0 oy
112 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (10,076 puan) tarafından

Size bi soru simdi yogurdu karistirda merakettim :D ben yogurttan ilk kaseyi alinca sulaniyor ya onu karistiriyorum mesela suyunu icine. Evlendigimizde esim bi sasirmisti babam yogurdu oyle yemezdi asla annem hep.karistirirdi :) simdi esimde alisti oyle daha guzel diyo karistirinca. Gecende kaynanama gittim koye eltimde vardi dedimki anne karistiriyimmi karistir dedi bende karistirmazdim sende gordum oyle daha cok hosuma gitti dedi. Eltimde ben hayatta karistirmam her tarafindan esit aliyorum sulanmiyor dedi. Ne kadarda esit alsan sulaniyo yani suyu yuzune cikiyo. Siz nasil yapiyorsunuz. Karistiriyomusunuz karistirmiyomusunuz :D

Hazir yogurt kizlar bu arada :)

4 Cevaplar

0 oy
(2,354 puan) tarafından
Ben karistirmiyorum bi iki alınca zaten kendisi özleşiyor suyla yoğurt ama benim yaptığım sulanmiyor kıza ayrı yapıyorum dışardan aldığım sulanıyor 
(10,076 puan) tarafından
Ben hazir aliyorum zaten canim hazirlar sulaniyo
(56 puan) tarafından
Pardon yanlış okumuşum evet hazır olanlar sulanıyor:)
(2,354 puan) tarafından
Aynen canım işte eltilerin savaşı her zaman her yerde devam kendimizden biliyorum shahsgh
(10,076 puan) tarafından
Haha kiz yok normalde sikinti yok aramizda iyi anlasiriz :)) ama eltim yemek konusunda biraz sikintili :D
(2,354 puan) tarafından
Aman illa bi yerde pot vercek işte;)
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Kaynanmda hep karıştırır sulanmiyor bende öyle yapıyorum mayalıyorum kullanacağım zaman karıştırıyorum sulanmiyor 
(10,076 puan) tarafından
Hazir aliyorum canim hazirlar sulaniyor :)
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ben karıştırmıyroum. Sulu yerini ayran yaparım filan işte. Ama dediğin gibi istediğin kadar eşit al. İlla sulanıyor o yoğurt. 
(10,076 puan) tarafından
Aynen her halukarda sulaniyor
(8,969 puan) tarafından
Eltin ben de çok bilirim havasına girmiş :D
(10,076 puan) tarafından
Haha kiz iyide anlasiriz normalde :)
(8,969 puan) tarafından
Ne kadar iyi anlaşırsan anlaş. Elti o :D
0 oy
tarafından
Ben karıştırmıyorum canım yani çok fazla sulanırsa üstteki suyun döküyorum hazır yoğurt da pek almam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
4 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
18 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde yagmuraslan (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 576 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu

381,080 soru

11,408,691 cevap

34,945 kullanıcı

...