0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Kızlar gecmiyor ya doktor tahriş olmuş dedi antibiyotik verdi yuttum ama hiç geçirmedi bıçak batıyor çok ağrıyor yutkunamiyorum .... Tavsiyesi ise yaramış tarifi olan var mı nane limon içiyorum çay kahve ... Yemek yiyemez oldum ... 

9 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından
Süt zerdeçal bol bol bal sütü ısıt iyice içine zerdeçal at altını kapat 1 tatlı kaşığı fazla bal koy iç herzmn onu yaparım geniz eti var Bn dede 
(7,121 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun yaparım hemen yeter ki bitsin artık yutkunmak istemiyorum resmen
(2,709 puan) tarafından
Günde 1 kere iç
(7,121 puan) tarafından
Çok sağol tamam balim
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sıcak şeyler yiyip içme. Çörek otu yağı damlat boğazına 7 damla
(7,121 puan) tarafından
Geçirmiyor ılık içiyorum  .... Alayım bugün aktardan
tarafından
Selom naberrr
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Ballı süt iç iyi gelir
(7,121 puan) tarafından
Tamam içerim anne hdhfhfhh
(7,121 puan) tarafından
Bugün buraya ne yazılsa denicem miks yapacağım
(2,887 puan) tarafından
Sjsjsj
0 oy
tarafından
Pastil al canım 
(7,121 puan) tarafından
Sağol bitanem ❤️
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Oyy gecmis olsun kuzum ❤️ ya benim oğlumda boğaz enfeksynu oluyor ya aktara gittik geçen esmos demişti dut almaya neyse söylemiştik propolis verdi bunu sk bogazina dedi bir daki olmaya bakacağım ise yariyor mu sizde kullanın demişti hatta
(7,121 puan) tarafından
Çok sağol sizede geçmiş olsun balım ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim bogazımı dondurma iyi ediyor
(7,121 puan) tarafından
He asko sonra da boğaz yıkım işlemleri başlasın:)
(9,247 puan) tarafından
Yok be daha dün kardeşim bogazım agrıyo dedi aldım verdim iyi simdi doktorlar bile diyor buju
(7,121 puan) tarafından
Hshshdhhd  sana inanıp akşama kocaya dondurma aldiricam :) ölürsem kayıtlı şifrem kocam girer buraya djjdjdbdbdb
(9,247 puan) tarafından
Denemekte fayda var ben asla ilaç içmem mesela nefretimdir abartma ama cok yeme
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Hastalanmayan çocuk var instagramda sayfasına bak canım. Sarımsak kürü var orda onu yetişkinlerde yediği zaman boğazlarının rahatladığını yazıyor hep.

1 tatlı kaşığı bal, 1 2 diş sarımsak, 5 6 damla limon.. 
(7,121 puan) tarafından
Eserim instagramim yok asko ..... Deniyecegim
(2,900 puan) tarafından
Anam bebeksiiim. Ben uyku sersemi yazdım da sen olduğunu farketmemişim❤️ geçmiş olsun hemen geçsin İnşaAllah☺️
(7,121 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(3,707 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun udi hindi yağı kullan

Bir soğan iki diş sarımsak yarım limon bir çay kaşığı tarçın sogan sarımsağı doğra limonu sık tarçını dök bir su bardağı bal üzerine gezdir 12 saat beklet.tam 12 saat sonra süz onu bir tatlı kaşığı sabah akşam ye cocugada ver doğal antibiyotik birşeyin kalmaz Allah'ın izniyle 
(7,121 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tarif için bitanem de ben bu tarifi icersem boğaz dan değil mide den ölürüm:)
0 oy
(264 puan) tarafından
Gecmks olsun canm ben hemen sirke ve tuzu karistirip gargara yaparim cok iyi gelir
(7,121 puan) tarafından
Yok asko başkasına diyince linç yiyorum :) acaba kaldırır misin diye ... Çünkü hep görüyorum cevaplarını postlarin yazmak istedim ama çekiniyorum
(264 puan) tarafından
Kiz lincleyecek nevar bunda neguzel iste motive olur insan bazilari degisik
(7,121 puan) tarafından
Hep de bana denk gelir (⁠•⁠‿⁠•⁠)..... Kalbimin koskune hoşgeldin koltuk takımı sipariş geçiyorum hemen otur tamam mu
(264 puan) tarafından
Hosbuldum canim benim
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde beynus4444 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 467 göst.
27 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (593 puan) tarafından soruldu

383,787 soru

11,483,381 cevap

35,111 kullanıcı

...