0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (2,097 puan) tarafından

Kızlar temizlikçi bayan gelecekti ama işi çıkmış zaten çok da arada kalmıştım çağırıp çağırmamakta 500 TL dedi çünkü:/ ben şu an evdeyim zaten çalışmıyorum ama küçük bebeğim var ve bel fıtığım:/ kendimi çok yormadan şöyle 3 güne yayarak genel temizliği bitirebilir miyim sizce? Perde/cam/iç dış dolaplar/tuvalet banyo yani her şey:) Hadi hamarat hatunlar bana temizlik planı yapın beni gaza getirin asdfghjk

3 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Önce dolap içlerinde basla bir gününü dolaplarında yap  mutfak yatak odası dolabı onları sil vaktin kalırsa ve yapabilirsen camlarında sil temizle sonraki gün perdelerini makinaya at duvarlarını sil camları i sil yerlerini sil şupur ondan sonraki günde tuvalet banyo yıka :) 
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından

cam perdeden basla canim sonra gardolap içlerini ve üstlerini mutfak dolap içlerini yap sonra sileceksen duvar ve kanepelerini sil artik sona kapilar wc ev süpür sil en son banyo malum tüm temizlik malzemeleri vileda felan banyoda kaliyo son olaarak onlarida yikayip banyoyla bitirirsin Kolay gelsin <3

0 oy
(5,489 puan) tarafından
Ben oda oda yapıyorum mesela bir gün salon bir gün oturma odası o zaman çok yormuyo hem de çocukla anca denk geliyor sende öyle yapabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
0 oy
16 cevap 2,821 göst.
3 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ..Hilal.. (3,187 puan) tarafından soruldu
0 oy
123 cevap 1,800 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde ASENA40 (17,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 377 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,984 puan) tarafından soruldu