0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Eş olacak adam musfettesi artık sabrımı tüketiyor. Ben iki yıl birlik oturdum. Üç yıldır da kendi evimde yım beş yıllık evliyim. Konu şu ki bne onun ailesi ile hep içli dışlı yım. Her hafta huhakkak gideriz hatta bazen kalırız fln. İki kızım var.  Ama bu bnm ailemi asla aramaz sormaz bu beş yılda toplasan dört kez aramamistir.  Onlarda benm zorumla. Neyse bnm bir kardeşim var oda iki gün önce askere gitti. Ben buna dedim ki bari bı annemi ara şimdi beklemistir aramanı. İlk gece bugün basım ağrıyor yarın söz olsun ariycam dedi. Neyse yarın oldu yani bugün yemek yedi ki zıkkım olsun. Dedim hadi ara kendini o tarafa bı tarafa attı çocukla oynaid aramamak için. Dedim ki ilk defa bana bi söz verdin  sözünün eri ol tut dedim. Yok dedi aramiycam. Bende annemin gönlü hoş olsun diye ısrar ettim kızdı git başımdan boşa dik dökme aramiycam dedi. Öyle zoruma gitti ki. Ben onun her pisligin katlanıyorum ki kötü huyları da var. Üstüne her zor anında yanında oluyorum ama iki saat yalvarmama rağmen bir telefon actiramadim. Gittim içim çıkana kadar ağladım. Kime ne günah ettimde bu bnm kaderime düştü diye. Of  offf  .Allah im ıslah etsin yada onu benden aldın   

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapana yaptigini yapacaksin bu hayatta gitme bacim arama sorma sende ailesini sende onun gibi bi oyana yat bi bu yana...
(473 puan) tarafından
Kız ben öyle yapsam kıyameti koparır artık günleri bana zehir eder
tarafından
ne yapabilir zehir ederse etsin boyle zehir olmuyor mu o yuzden mı agladı ıcın cıkana kadar kendını ezdırme
tarafından
Isteyen istedigini yapsin kimse de kusura bakmasin onunki aile ise benimkide aile bende bi ananin babanin evladiyim diyeceksin...
-Reklam-
0 oy
(232 puan) tarafından
Hanımlar eşlerinize çok yüz vermiyosunuz baştan tavrını koyacaktın bak o zman böyle yapabiliyo mu 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Baştan yapacaklar. Ne yaoarsan yap Sonradan düzelme olmuyor çünkü.
0 oy
(147 puan) tarafından
Aramazsa aramasin Aman ne takiyosun zaten sen istedikce o qramak istememis bosver
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ne denir ki bilemdim 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Sende ona aynısını yapacan 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sende onun ailesini arama 

0 oy
(48,758 puan) tarafından
etkiye tepki yap ailesini arama gitme kardesin içinde Allah kavustursun 
(473 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,925 puan) tarafından

Nankörya başka bişey değil. Deki sen bana böylemi yapyosun bundan sonra görürsün sen de korkut. Ailesini sende arama gitme hatta ailesi sorunca deki oğlunuz terbiyesiz şöyle şöyle yaptı sevgi saygı karşılıklıdır o yapmıyosa bendende beklemeyin de. 

Benim kocamda aynı seninki gibi ama en baştan bildim ben bunu en baştan bende onun ailesinden uzaklaştım şimdi inadına ne o benm ailemi arar sorar ne ben onun ailesini arar sırarım. Her kesten uzağız.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ağzı kurusun .... Karabiber koklasin hapsuramasin ..., Bal yesin su icemesin .....  Pire isiracisa ... K.pek kovalasinda pantolonunu tuta tuta kaçsın 
(473 puan) tarafından
İyi demişsin canm.
0 oy
(6,453 puan) tarafından
İstediği kadar kızsın kendini yırtsın. Onun ailesi ailede seninki değil mi? Ucunda boşanma bile olsa inat et ve sende onun ailesine aynısını yap. Yazık kardeşin de annende illaki beklemiştir aramasını. Sonunca askere gidiyor herkesten bir hayırlı olsun bekler. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 164 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 887 göst.