0 oy
741 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Burada denk geldiğiniz ilginç traji komik palavra olan olaylar neler ya çok komik şeylerde donuyo burda al az önce dedeyle.g..... girecek vardı hahah kız lar anlatin baken

17 Cevaplar

+2 oy
(1,311 puan) tarafından
Biri vardı yiğit annesi mi neydi. Güzellik uzmanı olarak tanıttı kendini sonra hergün pahalı şeyler almış gibi paylaşımlar yapiyodu. Sonra aldatıldı İzmir'e taşındı trafik kazası geçirdi. En son hepsi hikaye çıktı. Ben yanlış hatırlıyorum bilen biri düzeltsin... Sonra bide ergen vardı aylarca keklemis bizi burda evlenecek diye mobilya bile seçtik sonra düğünü oldu hamile kaldı falan. Başkalarının fotolarını paylaşmış onları görmedim. Buda hikaye çıktı helallesip gitti. Bunlar benim hatirladiklarim. Bı ara da bı pişik muhabbeti döndü durdu orda kadın doğru mu söylüyor yalan mı muamma olarak kaldı ama ben hala bebeğe üzülüyorum 
(462 puan) tarafından
Yok vallahi hiç aklımda tutamıyorum. Olaylar neysr de isimleri nasıl tutuyonuz :):) ben okumuyorum isimleri
(6,221 puan) tarafından
Mathselin hdhdjdjd Vallahi Demek ki çarpıcı olaylar ve isimleri aklımızda kalıyor yavrum

Minik yavrum canım bazıları var ki Burayı kendi özel hayatlarıyla karıştırıyorlar yani sanki telefonu kapattığın zaman burada kalmıyor da hayatlarında kalıyormuş gibi hareket ediyorlar
(462 puan) tarafından
Olabilir canım :):) yinede tebrik ediyorum helal olsun ben 1 sene boyunca ders anlattığım öğrencilerimin bile bazen isimlerini unutuyorum
tarafından
Doğru söylüyorsun İlknur nasıl bir şizofrene bürünüyorlarsa artık
(1,018 puan) tarafından
Ay evet yiğidin annesini hatırlıyorum bende çok şaşırmıştım ya
-Reklam-
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Yüzde 80 i yalan inanmıyorum :D 
(15,976 puan) tarafından
Yüzde 20 de kim var  :D
(25,224 puan) tarafından
Yüzde 10 sen yüzde 10 ben eminemm:D ahahahha
(15,976 puan) tarafından
Herkes yalan bi biz doğrucu davutuz  :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
tarafından
Bazen öyle dengesizler denk gelebiliyor
(1,018 puan) tarafından
Evet ya ***** saniyolar burdakileri heralde
tarafından
Evet ya daha birde yeni katılır katılmaz yazıyorlar:D
(1,018 puan) tarafından
Can sıkıntısı heralde hep
0 oy
tarafından
Kendi kendinj öldüren gördü bu gözler:)
tarafından
Yigitin annesinin adı yagmur muydu,benim aklımda hep yağmur diye kalmış :)
(6,221 puan) tarafından
Ay bilmiyorum valla çok egoist birisiydi sevmezdim zaten en sonun patladı:))
tarafından
Ayy onun fake olduğu bence belliydi zaten :) yani kim bir cekete bin lira verip sonra burada 25 TL'lik Trendyol kuponu için ugrasirdi ki :)
(6,221 puan) tarafından
Ay çok doğru dedin yemin ederim ya neler yapıyordu kupon için yok güzellik merkezi varmış da yok bilmem neymiş de güzellik merkezi var da o yüzden yüzüne efekt ve faceapp Shop yapıyordu
(1,018 puan) tarafından
Evet evet sonradan hatırladım rahime olayın içinde diye inanmıştım çok bende
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Müstehcen içerik diye uyarı vermişler  :D al sana komik olay. 
(1,018 puan) tarafından
Puhababha Allah'ım yarabbim ya
(1,368 puan) tarafından
Burda sağır kör o kadar kişi var ki sanki tek hayatları burası vallaha gıcık oluyorum bazen. Bisey paylasiyolar yok psikolojim kaldirmiyo yok şöyle böyle. Sanki dışarı dünya toz pembe
(1,018 puan) tarafından
Heh aynen valla burda herkes prenses herkes bı hava dışarda neler neler
0 oy
(7,946 puan) tarafından

Burası sanal alem oldugu için her yazılana inanmıyorum insanlar bizle dalga geçiyor bildiğin yok dedeyle evlendim gerdeğe giricem felan kafayı yemişler.

(1,018 puan) tarafından
Aynen ya bide o durumu yaşayan o kadar zavalli kızlarımız kadınlarımız varken böyle biseyle dalga geçmiş resmen sen o halde olacanda buraya yazmak aklına gelecek
(7,946 puan) tarafından
Ee yani öyle bir durumda insan burayami koşar hemen.
0 oy
tarafından
Neyi anlatalım yavru
(1,018 puan) tarafından
Burada denk geldiğini garip olayları anlatiyolarya saçma sapan yalan yanlış çok merak ettim
0 oy
tarafından

Buranın %70i palavra sıktıgı ıcın :D bıyerden sonra şaşırmıyosun :D

(1,018 puan) tarafından
Ayy ciddi mi hahahah Allah'ım m..yak kayniyo etraf
tarafından
O kadar fazla mı yüzde gerçekten  :/
tarafından
3 senelık tecrubeme ve gorduklerıme dayanarak hele bırı vardı sevıyordum da kızı polis esıyım dıyodu kocası aldattı falan annesıne tasındı cart curt o da tamamen yalan cıktı :D
tarafından
Hadi ya gerçekten mi ? Tuhaf gerçekten ben yüzde 35 felan veriyordum :))
(13,821 puan) tarafından
Gözde bak ben polis esiyimmmm heee:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
tarafından
Ayy bende bir tane daha var :) kralinkarisi nick'li biri vardı,vay efendim kocamla çok seviyoruz birbirimizi ama çocuğumuz olmuyor kumam var bir tane ondan bir çocuğu oldu,kumamla aramda iyi diye post açıyordu.hatta kahve resmi falanda atıyordu  tabii ki o da faketi
tarafından
Aa evet gitti mi o? Post açmadı mi bi daha
tarafından
Gitti canım zaten fake idi,kahve fotolarını da instagramdan almış atıyordu.sonra ortaya çıkınca bir daha görünmedi
(1,018 puan) tarafından
Nee adamın. Hayal dünyasına bak ahahah ay çok guldum
tarafından
İnsanlar dizi izleye izleye senaristlere taş çıkarmaya başladılar :)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Çok olması bu olaya .... Kadın bebek kıyafeti istedi eşim ıssız dedi annemin evinde kalıyorum dedi ben sana yardım edeceğim dedim 3 çocuğun var dedi falan kira evim dedi neyse oldu bitti derken ev sizin dedim ev bizim değil kayinbabamin dedi sonra kocadan ayrilmamissjn dedim evet dedi  kaçtı bir gün sonra 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok varda biri bosanacakti kocası hesap açıp burda karısını arıyordu ne oldu sonradan onu merak ediyorum 
(1,018 puan) tarafından
Anaa valla mi
(2,244 puan) tarafından
Aynen adam burda arıyordu kadını
0 oy
(247 puan) tarafından
Birtane kadın vardi kovit olmuştu hastaneydeydi kaynanası çocuğu gösteriyordu güya sürekli hastaneden ve oğluyla resim paylasiyordu bir sabah bir post gördük ben arkadaşıyım arkadsim öldu banada vasiyet etti ben ölürsem grupta post aç paylaş diye hepimiz çok üzüldük kaynanayla kocaya ne beddualar ettik ama yalan çıktı ölmemiş bizi kandırmış sonra ne yaptı bilmiyorum 
(15,976 puan) tarafından
Bende aynı olayı anlattım :D
(1,018 puan) tarafından
Oha hahaha ay Allah'ım ya çocuğu varken vasiyeti buraya post atmakta ayrı binolaymis haha
(2,244 puan) tarafından
Ayy evet fotoğraf bile atmıştı hastaneden
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ayyy olmamiii hele biri var akıllara zarar ☺️☺️☺️☺️Yazikkk ama kuccukten beri sevgi saygı görmemişler bide yaşamak istedikleri hayata uyarlyip dizi bölümü gibi yayınlayıp duruyor ☺️☺️ Komik sadece ben çok eğleniyorum heleki onun postlarinda
(7,121 puan) tarafından
Merak ettim :)
(15,823 puan) tarafından
Gözüne carpmistir mutlaka senden kacmazz ☺️☺️☺️
(1,018 puan) tarafından
Ay kim ki ya
0 oy
(938 puan) tarafından

En son anal seviyorum diye sabah sabau midemizi lagam çukuruna döndüren bı kadın vardı biraz daha anlatsa kusardik heralde :D:ermm:

(2,291 puan) tarafından
Tovbe estağfurullah
(1,018 puan) tarafından
Hahaha aneyyy
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Kız biri vardı adını unuttum hatırlayan olur belki hayta burdan biri paylaşmıştı bu arkadaş koronadan öldü bebeği annesiz kaldı bilmem ne falan ama sonra o kendini öldü olarak gösteren kişinin meğer burdan birinde numarası vardı attığı wp durumlarını görünce ölmediğini öğrendi salakk kendini ölü süsü verdi konuşulmak için me akdar üzüldük ağladık onun icin bebeği için 
(1,018 puan) tarafından
Deli bunlar deli deli
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Biri benden cok canim dürüm istedi bana adresi yollasam yollarmisin hamileyim dedi ben anladim yalan oldugunu durduk yere hic tanimayan biri niye bole mesaj atsinki burda paylastim yaziyi herkes gorsun kim bilir daha kaaccc kisiden istedi bilsinler diye herkes beni lincledi vay cok gaddarmisim ne varmis bunda belki durumu yokmus alamiyormus anlatiyorum bakin yalan soyluyor diye anlamadilar sonra admin mesaj atmis gercekten o kadin bissuru milletten sey istiyormus farkli farkli hesaplardan anladimki burdakiler kazik yemeye cok merakli bidahada boyle seylere karismadim:D

(1,018 puan) tarafından
Helal sana valla inanmicaksin ya artık gerçekten ihtiyacı olan istemiyo cunku
(2,555 puan) tarafından
Bide gelen lincleri gorseydin valla... basima geldi cunku birine yardim edicektim acidim burdan numarasini istedim wp resmine bi baktm resimi okadar şık bakimli biri olabilir dedim yinede edicektm adresini istedim haritadan bi baktm okadar guzel biyerde oturuyorki sordum felan snra cvp veremedide hic anladm dolandiriciymis ama insanlar hicviyiligi hak etmiyor yardim ediceksem gozumle girdugume ederim
(1,018 puan) tarafından
Kesinlikle öyle gördüğüne çok deceksin bende öyle çok ettim ama ben daha iyi yaşayanlarmis meğer benim ondan daha çok ihtiyacım varmış ben bilmiyomusum ;))
0 oy
(7,600 puan) tarafından
Dede gerdeğe giremeden mortu çekmiş olabilir (⁠θ⁠‿⁠θ⁠)
(1,018 puan) tarafından
Pubababab

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 411 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 662 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde BaşakS (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
0 oy