0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Hanımlar 2 aylık bebegim var ve ıkınarak ağlıyor gazını çıkarttım yine o şekil agliyor geyrek batmasından şüphe etmeye başladım. Nasıl anlarım nasıl düzelir bu geyrekten anlayan varmi. Lütfen yardim

5 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Eğe batması ne oluyoru
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım benim belinden tut ayaklarını soğuk suya batır,hemen irkilir yerine gelir 

Yada yüz üstü yatır ayakları ve kollarını arkadan çapraz olacak şekilde birbirine değdirmeye çalış
(116 puan) tarafından
Yüz üstü yatırıp  değdirmeye çalıştım değmedi korkuyorum kolu bacağı çıkarsa diye
(14,428 puan) tarafından
Çapraz bi şekilde kol ve bacaklar birbirine değmediyse batmıştır tatlım
Nasıl oldu şimdi
(116 puan) tarafından
Birde gözleri  çok çapaklı. Egesi battigindan mi oyle oldu acaba
(14,428 puan) tarafından
Yok kuzum,bebişlerde olur öyle
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Şimdi düz sert bi zemine yüz üstü yatırıyorum sırtına parmak uçlarında ileri geri hafif bastırarak masaj yapiyosun sonra bi sağ eliyle sol bacını birbirine degdirmeye çalışıyorsun bi sol eliyle sağ bacigini degdiriyosun masaj yapmazsan zorlanır bebek masaja ramen ayakla el degmiyosa ve çocuk gerilyosa batmi oluyo 
(116 puan) tarafından
Ya Bir yerini acıtırsam hiç yapmadim daha önce korkuyorum
(6,958 puan) tarafından
Yok kız korkma acımaz hatta hoşuna gider onun
0 oy
tarafından
Ayaklarını soğuk suya değdir birden sıçrayınca yerine gelir der hep ananem 
0 oy
(219 puan) tarafından
Düz bir yere yatır yüz üstü yatır sirtini sivazla birazcik sonra bir eli ile çapraz şeklinde bir birine degdir ama sırtını ilk sivazliycan her iki tarafına değecek şekilde degdir çapraz olacak şekilde düzelir sonradan batmamasi içinde çocuğu otuturtma sakın hep düz tut

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 369 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 160 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmterdl (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 202 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elifadaelif (16 puan) tarafından soruldu

379,420 soru

11,357,152 cevap

34,835 kullanıcı

...