0 oy
409 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,321 puan) tarafından

image

image

yorumlar hep güzel gibi ama bide size sorayım dedim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende buna benzer kullanıyorum güzel duruyo kaymıyor canım dur atayım foto varsa

imageBebis ayağımda kalkamadım videodan ekran attım idare et canım:)

(1,975 puan) tarafından
Kız arkası süngerli mi bunun
tarafından
Ayn öyle canım
(1,321 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın :)
(1,975 puan) tarafından
Tskr Ederm cnm kullnislimi bnde almak istyrum geçen bimilyoncuda gördüm uygunduda
tarafından
Teşekkür ederim canım
Basta sevemedim hep tüy bıraktı ama yıkadıkça bitti valla işimi fazlasıyla görüyor açıkçası ikili 150 ye aldım ben şimdi tanesi 100 olmuş yine de uygun
(49,829 puan) tarafından
bebisi yerim ben masallah♥️
tarafından
Ikbalcim çok çok ❤❤❤❤
(1,975 puan) tarafından
Tskr Ederm cnm ❤️
(1,321 puan) tarafından
Sen ne zaman almıştın? Gerçekten o zaman uygunmuş. Ben şu son bikac aya kadar ihtiyaç hissetmemiştim. Şimdi oğlum gezerek yiyor ve kanepeleri halı harap. Nereden kurtarsam kâr
tarafından
Bende 6 ay oldu alalım canım
(68 puan) tarafından
Bence bebiş daha tatlı  maşallah Allah nazarlardan korusun
tarafından
Tesekkur ederim kizlar
-Reklam-
0 oy
(2,298 puan) tarafından
Bende aynısı var çok kullanışlı 
(1,321 puan) tarafından
Teşekkürler canım. Bende almaya karar verdim koltuklarimi oğlum mahvetti de
(2,298 puan) tarafından
Bence al Hafta da bir yikiyom  kullanışlı yani
0 oy
tarafından
Asla ama asla kaymiyor ama o igrenc sungerimsi yapi ve ön kisminin yuvarlak kesimleri bi de parlak olmasi demode geliyo bana anam ve kaynanam kullaniyor
tarafından
Ayy aman bana bakma canm benm begendiklerimi de baska insanlar begenmeyebiliyo gule gule kullan bazi mobilyalara yakisiyor da
tarafından
Brnim koltuklarima aldigim ortuye esim bu ne eskiden bizim boyle sofra bezimiz vardi dedi dusun :D
tarafından
Hahaha herkesin tarzı zevki farklı dediğin gibi ay mecbur olmasam hiç kullanmam da malum çocuk var sürekli de koltuk silinmiyor bi nebze de olsa engelliyor kirlenmesini:)
tarafından
Cocuklu evlere şart canim ya benim de ayni asla almam diyordum hem hali hem koltuk ortusu kullaniyorum
(1,321 puan) tarafından
Benim mobilyalar da eski tarz anca bu yakışır. Yaşım da zaten 33 olmuş anan,kaynananla hemen hemen aynı tarz takılıyorum dur :)
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Kaymiyor ama gerçekten berbat birşey bu sungerliler. Zaten bir kaç yıkamadan sonra o arkadaki süngerler yirtiliyor. Ayrıca koltuğa öyle bir yapışıyor ki düzeltirken zorlaniyorsun komple kaldırıyorsun. Ben kuru halıya elimi surtmekten nefret ederim gıcık bir his verir ya bu örtüyü düzeltirken de öyle..
0 oy
(2,914 puan) tarafından
Ben kulaniyorum canim çok güzel hata dünden yıkadım bugün tekrar serecem kayma hiç olmuyor benimkisi bordo ama canım o rengi önermem çocuklu bireyseniz 
0 oy
(5,289 puan) tarafından
Kullanıyorum ama altı  sungerli olani alma çünkü sungerleri kavliyor hep benimki ole oldu
0 oy
(192 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım ama bu yazın çok yakıyor kışın ise güzel 15 günde bir yikiyorm kısa ayarda 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 465 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Karcicegi (1,238 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 88 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.