+2 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Biz yeni daldık uykuya bu 4. kez beşiğe koyuşum..  Ne zaman düzene girecek bu uykular merakla bekliyorum. Siz ne yapıyorsunuz kızlar kahveler içildi mi ♥️

image

12 Cevaplar

+1 oy
(6,360 puan) tarafından
Biri uyudu biri henüz uyumadı
(5,108 puan) tarafından
Öbürü de uyur inşaallah
-Reklam-
+1 oy
(1,044 puan) tarafından
25 dkdjr sallıyorum dua açıyorum uyumadi
(5,108 puan) tarafından
Ben başta sallamaya alıştırmak istemedim şimdi emerek uyuyor ama zorla yani sallanmak da istemiyor sadece emmek istiyor :/ anne olmak zor gerçekten
(1,044 puan) tarafından
Emerken sallıyorum bende
(5,108 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin canım zor olmuyor mu öyle ben arada yapıyorum ama alışmasın diye hep yapmıyorum
(1,044 puan) tarafından
14 aylık 9 kilo doğduğundan beri emerek uyur kucağımda sallarim inat etmezse uyku saatinin kaçırmazsam 15 dk en fazla
+1 oy
tarafından
İkiside uyumuyor şu anda 
(5,108 puan) tarafından
Senin küçük bebeğin vardı dimi canım ne kadarlık oldu yenidoğanlar ilk zamanlar çok uyurlar diye hatırlıyorum
tarafından
Evet canım bebek 53 günlük
Gün içinde hiç sıkıntı yok mışıl mışıl uyuyor acıkınca uyanıp karnını doyurur altını temizlerim ama akşam yemeğinde uyanır ve gece en erken 12 de uyur benim paşa
(5,108 puan) tarafından
MaşaAllah canım her bebek kendine özel değişiyor demek ki huyları bebekten bebeğe
0 oy
(11,165 puan) tarafından

Bebeyi uyuttum o uyuyana kadar adam da uyumuş bi duş aldım ben de uyukluyorum  :D

(5,108 puan) tarafından
Ohh en iyisini yapmışsın ben de mi uyusam benim eşim gelmedi henüz işten ))
(11,165 puan) tarafından
Allah kolaylık versin tüm çalışanlara çok iyi bilirim canım gece yarısına kadar beklemeyi biz öyle büyüdük
(5,108 puan) tarafından
Allah razı olsun canım evet yoğun çalışıyor bazen işler bitmiyor ekmek parası için zor gerçekten hem biz hem onlar yoruluyoruz Rabbim eşlerimize bize afiyet, kolaylık versin
(11,165 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kahve içtim baş ağrısından ölüyorum aylar sonra bugün uyumuştum sanırım uyku ağır geldi bana bebeğim de uyumuyor saatlerdir uyksuzluktan gözleri kızardı artık kaynanamla konuşuyordum bebe aspirini ver dedi kusuyor da :(( Aspirin verdim uyumasını bekliyorum inşallah faydası olur bakalım:( 
(1,125 puan) tarafından
Sağ olasın canım migrenim yok ama hamilelik döneminden beri hiç 5-6 saat uyumadım hep günde 2-3 saat uykuyla duruyordum ilk defa dün gece bebeğim uyumuştu ben de 5 saat falan uyumuşum ağır geldi sanırım uzun zamandır uykusuz kalmaya alıştım ya ;( daha iki aylık teyzesi gaz sancısı birde babas grip oldu yaklasmiyorda ama ondan mı halsiz uyksuz acaba bilemedim ki ıhlamur içiyorum şimdi bol bol sütten ona geçsin bari
(5,108 puan) tarafından
Çok ilginç canım ben uykusuzluğa dayanamıyorum senin bünyen alışmış demek ki peki gün içerisinde enerjin nasıl oluyor 5 saat uyku çok az benim için. Benim hiç keyfim olmuyor oğlum gece sık uyanınca zombi geziyorum evin içinde. Daha çok küçükmüş annesi gaz damlası veriyor musun az kalmış ama bir iki aya sancılar azalır inşaAllah. İç canım burda okumuştum sarımsak yutanlar vardı sütten geçsin diye
(1,125 puan) tarafından
Normalde ben de hiç dayanamazdım uykuyu çok severdim üstelik epilepsi hastasıyım uyumadığım zaman nöbet geçirirdim ama hamilelikye geçirmedim nöbet bebek kordonu annenin beynine ilaç görevi yapıyormus şuan çok şükür iyiyim herkes şaşıyor nasıl bayılmıyorsin diye . İnşallah az kaldı sabır diyorum bekliyorum
(5,108 puan) tarafından
Subhanallah çok şaşırdım canım iyi bilirim halam da epilepsi vardı nöbet zamanlarında çok kötüydü. Her şeyde var bir hayr demek ki hamile kalman gerekiyormuş. MaşaAllah deyim ilaç içiyor musun bir daha yaşamazsın inşaallah canım
(1,125 puan) tarafından
Amin rabbim kimseye vermesin günde 5 kez bayıldığım zamanlar olurdu şuan iyiyim çok şükür tabiki günde 4 bin doz alıyorum ilac
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bizimkiler uyumuyor :)dha erkennn:))☺️☺️
(5,108 puan) tarafından
Kaçta uyuyorlar bu vakit benim için geç canım ya hemen uykum geliyor oğlandan önce ☺️
(1,975 puan) tarafından
Bnim içinde cnm ama bnm kiler 4 uyuyo altıda kalkiyolar  11 uyuyolar
(5,108 puan) tarafından
Olsun canım bir şekilde büyüyünce uykuları düzene girecek o zamana kadar idare edeceğiz artık
(1,975 puan) tarafından
Ayn cnm ewet
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Modum şuan bu

image

(5,108 puan) tarafından
Radyo mu çok şıkmış ilk defa görüyorum böyle ledli olanı
(27,339 puan) tarafından
Evet cnm radyo  güzel aynn cnm eşim almış severim dinlemeyi
0 oy
(12,525 puan) tarafından

Canım sen post açarmiydın yav :)

İnşallah girer düzene gün geçtikçe buyuyorlar 

Defne zor bekledı 7yı nini bile açmadan uyuya kaldı 

Koşe bucak temizlik yaptım valla o kadar huzurluyum  şu an jsjsgn ödül şimdi makarna patates köfte yapıyorum 

(5,108 puan) tarafından
Kız bugün 3. postum :Dd Sıpa bazen telefonu elime almama bile izin vermiyor. İnşallah canım en büyük temennim bu. MaşaAllah ya Suheyb Defne ye çekse keşke ne olurdu :) Kıymetini bil canım temizlik dışında kendine vakit ayır, hobilerinle uğraş ben bazen özlüyorum ev ve bebek dışında aktivite yapmayı.  Ohh afiyet süt olsun
(12,525 puan) tarafından
Teşekkür ederim
Yok çok şükür maşallah diyeyim bebekten önce nasılsa oyle devam ediyoruz şimdılık her şeye vakit ayıramıyorum biliyorum diş döneminden korkuyorum bıraz bklm
(5,108 puan) tarafından
Maşallah canım kolay geçer inşallah ya her bebek bir olmuyor yeğenim ilk çıkardığı zaman ablam uzun zaman anlamamış ne ağrısı ne ateşi ne uykusuzluğu olmuş bizim bebelerin de kolay geçer umarım
(12,525 puan) tarafından
İnşallah bizimde oyle olur ❤
0 oy
(328 puan) tarafından
Ahhh uyusa diye gözünün içine bakıyorum 2 de uyandı daha uyumadı. Nerdeyse 1.5 saattir uyku mücadelesi veriyoruz :(
(5,108 puan) tarafından
Çok zor canım ya dursalar neyse uykuları olduğu için çok huzursuzlanıyorlar. Allah yardımcın olsun Nebe süresini açabilirsin ben nerdeyse her gün 4-5 defa açıyorum faydası oluyor
(328 puan) tarafından
Canı isterse uyuyor istemese uyumuyor. Bende ezberden okuyorum ama inşallah uyur
(5,108 puan) tarafından
İnşaallah canım artık ben de ezberledim her gün aça aça
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Şimdi sallıyorum uyucak da biz de eşimle film keyfi yapcaz. Ama benim de uykum geliyor bu saatlerde. :ermm:

(5,108 puan) tarafından
İyi izlemeler canım biz dün film keyfi yaptık şimdi uyuyacağım sanırım eşim geç gelecek. Yoksa sende film başında uyuyakalanlardan mısın )
(1,361 puan) tarafından
Ben saate bakıyorum saat 11 i geçtiyse boşver izlemeyelim yatalım diyenlerdenim :D
(5,108 puan) tarafından
Yaa :Dd bazen uyku daha tatlı geliyor ben de uyurum birazdan

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 838 göst.
0 oy
24 cevap 322 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 454 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy