0 oy
257 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Kızlar pantolona ihtiyacım var malum doğumdan sonra eski pantolonlarım pek iyi olmuyor. Geçen bir tanesini giyim dedim yırtıldı. Ben bu kalıpta pantolonları çok beğeniyorum ama bilemedim fiyatı çok gibi geldi sizce değer mi bu fiyata?

image

image

10 Cevaplar

+1 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok güzel çok beğendim 
(5,108 puan) tarafından
Beğenmene sevindim canım alayım o vakit yakışır inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Lcwde çalışmış ve pantolonlarini çok kullanmış biri olarak söyluyorum 

1. Yikandiginda üzerinde çizgi çizgi izler oluşuyor bu renkte.

2. Aşırı diz yapıyor.
(5,108 puan) tarafından
Yaa öyle mi canım :/ keşke başka rengi olsaydı önerebileceğin bir model var mı senin severek kullandığın
tarafından
Bende mom Jean kullanıyorum. Deneyerek almanı tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Pazar gunu magzada baktim keten 250 tlcikti :)
(5,108 puan) tarafından
Artık normal olan bu demek ki ben hala alışamadım
0 oy
(15,647 puan) tarafından

Kısa kalmış bu pantolon :D Jean fiyatları uçtu canım fiyatı gayet normal 

(5,108 puan) tarafından
Değil mi canım ya uzun zamandır alışveriş yapmıyorum aslında dediğin gibi artık normalimiz bu ama biz alışamadık
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Buna bu fiyatı vereceğine maviden al canım lcw eskisi gibi kaliteli değil ama model güzel
(6,441 puan) tarafından
Biz mağazasına gidiyoruz kampanyalı olanlar vardı eşim 3 tane 300tlye aldı bende defactodan aldım kendime beden olarak orası tam oluyor bide ben eşofman altı çok giydiğim için rahat şeyler Pantalon giyemiyorum ama lcw içinde bu para çok canım mavi solmuyor en azından yıpranıp tiftiklenmiyor bende tüşört aldım 69tl canım 4 tane ıkı tanede sonradan aldım onunda tanesi 65di
(5,108 puan) tarafından
Canım aslında eşofman altına da ihtiyacım var toplu alışveriş yapmak istiyorum ben daha önce LCW den almıştım memnun kaldım ama baya eskidi. Geçen yıl aldım en son ucuz bir yerdi iki üç giymede yırtıldı soldu.  Eşofman altı ve tayt için önerebileceğin mağaza var mı onları da aradan çıkarayım evde pijama altı giyiyorum ne zamandır :|
(996 puan) tarafından
Allah Allah bizim mağaza magaza indirim oluyor heralde ben ikidir gidiyorum alışveriş merkezine gittikçe uğruyorum 50-60 tlye sadece crop tarzı vardı bir iki tane onun dışında ucmustu her şey
(6,441 puan) tarafından
Bizim burada ambar var her yerde var mı bilmiyorum mağaza izmirin her yerinde mevcut oradan yada trendyolda alıyorum ambardakide güzel kalite lcw falan pahalı canım altlar vallaha en son iki tane yine trendyoldan aldım
(6,441 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorum ki canım eşim pantolları nedense bi değişik hemen yırtılıyor fazla yıpratarak kullanıo sanırım sadece oradan alıyoruz vallaha levis e falan bakınca mavi baya ucuz kalıyor artık
0 oy
(12,575 puan) tarafından
Bende beyaza yakın rengı var hamileyken de giydım 5cı aya kadar kaliteli 
(5,108 puan) tarafından
Aynı bu model mı canım ben çok dar sevmiyorum bu kalıplar hoşuma gidiyor
0 oy
(12,575 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 dar değil burda 5 bucuk aylık hamileyken.  Başka resim bulamadım 
(5,108 puan) tarafından
Çok güzelmiş kuzum sana çok da yakışmış ayy hamileyim demeseydin hiç anlamazdım senin bu ayında benim karnım baya büyüktü
(12,575 puan) tarafından
Kalıbı kumaştan memnunum hala giyiyorum
Teşekkür ederim canım o senın güzel gönlün❤ karnım anca 5cı aydan sonra çiktı
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Koton dan almışım buna benziyor rengi de çok rahat severek giyiyorum 
0 oy
(11,229 puan) tarafından

Abow bu fiyat ne :woot:

Gecen sene 35 e mi ne almıştım 

0 oy
tarafından
Bende bir ton mavisi var 70₺ almistim gecen yil :) fiyatlar artik hep boyle ya 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 339 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
14 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.
0 oy
22 cevap 310 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,095 soru

11,348,025 cevap

34,814 kullanıcı

...