0 oy
1,037 göst.
Aile kategorisinde (540 puan) tarafından

Kızlar eşlerinizin işlerden kaytarmak için en çok söylediği bahaneler nedir:)

62 Cevaplar

0 oy
(1,446 puan) tarafından

Ne acelesi var şimdi :P

-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
"Walla hic gerek yok.evimiz tertemiz."
0 oy
(13,829 puan) tarafından

Ev işi yapmaz eşim çocuklara bakar ilgilenir bna yetiyo:D

0 oy
(11,321 puan) tarafından
Bi pazar evde kal diyorum köydeki işleri sayıyor onun dışında akşam yardımcı olur işten gelince  :)
0 oy
tarafından
Aman yardım etmesin sjsjs öyle incikli cincikli yapıyor ki deli ediyor beni sjsjs saatlerce biseyin başında kalır☺☺☺
0 oy
(2,731 puan) tarafından

3cocuga bakamadım be ne işin var ya bide yardımı istiyorsun sen yapma aşkım vala ben senden daha çok yorugum basım agiridi gel mesaj yap der hastaneye gidecem galiba bı serum yım der vala kötü oldum ben biraz kestirim aşkım der yardım istemek bile giti vala benim:D

0 oy
(4,979 puan) tarafından
 Dükkanda iş evde iş bende insanım  sezon açılmış yorgunum cnm  anla beni der vicdan sömürüsü yapar  kocam ;)
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Ben senden ekmek su istiyomuyum  

Yooo 

:D

0 oy
tarafından
Kaytardığı çok olmaz sağolsun ama hiç yapasi gelmezse kızı alıp parka kaçıyor ☺️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bebeleri uyut deyince bunlar benle uyumazki sen uyut  beni görünce ayaklaniyorlar diyor ve evet hakkında ama ya i insan hep bunu bahane etmezki 
0 oy
tarafından
Hele bugün otur yarın beraber 5dakika da yaparız aşkım:) sonuç yaparda Allah razı olsun 
0 oy
tarafından
Sen kadınsın sen çilekessin yaparsın ben yapamam diyor
0 oy
(68 puan) tarafından
Nolmade yardım eder ama yardım etmek istemeyince belim ağrıyor der yada çöl hastayım 
0 oy
tarafından
Yardım ederim ama sonra arkamdan toplamak zorunda kalırsın ev batar diyor(özellikle yemek konusunda)
0 oy
(6,827 puan) tarafından
sende amma eringecsin
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Akşama kadar çalısıyorum.senin gibi yatmıyorum diyor 
0 oy
(6,383 puan) tarafından
Bilgisayarda işim var yada ingilizce çalışmam lazım der:D 
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Hic bir zaman bahanesi olmadı çok şükür ben soylemeden de yapabilecegi şeyleri yaptı 

0 oy
tarafından
Ewe para getirmek benim evde iş yapmak senin görevin diyor
0 oy
tarafından
Ahah    her akşam her sabah temiz gördüğü için paşam iki çocukla hiç dağılmıyo zannediyo ...   Akşam a kadar ev de neyle oyalanıyon   napıon der  3.defa nerdeyse  eve süpürge.geçtiğimi.bilmez.hafta sonu da bir pazar ı var..  İş lerin var olduğunu.bir tek o gün görür.. Ve her defa sın da uzaylı görmüş gibi  " anaaaaaa.  Bu odaya noolmuuşş. Anaaaa.    Yere.bişey dökülmüüüş. Anaaaaaa her yer.oyuncak dolu .... Aşkoooo.gel hele bi şunları toplayakda azcık uzanalım der " bu arada ben mutfakta bulaşıklarla.ceselleşirim.    ..... Allah razı olsun.saniye sürmez toplar  hepsini.şikayetçi olmadan. Ama

Ahaha     o oda dan çıkar çıkmaz yine aynı olduüun da  söylenir ywni topladım daha ne ara bu hale geldi ben yok ken her yer ter temiz bbu gün neden.böyle yapıonuz der çocuklar a  

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 142 göst.
6 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 492 göst.
+7 oy
24 cevap 870 göst.
0 oy
4 cevap 345 göst.

380,453 soru

11,391,101 cevap