0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde (771 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Şimdi reklam yapıyorsun diyenler çıkmasın diye isim vermiyorum. Ama tereddüt ederek aldığım ürün hakikaten bikini bölgedeki tüyleri azalttı ve bazı yerlerinde çıkmıyor bile. Önceden jilet kullanmış biri olarak söylüyorum. Gerçekten faydasını gordum ve paylaşmak istedim. Hatta tamamen bitsin diye 2 kutu daha alacagim. 2 kutu bitirdim. Kıl tüy sorunu olanlara seve seve söylerim ismini

13 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Ney canım o ürün
(771 puan) tarafından
Kargo dahil 155 TL odemistim ama tabi üstünden 7-8 ay geçti şuan ne kadar bilmiyorum.bende demin mesaj attım bilgi almak için fiyat değiştimi diye
(2,769 puan) tarafından
Fiyatını öğrenince bana haber verirmsn
(2,769 puan) tarafından
Bide bebeğim var emziriyorum sorun olrumu acaba
(771 puan) tarafından
Tamam canım olur haber ederim
tarafından
Bana da yazar misin canim bir linkini atsan bizde baksak
-Reklam-
0 oy
(606 puan) tarafından
Hangi ürün emziren anne kullanbiliyor mu ne zamandır kullanıyorsun 
(771 puan) tarafından
Ornate karınca yumurta jeli canım. Tüy dökücü şeklinde sürüp bekletiyorum. Facebook'tan sipariş ettim ben.  Ne yalan söyleyeyim şok oldum. Tüylerim aşırı inceldi ve azaldi.bazi yerlerinde çıkmıyor bile.ama ben 2 kutu kullandım. 1 kutu 5 kullanıma tekabül ediyormuş. 2 kutu daha alacağım nasipse. Emziren anneler için bilgim yok ama ben hamileyim kullanıyorum. Sana net bişey diyemem bir araştır istersen
(606 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Söyle canım söyle 
(771 puan) tarafından
Ornate karınca yumurta jeli canım. Tüy dökücü şeklinde sürüp bekletiyorum. Facebook'tan sipariş ettim ben.  Ne yalan söyleyeyim şok oldum. Tüylerim aşırı inceldi ve azaldi.bazi yerlerinde çıkmıyor bile.ama ben 2 kutu kullandım. 1 kutu 5 kullanıma tekabül ediyormuş. 2 kutu daha alacağım nasipse
0 oy
(700 puan) tarafından
Bana yazın merak ettim 
(771 puan) tarafından
Ornate karınca yumurta jeli canım. Tüy dökücü şeklinde sürüp bekletiyorum. Facebook'tan sipariş ettim ben.  Ne yalan söyleyeyim şok oldum. Tüylerim aşırı inceldi ve azaldi.bazi yerlerinde çıkmıyor bile.ama ben 2 kutu kullandım. 1 kutu 5 kullanıma tekabül ediyormuş. 2 kutu daha alacağım nasipse
0 oy
tarafından
Karınca yumurta yağı degilmi ben kullandım pek bı etki görmedim açıkçası ama sen baya kullanmişsin 
(771 puan) tarafından
Benimki yağ değil. Tüy dökücü seklinde olandan cnm
tarafından
Hm söyle bakım ismini gı
(771 puan) tarafından
Foto attim bak
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Cano bi görüntüsünü veya linkini atabilir misin 
(771 puan) tarafından
Foto yükledim canim
(1,831 puan) tarafından
Sağol canım bi araştırıp deneyim valla bıktım bende
(771 puan) tarafından
Bende çok etkili oldu.umarim sendede işe yarar canım. Bikini için mutlaka 2 kutu kullan etkisini goreceksin
0 oy
tarafından
Özelden yazar mısın ismini 
(771 puan) tarafından
Fotosunu yükledim şimdi
0 oy
(649 puan) tarafından
Bu azalma gebelikten de olabiliyor. Ben düzenli ağdaya giden birisiyim ama 9 ay hamilelikte bacaklarimi hiç almadım, koltuk altimi en fazla 2-3 kez aldim çünkü çıkmıyordu 
(771 puan) tarafından
Orasını bilemiyorum ama benim hamilelikte tüylenme artıyor.birde inceltti tüyleri. Agdaya gitmiş gibi. Normalde jilet kullanıyordum sakal gibiydi bu incecik yaptı ergen tüyü gibi. İncelmenin hamilelikten olcagini sanmıyorum
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Yorumları beğenmedim
0 oy
(14,865 puan) tarafından
Ilk kullanimda tüylerin çikma süresi ne kadar oluyor canim. Yani jiletle aliyor gibi hemen çikiyor mu yada normal tüy dökücü ile aliyor gibi hemen çikiyor mi. 
0 oy
(944 puan) tarafından
Gebe olanlar kullanabilir mi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde tazeanneeee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde .._ (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
31 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (954 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,269 cevap

35,981 kullanıcı

...