim dolmuş var bizim burda en son 6 buçuk falandı
(14,036 puan) tarafından
İETT 7bucuk falan benimde anne kartım var emin değilim artmış olabilir
(7,121 puan) tarafından
Askolar benim oturduğum yer Esenyalınin merkezi ... Donercisi den tut btm si borekcisi ayakkabicisi herşey var o yüzden bir yerlere gitme ihtiyacım yok olsa bile tatile denk getirip eşimle gidiyoruz ama gezmek için çünkü ha Pendik kapalı çarşı ha benim evimin burası:) sadece üstü kapalu degil
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım bildiğim kadarıyla 600 TL ödüyorsun ama kartı vermiyorlar kullanım koşulları i oku orda öyle yazıyordu. Vermen hata bu üçkağıta kaçıyor 
(240 puan) tarafından
Çocuğun 4 yaşa kadar
(153 puan) tarafından
Oğlum 3 yasa girmesine4 ay kalmış  az kalmış komşum para verse öyle istambul kartina para yüklerim olur
(240 puan) tarafından
Daha bir sene daha kullanırsın konsunla konuş beraber odeyin tekrar kartını cikart
(153 puan) tarafından
Ben okadar  anne kartı kullanmıyordum çünkü    ama arada lazım oluyordu  şimdi 600tl. Çok fazla komşum para  verse 200 karta yüklerim arada lazım olsa akbil kullanırım öyle düşünüyorum
(240 puan) tarafından
Peki bu cezayı ödemen gerekmiyor mu yoksa tekrar kartı çıkarabilmek için mi isteniyo
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Yuuhh nasıl yakalatmiş ki :D vermeseydin keşke 
0 oy
(462 puan) tarafından
Bacım kafayı mı yedin neden veriyorsun ki 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yapacak hiçbir şey yok komsun ile ortak ödeyin söyle ona 300 lira versin, çünkü sen de hatalisin 
(153 puan) tarafından
Ben bilmiyordum yasak oldugunu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busraaa1 (37 puan) tarafından soruldu