0 oy
689 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kizlar eşime e devlet şifresini sordum bana Özel sana söylemem dedi daha önce de mobil bankacılık şifresini sordum benim şifrem özel dedi sizin eşiniz de öyle mi

32 Cevaplar

+5 oy
(3,491 puan) tarafından
Daha neler. Evlendiniz diye hiç mi kişisel alanınız olmasın? 
tarafından
Ya siz ne saçmalıyorsunuz evli insanın özeli mi olur banka hesabini göstermiyorsa ya gizli hesabı vardır ya da sakladığı bir şey yani bir insan neden banka hesabına özel der özel alan mi bu karı koca arasında evlendikten sonra para pul ortaktır göstermek zorunda e devlete gelince göstermeme sebebi ne olabilir ya sicili ya da eski davaları saklıyordur şahsen şifre vermese de yanında açıp göstermeli hayı
(3,491 puan) tarafından
Sözlerine dikkat et, saçlamıyorsun vs ne oluyoruz? Hakaret etmeden kendini ifade et. Bu nevi şüpheleri olan aile olamamıştır. Para pul da kuruşuna kadar ortak olmak zorunda da değil, temel ihtiyaçlar ve birikimler haricinde çalışıp didinip  kazandığı üzerinde neden söz sahibi olmasın? E devlet şifresiyle çok geniş yelpazede işlem yapılabiliyor, birinci derece gizli bilgi, paylaşılmaz.
-Reklam-
+1 oy
(11,217 puan) tarafından

Ee bı zahmet öZel olsun :) bu kadarda herseyı bılme ıhtıyacı hıssetmeyın hanımlar herkes bır bırey burakın az özel alanı olsun kndıne aıt. Yanı bunu bılsek ne olucak. Bende bılmem oda bılmez:) hıc sorun etmedık

tarafından
Daha bugün bankamatikteyken bana şunu doğru dürüst öğret hayatım sana bisey olursa rahatca kullanayim dedim :)) güldük geçtik tabi ama esimin bütün şifrelerini bilirim çünkü herşeyini bana kendi yaptırıyor:) e devletine kadar :) ama dediginiz gibi istese soylemeyebilirde
(11,217 puan) tarafından
Ya bızde e devlet yok farklı bır uygulama ama gercekten istememiz cok sacma kı zaten ben telımden elwktronık ımza atmadan onun no mu bılıp girmesi mumkun dgl. Yanı ıkımızınde bılmesı bsyı degıstrmez fazlasıyla özellestrılmıs bu anca kısı gırebılıyor
tarafından
Diyorum ya bana yaptırdığı için bütün şifreleri bende var kız gmail hesabına kadar bana açtırıyor yani neymiş ben ona göre daha biliyormuşum :) bilsem de bilmesem de önemli değil açıkçası
(11,217 puan) tarafından
Benımki faturasını bıle bana bırakmaz evde ki herseyi o halleder sagolsun. Benım tek ılgı alanım kndı kişisel mevzularım: D
tarafından
Kız tabi onları kendi hallediyor ben karışmam ama tek ilgi alanım kendi mevzularım olamıyor malesef :( iki bebeyle yemek yesem şanslı hissediyorum
Hayırlısıyla bi buyutseydim:)
0 oy
(2,584 puan) tarafından
Hepsini bilirim 
(72 puan) tarafından
Benim eşim asla söylemiyorum
0 oy
tarafından
E devlt isni ben halediyorum hesabıda ikmzde açık borcu faln mi var yada farklı hatti saklidgi birşey 
(72 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum ki
0 oy
(329 puan) tarafından
Sen banka extrelerini bi kontrol et maillerden
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende şifrelerimi vermem canım e devletten herşey yapılabiliyor bankalardan da artık evet eşim ama sormam merakta etmem haa arabam var onun HGSsine bakacağı zaman yada para alışverişi yapacağımız zaman bakarız o kadar
0 oy
tarafından
Sormam ne gerek var
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Evet bilirim. Banka uygulaması benim telefonumda da yüklü hatta. Herşeyi goruyorum
0 oy
tarafından
Bende esiminkini bilmiyorum. Ne gerek var ki ? Onun kisisel hesabi. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Bende bilmiyorum.  O da benim şifrelerimi bilmiyor. İstemekte hiç aklıma gelmedi :)Keza eşimde benden hiç istemedi. 

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Hiç bnka hespalarini sormdm ama 

Oburlerini biliyorum
0 oy
(8,800 puan) tarafından

Ben eşiminkini biliyorum da o benimkini bilmez. Bizde de tam tersi :D ama istese veririm öyle özellikle gizliyorum filan olayı yok. 

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Biliyorum banka kartı bende zaten  e devlet sifresini biliyorum ama girmem icin bir neden yok  benim banka şifremi eşim bilmez istemis olsa veririm  
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Esim sordu ben ona dedim özelim o benim. Bilsen napacan ihtiyac vs olursa söylerim. Yok ne alaka yani bilip napacaksiniz onu anlamıyorum.
0 oy
tarafından
O kadarını da vermesin ne var yani bende asla vermem 
0 oy
tarafından
Ne ben bilirim ne o bilir. Gerek yok. Bazi seyler bireysel kalabilir
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ben bilmiyordm kocam söyledi evlendiğimizde :))
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bazı şeyleri ne diye kendinize dert ediyorsunuz bende bilmiyorum ama inan hiç aklıma gelmedi niye e devlet şifresini bilmiyorum diye :)
0 oy
(3,292 puan) tarafından
Hepsini biliyorum 
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Ne ben biliyim nede eşim bilsin şahsi hesap kişisel veri 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 607 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu