0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (783 puan) tarafından
Kızlar rüyamda yüzük gördüm altın yüzüğümü bir tarafa gümüş yüzüğümü bir tarafa takıyordum. Gümüş yüzüğümde eşim sevgiliyken çift yüzükler vardı ondan takmıştık oydu. Acaba ne demek 

3 Cevaplar

0 oy
(45 puan) tarafından
Ya Vallahi ben de çok anlamlı rüyalar görürüm ama böyle yorumlayacak kimse yok eşimi anlatırım iyi güzel der internete de hep aynı şeyler yazıyor bana da iyi bir rüya yorumcusu lazım
(783 puan) tarafından
Bende o arayış içerisindeyim :)
(45 puan) tarafından
Bence doğru insan seçmişsin yüzük güzel olarak yorumlanır ya
(783 puan) tarafından
Aynen doğru insan şükür :)
(45 puan) tarafından
Allah bozmasın
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ay ben b.k gibi bir rüya gördüm Allah'ım korusun yarabbim kalbim sıkışırak uyandım böyle durumlarda direkt internete soruyorum 
(45 puan) tarafından
Ben de duydum öyle kötü rüyalarınızı kimseye anlatmayın diyorlar ama ben anlatmasam çatlardım yani
(783 puan) tarafından
Kötü rüyayı zaten anlatamam ya :D
(2,746 puan) tarafından
Ben anlattım bende kötü rüya anlstınca bozulur diye biliyorum suya filan anlatmak gerekiemiş
(783 puan) tarafından
Aynen bende öyle biliyorum
0 oy
(53 puan) tarafından
Eskiden nenem rüyanı kimseye anlatma anlatıcaksan iyi niyetinden emin olduğun birine söyle derdi rüyanı ilk anlattığın kişinin yorumu çıkarmış kötü rüyanı da suya anlat derdi burda iyi niyetli olmayanlar olabilir bence rüyanızı paylaşmayın
(53 puan) tarafından
Rüyanız kötü değil aksine iyi ama yorum yapanların niyeti iyi olmaz diye söyledim
(45 puan) tarafından
Tabiki de canım
(53 puan) tarafından
Mrvumt00 evet bnde uzun rüyalar görürüm hepsini de hatırlarım kabus hiç görmem denecek kadar az görürdüm hamile kalınca kabuslarım arttı iyi rüyalar azaldı hayırlara gitsin derim unutmaya çalışırım rüyamıda anneme yada eşime söylerim çünkü sadece onların iyi niyetlerinden eminim
(45 puan) tarafından
En iyisi canım vallahi ya ben kötü rüyalarımı hala hatırlarım ki üstünden 2-3 sene geçmiş ama hamileyken Hiç öyle kabus görmedim hani çok söylediler korkuturlar falan diye ama hani bir yandan tarikatçıyım ben hani tesbihatım olsun kur'an'ım olsun dilimden düşmez bir yandan da onun için herhalde korkutmuyorlar
(53 puan) tarafından
Evet genelde onların olduğu rüyaları görürüm rüyalarımdan korkmuyorum korkmamak gerekiyormuş korkunca daha çok sıklaşır rüyaların diye uyardılar beni annemde bu kabuslar yüzünden çok bebeğini kaybetmişti bana hamileyken hep okunmuş bişeyler yapmışlar öyle dünyaya geldim çok şükür yaşayacak ömrüm varmış. Hatırlamamaya çalış canım onlara bir anlam yükleme aklına gelince başka şeyler ile meşgul ol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meral (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meral (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.